Aion

3D
Downloadable
MMO
RPG

About Aion

Are you an angel? Or maybe a devil? Discover that in AION! Pick from one of the conflicted sides: Asmodian and Elyos, perpetually fighting with each other, or the cruelly evil Balaurs! Make progress as your character by eight different ways, at your own discretion and enjoy the beautiful, open world of Aion. Stunning graphics, which are based on the tiniest environmental details delight even the most exigent of players. Develop your character, acquire the beautiful wings and make your dream come true – fly to the sky! Interesting missions, combined with an exploration of this beautiful, drawn out of a fairy tale land won't give you even a shortest break. Don’t wait too long and join this amazing world, where a greatness of missions, new friends and a brand new adventure can’t stand to wait for you!

Comments for Aion (7) -

Show all coments
markkhann
9 april 2017 03:29

what do u guys prefer? Aion or Tera?

kurztspielen
15 may 2017 20:29

I like tera better

Benjaminus
23 may 2017 16:45

Moi aussi

PcW0lfx
12 june 2017 02:47

i want to try it

HackBoy22
16 june 2017 12:14

i want to play this...

marrioncu123
21 june 2017 09:15

pretty decent game

News about Aion

Users
 image

Nadchodzi Aion 5.0

MrJanek,
Już za kilka tygodni na europejskie serwery dotrze aktualizacja 5.0. Lecz na czym ona polega? Co dokładnie Was czeka? I kto tak naprawdę kryje się za tajemniczymi Daeva Przeznaczenia? Odpowiedzi na Wasze pytanie znajdziecie w tym artykule.
Users
 image

Aion: więcej o aktualizacji 5.0

Kiorami,
Jakiś czas temu dostaliśmy informacje od twórców gry Aion na temat Aktualizacji 5.0. Jak wiemy, w Korei, czyli w "ojczyźnie" NCsoftu, na serwerach jest już wersja 5.3, dlatego Europejskie serwery są dość mocno opóźnione. Wiara w nadrobienie zaległości powróciła, gdy dostaliśmy dokładną datę wydania aktualizacji 5.0 w Europie, którą Gameforge zapowiedziało na 10 sierpnia tego roku, ale twórcy Aion'a nie słyną z dotrzymywania słowa, dlatego istnieje duże prawdopodobieństwo na to, że termin jeszcze się zmieni. Co prawda, na razie na polskich komputerach nie pogramy w nową wersję gry, jednak pomimo tego, wielu ludzi wyrobiło już sobie opinię o tej aktualizacji.
Users
 image

Krótki opis klas w grze Aion

Kiorami,
Wielu początkujących graczy Aion'a ma spory problem z wyborem klas, których w grze jest naprawde sporo, postaram się opisać je wszystkie i mam nadzieję, ułatwić wam wybór ;D
Users
 image

Aion: Kolejne wiadomości o Aktualizacji 5.0!

Kiorami,
Aktualizacja 5.0 zostanie opublikowana w dniu 10.08 i będzie zawierała kilka nowych funkcji, które będą dostępne wyłącznie na europejskich serwerach Gameforge. Zobaczmy pierwsze zmiany!
Users
 image

Aion - Recenzja Gry

EnZo,
Aion to gra MMorpg Free to Play wydana przez NCsoft, głównego koreańskiego wydawcy gier tego typu. Gra wydana na PC.     W tej grze wcielamy się w Daeva którego zadaniem jest uchronienie Wieży Wieczności przed przeciwnikami ( Balaur ). Graczom zostały udostępnione dwie rasy Elyos ( Ludzie Światła ) i Asmodian ( Stworzenia Ciemności ). Gra polega głównie na robieniu Misji, Ulepszania Ekwipunku, Walki pomiędzy dwoma rasami. Gra posiada Polskie Spolszczenie, które ułatwia nam zrozumienie misji i fabuły.
Users
 image

AION- RECENZJA

xVex0ir,
     Aion: The Tower of Eternity to gra MMORPG wydana przez NCsoft- koreańskiego wydawcę gier. Polska wersja językowa została zapremierowana w 2013 roku. Gra jest wieloosobowa i rozgrywa się na ogromnym świecie zwanym Atreia. Wcielamy się w Daevę, która otrzymała od boga Aiona dar posiadania skrydeł. Na początku rozgrywki wybieramy serwer i postać (o tych zostanie wspomniane później).

Forum Aion