• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Nostale - Wymierzanie sprawiedliwości poprzez oszukiwane.

    Witam chciałbym wam zaprezentować dlaczego nie warto oszukiwać w Nostale oraz na jak długo przyczyni się nasze konto inaczej na "zbanownie" . Dołączam również zdjęcie jaką wiadomość dostajemy od gameforge (przedsiębiorcy nostale) w wyniku oszukiwaniu oraz ZASTRZEGAM próbie takich czynów :)

    Każdy już wie że w każdej grze występują dane cheaty,boty,hacki,cracki oraz wiele innych podobnych wspomagaczy ale nikt nigdy nie pomyślał jaka będzie go czekała za to kara i w jakiej długości dlatego dzisiaj wam to przedstawie. 
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Rodzaj kary:                                                 Długość odbytej kary:                                 
    -Bocenie                                                       -Pierwsze przyłapanie 1m-c                       
                                                                         - Drugie oraz trzecie niestety 30lat

    -Multikonto                                                   -To samo co punkt wyżej

    -Używanie hacków (m.in speedhack)          -Od razu ban na 30lat ale również ban na wszystkie konta                                                                               związane z emailem na którym używaliśmy hacka

    -Spam na czacie                                         -Przeważnie są to krótkie godziny lecz zdażają sie 2-3dni

    -Secruity ban (wiele nieudanych prób logowania)   -5 nieudanych prób logowań=1h / 5 kolejnych w tym                                                                                        samym dniu=24h

    -Podszywanie się pod inną postać                         -Ban na miesiąc gdzie zdaży sie kolejna taka próba                                                                                         może być perm ban (na zawsze)

    -Wyzywanie/Oczernianie graczy na czacie           -Przeważnie może być to nawet 30minut ale dochodzą                                                                                    też do długich godzin

    -Sprzedawanie kont                                               -Od razu jesteśmy banowani permanetnie wraz z                                                                                            emailem gdzie są także nasze konta

    -Publikacja stron www na czacie                           -Zależy od administracji ponieważ to ich wybór

    Na więcej już wpaść nie mogłem mam nadzieje że pomogłem w razie czego pisać śmiało postaram się pomóc oraz z nieuzasadnionymi banami mogę pomóc.

    ~Mniszek99

    20 kwietnia 2017 17:28 324
    0

    @ Evaith nie ma sprawy :)

    21 kwietnia 2017 15:34 324
    0

    niewiem bo nie grałem

    20 grudnia 2018 22:36 324
    0

    O co chodzi jakieś oszustwa z strony gry?

    20 grudnia 2018 23:20 324
    0

    niewiem bo nie grałam

    21 grudnia 2018 08:38 324
    0

    nice

    21 grudnia 2018 18:16 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się