• Sign in Sign up

  Collect SG

  Collect the rewards

  Community

  How it works

  krzysztofdachu Flag pl

  1 month ago

  Twisted Wizard

  krzysztofdachu badge
  krzysztofdachu avatar
  City
  Łódź
  Age
  22

  Chests

  No items in inventory

  Rewards

  Last user activity

  krzysztofdachu badge
  krzysztofdachu avatar
  1 year ago

  Seria Need for Speed powraca po krótkiej przerwie, po niezbyt udanym Need for Speed Payback z 2017 roku. W tym czasie twórca Ghost Games skupił się na rdzeniu serii: gliniarzach, dużych prędkościach i eksploracji świata. Need for Speed Heat ma swoje wady (integracja z policją mogłabyby być lepsza), ale jest to jednak powrót do korzeni.


  Choć historia wyścigów ulicznych przeciwko skorumpowanym glinom jest niezapomniana, cykl dnia i nocy, jest pociągający. Zarabiasz pieniądze w ciągu dnia, a punkty reputacji w nocy. Do postępu potrzebujesz obu walut. Policjanci są bardziej aktywni w nocy. W międzyczasie zarabiasz coraz więcej za wyścigi i przyciąganie uwagi policji, więc fajnie jest kusić los „kolejnym wyścigiem” przed zaparkowaniem auta na noc w najbliższym bezpiecznym miejscu.

  Nawet przy groźbie aresztowania policja w NFS Heat zasiada do ścigania się z innymi zawodnikami ulicznymi (online lub AI). Gliniarze mogą być groźni, rozbijają taranujące ciężarówki.

  Palm City, które ma podobne do Miami ulice miasta, tereny przemysłowe i szerokie wzgórza przeznaczone do driftu, oferują więcej niż tylko wyścigi. Znajdowanie przedmiotów kolekcjonerskich i wykonywanie mini-wyzwań, takich jak niszczenie billboardów, przechwytywanie pułapek i uczestnictwo w próbach czasowych, daje nagrody. Pieniądze i reputacja, również rosną, gdy dołączymy do ekipy internetowej. Im więcej wszyscy grają, tym więcej zarabia, każdy członek.

  Znalezione obrazy dla zapytania need for speed heat steam

  Gra Need for Speed koncentruje się na wyścigach arkadowych, ale podoba mi się to, że wciąż wymaga czujności kierowcy. Mnóstwo wydarzeń na świecie jest dostosowanych do różnych stylów wyścigów, takich jak drifting i długie szybkie sprinty, podobnie jak podstawowe cechy jezdne i ulepszenia samochodów. Podobało mi się zmienianie stylu jazdy i samochodu w zależności od okoliczności. Były chwile, kiedy mogłem prześcignąć konkurencję przez samą wyższość mocy moich samochodów. Jednak najbardziej satysfakcjonujące były chwile, kiedy wygrałem samochodem słabo napędzanym, ponieważ wiedziałem, jak ścigać się zgodnie z charakterystyką mojej jazdy.

  Na przykład wysoka prędkość nie jest tak ważna w wyścigu wypełnionym ciasnymi zakrętami. I odwrotnie, długie wyścigi sprinterskie polegają na utrzymywaniu maksymalnej prędkości na długich dystansach z koniecznością driftowania wokół węższych zakrętów. Masz więcej czasu, aby nadrobić stracony teren.

  Ogólnie rzecz biorąc, Heat świetnie sobie radzi, równoważąc wiele czynników, aby wyścigi były płynne i ekscytujące.

  Ulepszenia części samochodowych zaczynają się od standardowych (wał korbowy, układ wydechowy itp.) Do niekonwencjonalnych, takich jak części pomocnicze, które osłabiają radar policyjny. Ulepszenia, takie jak opony i zawieszenie, mają również zasadnicze znaczenie w kształtowaniu charakterystyki pojazdu, dzięki czemu są bardziej odpowiednie dla określonych typów wyścigów, miły element towarzyszący rozgrywce. Zmiany kosmetyczne, takie jak efekty podcieniowania, są również warte wydawania pieniędzy w grze (nie ma mikrotransakcji), dzięki czemu inwestycja wydaje się opłacalna. Ogólnie rzecz biorąc, lubiłem ulepszać istniejące samochody w garażu (i dlatego bardziej się do nich przywiązać), a także od czasu do czasu kupować nowe, aby nadążyć za trudnością gry.

  Znalezione obrazy dla zapytania need for speed heat steam

  Need for Speed na przestrzeni lat oferowało różne tytuły, ale Heat jest dobrą reprezentacją całej serii. Nie jest tak interesująca, jak na przykład Forza Horizon, ale NFS Heat to najlepsza gra od czasu ponownego uruchomienia Ghost Games w 2015 roku.

