• Sign in Sign up

  Get more

  Collect the rewards

  Community

  How it works

  TheGuy Flag pl

  22 hours ago

  Blind Wizard

  TheGuy badge
  TheGuy avatar
  City
  Starogard Gdański
  Age
  19

  Chests

  No items in inventory

  Rewards

  Last user activity

  TheGuy badge
  TheGuy avatar
  Commented subject Wyjaśnienie wszystkich zadań.
  1 day ago

  ..... czy ty serio skopiowałeś moją odpowiedź?

  TheGuy badge
  TheGuy avatar
  2 days ago

  Cóż... Zależy. Gra waży 30 GB do pobrania, więc jak masz słabszego neta to sobie poczekasz. Ukończenie wszystkich zadań nie powinno zająć więcej niż 5 dni. Ale jest bardzo dobrą grą F2P, gdzie P2W nie panuje i nie niszczy rozgrywki, gdyż wszystko można zdobyć za pomocą grindu, ba którym opiera się cała gra. Zadanie nie są ciężkie, może i są źle poukładane (najtrudniejsze dają na początek, a banalne jako trzecie zadanie), ale razem 770 kd to dobra zapłata, Pamiętaj o rejestracji przez link na Gamehag, o tym, aby nick był podobny do tego na Gamehag oraz aby na każdym screenie był widoczny. Jeśli nie zaakceptują mimo spełnienia warunków, napisz im na supporcie czm nie zaakceptowali, ze nie uzywasz adblocka ani nic. U mnie pomagało z Magic The Gathering Arena.

  TheGuy badge
  TheGuy avatar
  4 days ago

  Polecam ci mój wpis na forum https://gamehag.com/pl/forum/t/177646-wyjasnienie-wszystkich-zadan

  Wszystko tam wyjaśniłem

  TheGuy badge
  TheGuy avatar
  Commented subject Ulubiony warframe?.
  4 days ago

  Wukong. Ma super umiejętności i boską pasywną, która uratuje go od śmierci 3 razy i da mu przy tym efekty jak niewidzialność na 30 sekund. Co do umiejętności: 1. Tworzy swojego klona. 2. Zamienia się w dym. Podczas tego jest nieśmiertelny, bardzo szybko lata oraz regeneruje HP. 3. Wchłania cały damahe zadany od przeciwnika i wysyła spowrotem do nich, tworząc przy tym armor. 4.Bierze kijek i się nim nawala. Kiedyś używałem rhino prime, ale nie sprawdza się na solo. jego 2 umiejętność to papier na wysokich poziomach, a umiejętność 3 jest dobra na grę z drużyną, w czasie kiedy ja preferuję solo zamiast czekać na innych (chyba, że to obrona, survival, "Interception (gram na angielskiej)).

  TheGuy badge
  TheGuy avatar
  Commented subject Wyjaśnienie wszystkich zadań.
  4 days ago

  Powiem ci Adam, że samo zbudowanie Warframe zajęło by 4 dni licząc, że od razu mamy wszystkie materiały. Niestety jednak, niektóre materiały są do zdobycia dopiero później.
  Naprzykład moduł sterujący występuje w Pustce, Europie i Neptunie. A te planety są troche dalej w grze. Albo czujniki neuronowe występujące na Jowiszu i w Fortecy Kuva. Naszczęście wystarczy po 1 z każdego i można je kupić za platynę, co razeem by wyszło 20, a na start dostajemy 50. Niestety jednak, są 2 materiały, które lepiej wyfarmić. Naszczęście:
  Plastydy są na Fobosie, zaraz przy Marsie
  Złom jest na Marsie.
  Gal także jest na Marsie
  Wydaje się daleko, ale kto powiedział, że musimy robić te zadania pokolei? Między czasie, gdy będziemy budować neuroptyke i powłokę (systemy potrzebują złomu i plastyd) możemy odblokować Mars i zrobić zadanie The Archwing, gdzie między czasie będzie można uzbierać złom i gal. Fobos jest tuż obok Marsa, więc nie jest źle.

