• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Jak zmienić płeć dziecka w the sims 4

    poradnik bardzo fajny

    14 sierpnia 2021 15:12 324
    0

    Bardzo mi się przyda

    15 sierpnia 2021 16:41 324
    0

    megaa fajne

    15 sierpnia 2021 21:10 324
    0

    pomocne dzieki

    15 sierpnia 2021 21:39 324
    0

    dzięki bardzo

    15 sierpnia 2021 22:16 324
    0

    ja tu jestem po expa tylko xd

    19 sierpnia 2021 19:52 324
    0

    przydatne dzięki

    19 sierpnia 2021 21:56 324
    0

    przydatne dzięki

    19 sierpnia 2021 21:56 324
    0

    Witajcie! Mamy wśród nas mniej i bardziej doświadczonych simomaniaków. Dzisiaj przedstawię wam jak można wpłynąć na płeć naszego dziecka w the sims 4. Bez żadnych modów oraz kodów. Dowiecie się także jak sprawdzić płeć dziecka kiedy jeszcze jest w brzuchu matki. Zapraszam!



    Żadna metoda przedstawiona w artykule nie działa na 100% jednak znacznie zwiększa szansę na wybranie płci dziecka.


    Ciąża w the sims 4 trwa 3 dni, od ukazania się komunikatu "je za dwoje" a kończąc porodem, który zazwyczaj zaczyna się równo po 72 (simowych) godzinach. Oznacza to, że nawet jeśli bara-bara odbędzie się o 8:00 a komunikat ukażę się o 15:00 to od tej właśnie gry godzina będzie liczyć ciąże.
    Ciekawostka:
    Jeśli nie wykonamy testu ciążowego komunikat o ciąży pokaże się automatycznie po 24 godzinach od bara-bara.

    Ciąża w simsach ma wiele obostrzeń, nasze simki nie mogą wykonywać wielu czynności takich jak ćwiczenia fizyczne, korzystanie z sauny a nawet kąpiele błotne.

    Oto jak wpłynąć na płeć dziecka w ts4:
    Chcę mieć córkę!
    Jeśli marzy wam się posiadanie córeczki musicie:
    Słuchać muzyki pop przez kilka godzin,
    Jeść dużo truskawek (najmniej 3). Truskawki możecie zamówić przez komputer poprzez opcję "zamów nasiona owoców". Po otworzeniu kilku paczek pojawią się truskawki. Drugim sposobem jest kupienie truskawek w budce z jedzeniem w San Myshuno.

    Chcę mieć syna!
    Jeśli chcecie, aby urodził się chłopczyk musicie:
    Słuchać muzyki alternatywnej przez kilka godzin,
    Jeść dużo marchewek (najmniej 3). Marchewki możecie zamówić przez komputer poprzez opcję "zamów nasiona owoców". Po otworzeniu kilku paczek pojawią się marchewki. Drugim sposobem jest kupienie marchewek w budce z jedzeniem w San Myshuno.
    Możecie też zmienić ilość dzieci:
    Bliźniaki lub trojaczki
    Jeśli chcemy urodzić 2 dzieci będziemy musieli zjeść sernik z simcity. Można go dostać w restauracji (zjedzmy na mieście). Musimy zmienić menu lokalu w trybie budowania i zamówić go. Zjedzenie kilku kawałków pozwoli nam urodzić bliźnia

    20 sierpnia 2021 18:17 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się