• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Ktoś potrzebuje pomocy w wykonaniu zadania ?

    Tak jak w temacie jeśli ktoś potrzebuje pomocy w wykonaniu zadania, np surowce albo jakąś poradę, można napisać póki jeszcze mam apke na telefonie. Pewnie za niedługo ją usunę bo niestety sama gra mnie nie wciągneła. Pozdrawiam.

    29 marca 2018 13:53 2208
    0

    mam pytanie. gdy gram na telefonie w gre za kamienie dusz jak dwuedz sie ze gram w nia??

    29 marca 2018 14:15 2208
    0

    Grę przedewszystkim musisz instalować po raz pierwszy na urządzeniu, i musi zostać zainstalowana z linka po kliknięciu "Graj za Darmo" tutaj na stronie gamehag lub przez któreś zadanie z tablicy zleceń. Ale bezpośrednio na stronie lepiej. Inaczej nie zaliczy Ci zadania. Pozdrawiam! Po wykonaiu kamienie są przyznawane natychmiastowo automatycznie.

    29 marca 2018 14:18 2208
    0

    Polecam jak najszybciej ulepszać budynki dawajace surowce abyś miał je xawsze pod dostatkiem

    29 marca 2018 22:47 2208
    0

    Zgadza się, warto zapełnić dostępne pole do budowy wieloma kamieniołami i kopalniami metalu. Oraz podnosić ich poziomy zwiększając ilość produkowanego kamienia i metalu na godzinę. Oczywiście warto to przyśpieszyć wykonująć questy, atakując potwory itp,itd.

    29 marca 2018 23:46 2208
    0

    A jak odebrać te kamienie za wykonanie zadania ? Bo wypełniłem tą misje 4/5 dni temu i nadal nie mam KD

    30 marca 2018 00:45 2208
    0

    Tak jak pisałem wcześniej, po wykonaiu kamienie są przyznawane natychmiastowo automatycznie. Pod warunkiem że zainstalowałeś grę bezpośrednio z linka przy zadaniu np "Graj za darmo". Jeśli gre posiadałeś już na telefonie wcześniej to nie zaliczy Ci zadania. Uwzględnia to tylko nowo założone konto.

    30 marca 2018 03:36 2208
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się