World of Tanks

3D
Downloadable
MMO
Arcade
War
Play for free
Complete tasks for this game,
to collect 535 and exchange them for some cool Rewards!

About World of Tanks

World of Tanks is an online MMO game which allows players to take part of huge tank battles. A very important aspect of the game is the ability of cooperation since the victory depends not only on you, but also on an entire party of allied tanks! It isn’t only a typical shooter, but in addition to that, a strategic game while the player will have to demonstrate his tactical sense. Spectacular visual effects and polished graphics in an do transfer the player in an instant into the world of war, where the familiarity with tank mechanics is a critical component to the victory. With each battle we can upgrade our own tank and the developers made sure we won't have a limited equipment. It is an interesting choice for the fans of this kind of games. The player is able to conquer provinces on the map and ever newer regions. He’s forced to make quick, tactical decisions, which would have a positive impact on a whole formation! This game will certainly appeal to fans of war games and purely strategic games based on cooperation.

You have to create a new account by the "Play for free" button in order to receive Soul Gems! Turn off your AdBlock if you can't reach a website!

To earn through all tasks from World of Tanks

535

Tasks for World of Tanks

Task 1
160.5

Fight in 3 battles

Complete
In-Game Nickname
Server
Task 2
160.5
Task 3
214

Comments for World of Tanks (93) -

Show all coments
BecasKapa000
21 june 2017 19:49

HELLO ALL !!!!

AlexandreHarley
22 june 2017 04:15

how many GB will take this game plzzz

Furos
22 june 2017 16:47

worked?

8shai7
22 june 2017 17:26

this site is real?

trox11994
22 june 2017 22:44

8shai7 Yes the site is real :D

Dzsabesz
22 june 2017 23:35

Yes real site! :D

trox11994
23 june 2017 01:12

I like World of tanks :)

titans
23 june 2017 03:09

nice game XDs

kristian0823
23 june 2017 05:32

:D

Kokkie
23 june 2017 16:33

xd

News about World of Tanks

Users
 image

World of tanks

Fluffy,
Witam. Chciałbym was dzisiaj przedstawić recenzję gry "World of Tanks"
Users
 image

World of Tanks - Pierwsze Wrażenie

Arkani,
World of Tanks to gra MMO w której głównym zajęciem gracza jest uczestniczenie w bitwach czołgów. Rozgrywka przenosi nas do świata w którym wraz ze swoją drużyną mamy szansę okazję stoczyć niepowtarzalną bitwę.
Users
 image

5 najbardziej irytujących graczy World of Tanks

muchyl,
W dzisiejszym wpisie przedstawie wam 5 najbardziej irytujących graczy World of Tanks.Zapraszam
Users
 image

World Of Tanks-BITWY ZESPOŁOWE

adoxx002,
World Of Tanks jest grą strategiczną,wojenną lecz wymaga intuicji pasji a nawet poświecenia czasu i czasami pieniędzy realnych na zakup premium konta lub pojazdów premium co wpływa na zarobek kredytów i nie tylko.Gra jest dla każdego grają w nią osoby starsze i też młodsze głownie chodzi o mężczyzn lecz nawet i kobiety są spotykane podczas bitew.
Users
 image

World of Tanks versus War Thunder

InexTheLemon,
WoT i WT to dwie rywalizujące ze sobą gry, w których możemy się poczuć jak na froncie. Każda z nich ma swoje zalety i wady, które omówimy w tym artykule
Users
 image

World of Tanks - Maraton na T-44-100

Wiechuu,
W miesiącach wrzesień i październik będzie trwał maraton na radziecki czołg premium VIII poziomu, a mianowicie T-44-100.
Users
 image

Czy istnieją legalne mody do World of Tanks

krzysztofdachu,
Od początku istnienia WoT'a wielu graczy toczy dyskucję, które mody do World of Tanks są legalne a które nie, w tym artykule rozwieję wszelkie wątpliwości.
Users
 image

[WORLD OF TANKS] Czy nowy AMX M4 MLE. 49 zdominuje pole bitwy?

SatelIite,
Czy AMX M4 mle. 49 Liberté zmieni rozgrywkę na polu bitwy World Of Tanks? Przekonajcie się sami!
Users
 image

Nowy czołg premium w World of tanks- AMX M4 Mle.49 Liberte

Serkowyser,
Witam! Dzisiaj chciałbym się z wami podzielić infomramcjami na temat nowego czołgu premium który już nie długo pojawi się w World of thanks.
Users
 image

Dlaczego warto zagrać w World of Tanks ?