  Zadanie 1: Heh, to zadanie może i jest pierwsze, ale za pewne będzie zrobione jako ostatnie. 4-5 dni (Powłoka, neuroptyka i systemy budują się 12h, ale zważając, że nie możemy odrazu zrobić systemów, potrwa to dłużej, a pamiętajmy, że cały Warframe buduje się 3 dni.
  Zadanie 2: Jeśli jesteś wytrwały i masz dużo czasu to 1 dzień. Max 2-3, zależy ile byś grał. Części Archwinga budują się szybko, sam quest nie jest długi, a Mars to tylko 4 planeta.
  Zadanie 3: 20 minut max. Co mam tu mówić? Powinni ułożyć te zadania na odwrót.

  TheGuy badge
  TheGuy avatar
  A user and Cichasmoczycza are friends now
  2 weeks ago
  TheGuy badge
  TheGuy avatar
  completed a task from Magic: The Gathering Arena.
  3 weeks ago
  TheGuy badge
  TheGuy avatar
  Commented subject Wyjaśnienie wszystkich zadań.
  3 weeks ago

  Zadanie 1: Zdobycie drugiego Warframe: Inaczej odblokowanie drugiej postaci. Najbliżej trzeba dojść do Wenus i dojść do poziomu FOSSA (boss) i pokonać go tyle razy, abyśmy dostali trzy schematy:

  -Neuroptics (neuroptyka)
  -Systems (systemy)
  -Chassis (powłoka)

  Należy je wszystkie zbudować. Kiedy je wybudujemy idziemy na rynek i kupujemy schemat postaci Rhino za 35 000 kredytów. Budujemy postać, odbieramy ją, idziemy do arsenału i w opcję wyboru Warframe. Robimy screen z widocznym nickiem.

  Zadanie 2: Ukończ zdanie główne "The Archwing": Jest to quest fabularny, który odblokowujemy razem z Marsem.

  Wystarczy odblokować Mars, a quest będzie natychmiast dostępny. Dalej należy po prostu podążać z poleceniami.

  Po ukończeniu questa należy na statku wejść w Codex (na przodzie statku jest taki panel) i zrobić screen z widocznym nickiem i informacją o ukończonym queście.

  Zadanie 3: Ulepsz swoją broń do lvl 6: Cóż..... To zadanie jest piekielnie banalne. Wystarczy grać tyle, aby nasza broń osiągnęła poziom 6. Nie postać, ale broń. nie ważne czy miecz, czy broń główna. Jeśli każda z naszych w tej chwili broni osiągnęła poziom wyższy niż 6 można szybko wykupić jakąś broń MK-1 za kredyty i będzie natychmiastowo gotowa do użytku. Aby szybciej ulepszyć taką broń można zdjąć z ekwipunku nie interesujące nas bronie i założyć tylko tą do ulepszenia.
  Powodzenia.

  TheGuy badge
  TheGuy avatar
  completed a task from Warframe.
  3 weeks ago
  TheGuy badge
  TheGuy avatar
  completed a task from Magic: The Gathering Arena.
  3 weeks ago
  TheGuy badge
  TheGuy avatar
  Commented subject Jak zrobić 2 zadanie ?.
  3 weeks ago

  Ukończenie "The Archwing"? Jest to quest fabularny. zostaje on odblokowany, kiedy odblokujemy Mars. Nie trzeba nawet wykonywać żadnej misji na Marsie, wystarczy pokonać strażnika łącza między Ziemią, a Marsem. Wykonujemy ten quest, a po wykonaniu, na przodzie naszego statku wybieramy ten panel z lewej strony (naprzeciwko rynku) i będą widoczne questy. Jednym z nich będzie "The Archwing" oraz po środku napis "Completed" lub "Ukończone". Robicie screen całego ekranu z widocznym nickiem i wysyłacie.

  Teraz ja kto piszę właśnie mi zaakceptowali.

