• Sign in Sign up

  Get more

  Collect the rewards

  Community

  How it works

  Mixo33 Flag pl

  4 hours ago

  Wizard of Sorrow

  Mixo33 badge
  Mixo33 avatar
  City
  Schabowy
  Age
  16

  Chests

  No items in inventory

  Runes

  Rewards

  Last user activity

  Mixo33 badge
  Mixo33 avatar
  Commented subject Kd Czy poziom?.
  1 day ago

  spójrz prawdzie w oczy, wszyscy jesteśmy tu dla kd ;)

  Mixo33 badge
  Mixo33 avatar
  1 day ago

  Post apokalipsa to na pewno temat dobrze znany i na pewno widzieliście już gry gdzie zasiadaliscie za sterami machin wojennych. Lecz co gdyby połączyć to w całość? Przedstawiam wam grę crossout, czyli post apokaliptyczna strzelanka typu "free to play".


   Co w tym takiego wyjątkowego?

  To co mnie najbardziej przyciąga w grach to możliwość kreatywności i wyróżnienia się na szarym tle. I tak też jest tutaj, nie grasz tzw. "gotowcem", a maszyną którą można zbudować na tysiące jak nie miliony sposobów. W crossoucie każdy pojazd jest zbudowany z części które są podzielone na następujące rodzaje:
  - Kabiny - serce pojazdu, po zniszczeniu kabiny, pojazd zostaje zniszczony.
  - części ruchowe - no na czymś nasza machina zagłady musi jeździć
  - moduły - chcesz dłużej strzelać, lub być niewidzialnym? Nie ma problemu, wystarczy załączyć odpowiedni moduł :D
  - bronie - no chyba nie chcesz tylko jeździć.
  - ozdoby - to dla tych co chcą się wyróżniać, jest to tylko ozdoba i nie zwiększa życia pojazdu.
  - struktury - każda część w grze ma swój pancerz, te części mają ich najwięcej, i są po to by dać pojazdowi więcej życia. Oczywiście nie ma nic za darmo, każdy gracz na początku dostaje Starter car (obraz poniżej), i musi sam osiągnąć części.
  lMg0IiUqDbLcdTYqzULJqCoahcAC50.png
  I tu przechodzimy do pierwszego problemu, czyli zdobywanie części. Są one zaznaczone specjalnymi kolorami i nazwami. Posortowane, na górze pospolite, których nie da się kupić, a na dole, najrzadsze:
  - zwykłe (szary)
  - pospolite (biały)
  - rzadkie (niebieski)
  - specjalne (błękitny)*
  - epickie (fiolet)
  - legendarne (żółć)
  - relikt (pomarańcz)
  (*Nowa rzadkość, wprowadzana po opublikowaniu tego artykułu) O tyle ile szybko się zdobywa białe i szare części, to potem coraz trudniej zdobywa się następne. Z mojego dwuletniego grania w crossouta, nie zdobyłem jeszcze ani jednej reliktowej broni, wszakże mógłbym ją zakupić za crossoutową walutę, ale nie miałbym nic więcej, co by sensu nie miało.

  Jak bardzo gra pozwala na kreatywność?
  Jeżeli widziałeś film pewnego popularnego yt'bera , to powinieneś zobaczyć, że opcji jest sporo, kilkadziesiąt broni/modułów/rodzajów pancerza, no jest tego masa.
  Chcesz zrobić latającego snipera, chodzącego tanka albo jeżdżącego asasyna, który spali jakąkolwiek przeszkodę, jaką mu stanie na drodzę? Nie ma problemu!!!
  Jednak ilość nie znaczy jakość. Największym problem tej gry jest balans broni, który powiedzmy sobie szczerze, jest do d*py. Na obecną chwilę pojazdy latające (hovery) nie mają szans z ''białymi'' pojazdami jeżdżącymi(mających broń wręcz czyt. Piły, lance, miotacze ognia[ang. Melee weapon]).
  Pojazd taki możesz zaszarżować lataka (hovera), wjechać w niego, i go załatwić bez problemu w mniej niż 5 sekund. Broń miana rangi OP. Rzeczą naturalną byłoby znerfienie broni białej, lecz co robią twórcy? Nerfią lataki (hovery).

  Crossout- gra na godzinę, czy na miesiące?

  Nie będę wmawiał bzdur, powiem od razu. Żeby coś osiągnąć w crossout, trzeba grać godzinami, żeby zrobić porządny pojazd chwały, bez inwestowania pieniędzy w tą grę, to trzeba grać z rok. Grając tylko godzinę w tą grę, to NIC nie osiągniesz.

  Jakieś porady dla Nooba?

  Przede wszystkim znajdź sobie grono przyjaciół, z którymi będziesz grał, bo grając tylko dla siebie, szybko ci się to znudzi. Później, gdy poczujesz że to jest gra dla ciebie, obserwuj polskie serwery Discord dotyczące crossouta, oraz zagraniczne kanały poświęcone nowinką w grze, wtedy będziesz mógł być "na czasie". Obserwuj poradniki do crossouta, by nie żałować swoich decyzji dotyczące marketu. Oraz na początku inwestuj w pojazdy które są na topie. Dopiero później będziesz mógł się pobawić. Jak ogarniesz sobie chociaż build na fioletowych broniach, poszukaj klanu który nauczy cię grać.

  Coś jeszcze?

  No mogę tylko dodać że to gra cały czas "udoskonalana", co chwilę jakieś eventy i updaty, rzadziej widuje swojego sąsiada z domu na skos od mojego, niż nowości które dodają do tej gry.