Furexs,
World of Tanks to darmowa gra online wyprodukowana w 2011 roku przez Wargaming.net, gdzie mierzymy się z innymi graczami. Posiada ona wiele nacji czołgów do rozwijania, dzięki czemu zapewni nam rozrywkę na bardzo długi czas.
Users
 image

World of Tanks, czyli co nadchodzi w zbliżającej się aktualizacji 9.17

Furexs,
Będzie to jedna z większych aktualizacji, dodane zostaną 2 linie (19czołgów) Szwedzkiej linii, zmienione zostaną charakterystyki niektórych pojazdów, i nie tylko. Żeby bardziej zagłębić się w zmiany zapraszam do artykułu.
Users
 image

Recenzja gry pod tytułem "World of Tanks: Blitz"

stawiar,
World od tanks Blitz to darmowa gra z typu MMO (Mass Multiplayer Online) o tematyce wojennej od Wargaming. Na całym świecie gra w nią już ponad 40 milionów graczy. Możemy zainstalować ją na platformach android, Mac OSX, iOS i Windows 10. Do dyspozycji mamy to ponad 200 pojazdów, zarówno tych które brały udział w wojnach, jak i tych który rozwój zatrzymał się na fazie prototypu lub projektu. Z założenia WoT Blitz miał być przeznaczony na urządzenia mobilne, lecz wraz ze swoją premierą w systemie Windows 10 zawitał na komputerach. Pomimo tego że gra jest przeznaczona na urządzenia mobilne, to jej grafika zachwyca w każdym aspekcie i jest dobrze zoptymalizowana.
Users
 image

Problem srebra w World of Tanks

Skylash,
 World of Tanks-jedna z najlepszych gier akcji, gdzie akcja toczy na kilkudziesięciu mapach. Urokiem tej gry jest fakt, że chcąc mieć lepszą maszynę,musimy zdobywać doświadczenie. Uczy to początkujących graczy jak grać, jednak nie uczy jak utrzymać wysokopoziomowe tiery.
Users
 image

Jak wyglądała podróż na szczyt? - Trylogia Wargaming.net

Vitoslavian,
Wargaming to światowej klasy firma, którą z pewnością wszyscy kojarzą z takich produkcji jak World of Tanks, World of Warships oraz World of Warplanes. Niewiele osób jednak wie, że tworzą oni gry już od 17 lat a ich debiut miał miejsce w 2003 roku, gdy wypuścili grę Massive Assault. Jak wyglądała ich podróż? Przekonajmy się.
Users
 image

World of Tanks - Stridsvagn 103 - Bezwieżowy podstawowy czołg bojowy

scout235,
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jest to mój pierwszy artykuł. Napiszę tutaj o serii czołgów Stridsvagn Strv 103, zarówno w świecie rzeczywistym jak i tym na serwerach WoT-a. Podam podstawowe parametry dwóch czołgów (tylko dwa są w grze [nie bedę pisał o Strv S1]). 
Users
 image

Penetracja Pocisku w World of Tanks

Skylash,
Jak wielu z was miało problem z przebijaniem innych czołgów wgrze World of Tanks?-Zapewne Każdy.Jak wielu z was wie jak działają pociski?-Jestem w stanie stwierdzić, że prawie każdy.Jak wielu zna system przebić w World of Tanks?I tu jest pytanie którym się zajmę. Sporo graczy, którzy mieli na muszce czołg przeciwnika często nie byli w stanie go przebić, co zmuszało ich do ucieczki, lub musieli znaleźć inny cel. Często jest tak, że jednak musimy uciekać, co oznacza że możemy być roztrzelani przez pojazdy przeciwnika. Można prubować także przecisnąć się między wrogiem i dostać się do artylerii lub niszczycieli, którew gruncie żeczy mają mało pancerza, ale i tak możemy zginąć. W takim razie jaką wiedzę trzeba przyswoić, aby można było przebijać pociski przeciwnika? Co sprawia że trafaimy za 0? 
Users
 image

Problem ze złotem w World Of Tanks

Black1337,
World of Tanks-jedna z najlepszych gier akcji, gdzie akcja toczy na kilkudziesięciu mapach. Urokiem tej gry jest fakt, że chcąc mieć lepszą maszynę,musimy zdobywać doświadczenie. Uczy to początkujących graczy jak grać, jednak nie uczy jak utrzymać wysokopoziomowe tiery.  
Users
 image

[WOT] World of Tanks review

AtomyTv,
"World of Tanks Blitz combines war and strategy, in which the player is called upon to play a tank pilot in order to win a battle in which several competitors will have to compete. Allow to see in detail the course of the affronts including the damages afflicted by each one.