  Grę można kupić za PaySafeCard zdobyty na stronie GameHag, na popularnych stronach z kluczami.

  krzysztofdachu badge
  krzysztofdachu avatar
  1 year ago

  RUNE II to jedną z największych niespodzianek w 2019 roku. Gra, pierwotnie miała być wypuszczona na rynek we wrześniu ubiegłego roku, premiera została jednak opóźniona, czego rezultatem jest dopracowany produkt, o czym mówi sam Shigeru Miyamoto.

   


  Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że RUNE II opiera się w głównej mierze na otwartym świecie. W grze dominują aspekty przetrwania, takie jak zdobywanie jedzenia, wytwarzanie przedmiotów, znajdowanie punktów wskrzeszenia i (ponowne) budowanie kryjówek. Te elementy nie są jednak siłą napędową pętli rozgrywki. RUNE II nie jest grą typu survival, taką jak Conan Exiles czy Green Hell, i pozwala uniknąć frustracji związanej ze śmiercią w tych grach. Zamiast tego RUNE II pokazuje szacunek dla czasu swojego gracza. Po śmierci następuje niemal natychmiastowe zmartwychwstanie, z prawie wszystkimi przedmiotami przenoszonymi przez całe życie. RPG i elementy survivalowe są kooptowane w linearną przygodę osadzoną w rozległym środowisku, a ta ciekawa mieszanka gatunków i stylów działa zaskakująco dobrze.

  Gracze nie muszą zaznajomić się z Runą z 2000 roku, aby podnieść tę kontynuację. Minęły dziesięciolecia, odkąd Loki został uwięziony, a bóg-oszust może znów uwolnić Ragnaroka. Gra rozpoczyna się od ożywienia martwego wojownika przez Heimdalla, a tym samym rozpoczyna się misja gracza polegająca na zabiciu Lokiego. Fabuła jest lekka i oferuje unikalne podejście do mitologii nordyckiej. Niemniej jednak zagłębia się w wiedzę, zawierającą dziesiątki fragmentów i mitów rozsianych po całym świecie. Ta gra to kompendium opowieści, które zaspokoją każdego, kto zainteresował się God of War lub Hellblade: Sacrum's Sacrifice.

  Zabicie boga nie jest prostym zadaniem. Loki zamknął się na równinie Vigrid, do której można dotrzeć, dopiero gdy bariery między królestwami zostaną wystarczająco osłabione. W RUNE II Ragnarok ma charakter cykliczny. Po określonym czasie (zwykle od jednej do dwóch godzin) meteory rozsadzają Midgard, przenosząc gracza na równinę Vigrid, gdzie czeka go straszliwie ciężka bitwa. Proces ten można przyspieszyć, zbierając Artefakty mitów i dostarczając je do bram Bifrost, a następnie dmuchając w róg Heimdalla Gjallarhorn. Każdy artefakt dodaje kolejne zmartwychwstanie w Vigrid, co zapewnia lepsze możliwości pokonania Lokiego — przynajmniej teoretycznie. Bóg może zostać zabity tylko przez niektóre bronie, do których dostęp jest ograniczony poziomem. Ta konstrukcja zapewnia znaczące podniesienie czasu gry i przygody.

  Znalezione obrazy dla zapytania Rune 2

  W szczególności zbieranie artefaktów może być męczące. Większość wysp archipelagu ma jedną lub więcej bram Bifrost, które gracze mogą aktywować, by działały one jako punkty wskrzeszenia. Ponadto, biorąc pod uwagę, jak trudne są niektóre walki z bossami, które strzegą Artefaktów, powrót do nich po wielu zgonach staje się próbą cierpliwości.

  Na szczęście siła rozgrywki pozwala przezwyciężyć frustracje wynikające z projektu. Model walki jest jednak uproszczony jak w grach przygodowych. Jednym przyciskiem myszy atakujemy, drugim bronimy, jednym przyciskiem klawiatury rzucamy, a drugim używamy boskiej mocy (wybranej spośród kruków Odyna, lodowych kolców Helu i błyskawicy Thora). Podobnie, nie tworzymy skomplikowanych kombinacji, tylko pojedyńcze przyciski. Pod pewnymi względami prostota jest wadą, ale mnogość rodzajów broni i przeważająca liczba pojedynczych broni zapobiegają negatywnemu wpływowi na doświadczenie.

  Prawdziwe bogactwo przedmiotów, również może jednak stać się problematyczne. Podobnie jak Borderlands i Diablo, RUNE II zapewnia nieskończoną ilość łupów: broni, zbroi, materiałów eksploatacyjnych czy przedmiotów rzemieślniczych. Każdego wroga, drzewa i skałę można splądrować, aby zdobyć więcej przedmiotów, a ekwipunek szybko staje się chaotyczny, zwłaszcza gdy różnice w statystykach między przedmiotami są znikome. Zarządzanie zapasami staje się męczące.