  Podsumowując crossout, to gra z potężnym potencjałem, który sama zabiera możliwość wybicia się. Pomimo znikomego balansu, i ogromnego systemu p2w( ang. Pay to win. Dosłownie: płać by wygrać) gra jest warta swojej uwagi. No cóż, nie pozostaje mi nic innego, niż pożegnać się z wami i życzyć powodzenia w walce!!!
  Pisał do was Mixo33, W crossoucie znany pod nickiem Wilczqr.
  Do zobaczenia w bitwie Ocaleni!

  Mixo33 badge
  Mixo33 avatar
  Commented subject Nagrody za artykuł.
  6 days ago

  aloha, mam pytanko, w jakim mw. terminie dostaje się wynagrodzenie za artykuł, i jeżeli pisałeś kiedyś artykuł, to jaki ci to dało przychód

  Mixo33 badge
  Mixo33 avatar
  4 weeks ago

  jak wada za mało wad???

  Mixo33 badge
  Mixo33 avatar
  1 month ago

  brak grafiki

  Mixo33 badge
  Mixo33 avatar
  1 month ago

  brak grafik

  Mixo33 badge
  Mixo33 avatar
  2 months ago

  a, i brak grafik

  Mixo33 badge
  Mixo33 avatar
  2 months ago

  wszysko git, ale czemu dałeś te przewy na końcu?

  Mixo33 badge
  Mixo33 avatar
  2 months ago

  artykuł nie powinien zawierać filmu

  Mixo33 badge
  Mixo33 avatar
  Commented subject Black Week.
  2 months ago

  @drenn3 przekonałeś mnie

  Mixo33 badge
  Mixo33 avatar
  Commented subject Black Week.
  2 months ago

  Wiem że te skrzynki ''Oszukane" są, ale jednak chyba troszku sansy dali na wygraną, prawda? :D

  Mixo33 badge
  Mixo33 avatar
  Commented subject Black Week.
  2 months ago

  mam 4k KD, kupić 4 cyber skrzynie każda za 1K? 'Podobno mam' około 15% na nie przegranie, napiszcie czy zaryzykować i kupić, albo czy sami ową skrzynkę kupiliście? :D

  Mixo33 badge
  Mixo33 avatar
  2 months ago

  artykuł nie powinien zawierać linków

  Mixo33 badge
  Mixo33 avatar
  2 months ago

  uUu, nw że da się tu gify dawać :D

  Mixo33 badge
  Mixo33 avatar
  Reached 7 level
  2 months ago
  Mixo33 badge
  Mixo33 avatar
  2 months ago

  spam na końcu, to jest niedopuszczalne

  Mixo33 badge
  Mixo33 avatar
  Commented Smite #9 - Atena.
  3 months ago

  dla przypadkowego użytkownika, który nie gra w smite wgl. nic nie zrozumie

  Mixo33 badge
  Mixo33 avatar
  Commented Blizzcon 2019.
  3 months ago

  artykuł nie powinien zawierać filmów !!!

  Mixo33 badge
  Mixo33 avatar
  6 months ago

  ja otwierałem dwa wakacyjne skarby, iiii.. losowe klucze steam

  Mixo33 badge
  Mixo33 avatar
  Commented subject Domyślna przeglądarka.
  6 months ago

  dzięki, za wszystkie komentarze i odpowiedzi, ale to nadal nic nie pomogło 😟
  bo na pierwszej karcie zawsze mam chroma na dimyślną, ale gdy odpalam drugą kartę, to automatycznie zmienia mi na Yahoo

  Recently played

  World of Tanks

  World of Tanks is an online MMO game which allows players to take part in huge tank battles. A very important aspect of the game is the ability of cooperation since the victory depends not only on you but also on an entire party of allied tanks!It isn’t only a typical shooter, but in addition to that, a strategic game while the ...

  Aion

  Are you an angel? Or maybe a devil? Discover that in AION! Pick from one of the conflicted sides: Asmodian and Elyos, perpetually fighting with each other, or the cruelly evil Balaurs! Make progress as your character by eight different ways, at your own discretion and enjoy the beautiful, open world of Aion. Stunning graphics, w...

  Legend Online 2

  Legends Online is a combination of free-to-play strategy and MMORPG by browser. We can choose between three classes: a mage, a warrior or an archer. We’re visiting and exploring locations, one by one and at the same time, completing quests we’re receiving. The combat system is turn-based and after the victory we receive experien...

  League of Angels II

  League of Angels II is a sequel of one of the most popular free-to-play MMO games. The creators of this cult game provide us a gameplay of an even better quality. The graphics, the sound effects and the storyline greatly outweighs the first game. The missions are extremely fascinating and our team is characterized by a diversity...

  Vikings: War of Clans

  ATTENTION! The offer is available only for NEW users! The Vikings fans finally lived to see a real treat in form of a genuine MMO game. It is time to take your battle axe and move into the world of the Vikings, to face the challenge which is leading a village.Become a real earl, expand your village and carry out the attacks on y...

  +2400
  Soul Gems
  badge

  Crossout

  Crossout is a MMO action game based in a post-apocalyptic world. It has been developed by the creators of the famous War Thunder and brings to us a completely refreshed gameplay on somewhat different terms.If you think Crossout is an other clone of the Wargaming games or War Thunder, then this will bring you a pleasant surprise ...

  Friends (17)

  Forum activity

  Thread list

  Best comments