  TheGuy badge
  TheGuy avatar
  completed a task from Warframe.
  3 weeks ago
  TheGuy badge
  TheGuy avatar
  Commented subject Co to drugi warframe?.
  3 weeks ago

  Nie zamse, 2 lvl to nie jest rozwiązanie. Trzeba zbudować drugą postać. Kiedy już takową zbudujemy, idziemy do arsenału (tam gdzie wkładamy mody do broni, postaci itd) i w opcję wyboru warframe (postaci). Robimy na tym screen z widocznym nickiem.

  TheGuy badge
  TheGuy avatar
  Reached 5 level
  4 weeks ago
  TheGuy badge
  TheGuy avatar
  completed a task from Magic: The Gathering Arena.
  4 weeks ago
  TheGuy badge
  TheGuy avatar
  Commented subject Ile trwają zadania w tej grze?.
  1 month ago

  Nikedomusie 59, odblokowanie drugiego Warframe to inaczej druga postać. Aby zdobyć 2 warframe, są 2 sposoby. Za platynę (wiele dłuższy i ultra nie opłacalny sposób), albo normalnie.

  Normalnie, czyli: Lecisz na poziom z bossem (najbliższy jest na Wenus, poziom Fossa jeśli się nie mylę, ten z czworonożnym robotem. Po każdym przejściu poziomu dostaniesz jeden z 3 projektów do Rhino. Chassis, Neuroptics oraz Systems.
  Kiedy zdobędziesz te 3, idziesz na statku na rynek i kupujesz główny projekt Rhino za kredyty. Po stworzeniu odbierasz ją i idziesz tam gdzie wybierasz ekwipunek. Zrób screen listy twoich Warframe. Pamiętaj, aby zrobić screen pełnego ekranu z widocznym nickiem.

  TheGuy badge
  TheGuy avatar
  received a reward - Paysafecard 20 zł.
  3 months ago
  TheGuy badge
  TheGuy avatar
  A user and MateusDaniel are friends now
  3 months ago
  TheGuy badge
  TheGuy avatar
  A user and Yasmin_ss are friends now
  3 months ago
  TheGuy badge
  TheGuy avatar
  A user and barny75 are friends now
  3 months ago

  Recently played

  +2500 +5000
  Soul Gems
  badge

  War Thunder

  When we see the popularity of World of Tanks, we should certainly consider whether games with similar themes and mechanics can stand a chance against the famous publisher. Well, they can. And not only stand a chance, because this Russian game named “War Thunder” beats WoT in many ways.In the beginning, we can select the type of ...

  OGame

  OGame is a browser strategy game set up in the space. It should appeal not only to the players interested by the universe, but also to the wide community of strategic games fans. The first quest the player has is choosing his server – the universe. And then the game begins!  We can choose between a variety of planets, moons and ...

  +750
  Soul Gems
  badge

  Star Conflict

  Star Conflict is a MMO game that is an incredibly extended space simulation. As in all games of this type, we can choose to play alone and carry out the missions or to play in a team where the cooperation is one of the most important features! The part of creating our character is a very interesting aspect of this game. So, ther...

  World of Warships

  Become a Commander and plunge into global naval history!The World of Warships fleet features over 200 ships, dating back to the First and Second World Wars. Find out which warship type suits you best, and amass a navy of your own.Choose the flag you want to sail under. In WoWs, you can pick from the world's leading naval forces....

  +770
  Soul Gems
  badge

  Warframe

  Warframe is in fact the name of the super-advanced armor our character is wearing; which has been unexpectedly woke from the hibernation by a mysterious individual known as the Lotus. The character will have one, simple objective – fight dozens of enemies to reunite the space colonies overwhelmed by wars between three major fact...

  +2400
  Soul Gems
  badge

  Crossout

  Crossout is a MMO action game based in a post-apocalyptic world. It has been developed by the creators of the famous War Thunder and brings to us a completely refreshed gameplay on somewhat different terms.If you think Crossout is an other clone of the Wargaming games or War Thunder, then this will bring you a pleasant surprise ...

  Friends (11)

  Forum activity

  Thread list

  Best comments