  Jak wspomniano powyżej, gra jest cykliczna i po każdej wyprawie na równinę Vigrid, Midgard rozpoczyna nową erę. W jednej panuje ciemność, w innej świat jest bardziej śnieżny. Każda epoka przedstawia wyjątkowe wyzwania związane z przetrwaniem. To ciągłe odświeżanie może być niewiele więcej niż inną metodą przedłużania zaangażowania gracza w RUNE II, dzięki którym gra nie staje się monotonna i męcząca, podobnie jak wiele współczesnych gier z otwartym światem.
  Znalezione obrazy dla zapytania Rune 2

  Wymagania: 
  Rekomendowane: Intel Core i5-4590 3.3 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon RX 470 lub lepsza, 25 GB HDD, Windows 7/8.1/10 64-bit

  Minimalne: Intel Core i3-4340 3.6 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon HD 7850 lub lepsza, 25 GB HDD, Windows 7/8.1/10 64-bit

  krzysztofdachu badge
  krzysztofdachu avatar
  A user and kapcer11 are friends now
  1 year ago
  krzysztofdachu badge
  krzysztofdachu avatar
  A user and Disabledwish are friends now
  1 year ago
  krzysztofdachu badge
  krzysztofdachu avatar
  A user and Eton are friends now
  1 year ago
  krzysztofdachu badge
  krzysztofdachu avatar
  A user and fzffsj are friends now
  2 years ago
  krzysztofdachu badge
  krzysztofdachu avatar
  He took part in a giveaway Silver Lions 1000
  2 years ago
  krzysztofdachu badge
  krzysztofdachu avatar
  A user and DanDy23 are friends now
  2 years ago
  krzysztofdachu badge
  krzysztofdachu avatar
  A user and animega1206a are friends now
  2 years ago
  krzysztofdachu badge
  krzysztofdachu avatar
  A user and luczekpl are friends now
  2 years ago
  krzysztofdachu badge
  krzysztofdachu avatar
  received a reward - Runa Ansus.
  2 years ago
  krzysztofdachu badge
  krzysztofdachu avatar
  received a reward - Runa Ansus.
  2 years ago
  krzysztofdachu badge
  krzysztofdachu avatar
  received a reward - Runa Ansus.
  2 years ago
  krzysztofdachu badge
  krzysztofdachu avatar
  received a reward - Runa Ansus.
  2 years ago
  krzysztofdachu badge
  krzysztofdachu avatar
  Commented subject Poradnik do Ahri.
  2 years ago

  kolega Wiedźmin2050 wszędzie widzi plagiaty....

  krzysztofdachu badge
  krzysztofdachu avatar
  2 years ago

  wiedzmin2005 stasiek ogarnij sie to, że się pokłuciliśmy to nie znaczy, że mi będziesz plagiat zarzucał!!!

  krzysztofdachu badge
  krzysztofdachu avatar
  2 years ago
  krzysztofdachu badge
  krzysztofdachu avatar
  Commented subject Czy prime coś zmienia?.
  2 years ago

  dużo mniej hakerów.

  krzysztofdachu badge
  krzysztofdachu avatar
  Reached 10 level
  2 years ago
  krzysztofdachu badge
  krzysztofdachu avatar
  2 years ago

  fajna gierka.

  Recently played

  World of Tanks

  World of Tanks is an online MMO game which allows players to take part in huge tank battles. A very important aspect of the game is the ability of cooperation since the victory depends not only on you but also on an entire party of allied tanks!It isn’t only a typical shooter, but in addition to that, a strategic game while the ...

  +2500 +5500
  Soul Gems
  badge

  War Thunder

  When we see the popularity of World of Tanks, we should certainly consider whether games with similar themes and mechanics can stand a chance against the famous publisher. Well, they can. And not only stand a chance, because this Russian game named “War Thunder” beats WoT in many ways.In the beginning, we can select the type of ...

  TERA Online

  Tera Online is a famous Korean MMORPG game. Before starting the big adventure, just like in every game like this, we choose and create our character. The variety of races and classes is, beyond any doubt, the biggest advantage of the game. Besides the basic races like the Humans, or the Elves, we also have the demonic race of Ca...

  Imperia Online

  A browser game in which we’re playing as a ruler of an Empire! Our main objectives are the expansion, the conquest and the victory! It’s a much expanded economic strategy game providing us lots of emotions and satisfaction. Improve your city, conquer others, extend your army and your influence. Make alliances or wage...

  World of Warships

  Become a Commander and plunge into global naval history!The World of Warships fleet features over 200 ships, dating back to the First and Second World Wars. Find out which warship type suits you best, and amass a navy of your own.Choose the flag you want to sail under. In WoWs, you can pick from the world's leading naval forces....

  PokeWars

  PokeWars is a free-to-play browser game, where we’re playing as a Pokemon trainer. At the beggining, we have to choose our trainer’s appearance and the Pokemon we start with. Our main task is exploring the world in search of new Pokemon species and training them. You can teach them new attacks, prepare some clever ta...

  My videos

  Youtube Thumbnail
  Youtube Thumbnail
  Youtube Thumbnail
  Youtube Thumbnail
  Youtube Thumbnail
  Youtube Thumbnail
  Youtube Thumbnail
  Youtube Thumbnail

  Friends (24)

  Forum activity

  Thread list

  Best comments