• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Gladiatus - Recenzja gry na podstawie własnego doświadczenia.

        Gladiatus - Wspaniała gra przeglądarkowa w klimacie starożytnego Rzymu, gdzie miały miejsce walki gladiatorów na śmierć i życie.
          Gladiatus to gra przeglądarkowa, która istnieje już dość dawno w internecie. Jest to wspaniała gra gdzie można rywalizować z innymi graczami np. tocząc bitwy na arenach (wymagany 2lvl postaci),. Dzięki systemowi wypraw możemy zdobywać potrzebne nam doświadczenie, przedmioty oraz złoto do rozwijania naszej postaci (treningi, zakup uzbrojenia, specyfików).
     
         Gra naprawde wciąga, a my z czasem umiemy coraz to lepiej władać naszym kontem chodź nie jest to łatwe ponieważ z coraz wyższym poziomem staje coraz trudniejsza. Można założyć gildię i np. grać ze znajomymi lub dołączyć do wielu innych. Ranking jest tak zaprojektowany przez twórców gry, że można rywalizować we wszystkim czym tylko się da, np. pozycje gildii, największy lvl, lochy, itd. 

          Rekrutując znajomych mamy możliwość zdobywania punktów, które później wymieniamy na różne nagrody (wspomagacze do gry). Jest również zakładka premium gdzie możemy wykupić walutę, oraz wspaniałe przedmioty.

          Są również walki z najemnikami (Circus Turma dostępny od 10lvl) oraz lochy (dostęne od 10lvl). W zakładce Rynek (dostępny chyba od 5lvl) możemy handlować z innymi graczami (z doświadczenia wiem, że najlepiej schodzi jedzenie, można na tym nieźle zarobić złota). Gdy pojawi się nam zakładka Dom aukcyjny polecam już zaopatrywać się w przedmioty właśnie tam.

          Dzięki zakładce Praca (dostępna od 3lvl) zarabiamy złoto oraz dostajemy jedzenie jeśli wybierzemy zakładki zawodu zajmującego się pożywieniem. Wraz zwiększającym się poziomem postaci zwiększa nam się zarobek podczas wykonywanej pracy.

          Podczas wielu aktualizacji przeprowadzonych przez te pare lat powstało coraz więcej nowych rzeczy:

    1. Skrzynia Boskiego Zrządzenia - możemy zakupić za 7 rubinów lub otrzymać walcząc na arenie (w tej skrzyni znajduje się 12 różnych skarbów, w 3 różnych kategoriach. Złote należą do najrzadszych, srebrne do nadzwyczajnych, a brązowe do najczęstszych.)
    2. Zadania/Misje - wykonujemy różne czynności typu zabij przeciwnika, zdobądź 5 przedmiotów. Za wykonanie misji dostajemy różnie doświadczenie, łaskę danych bogów, złoto, a czasem przedmiot.
    3. Bogowie - zdobywamy łaskę podczas wykonywania zadań i po uzbieraniu odpowiedniej liczby łask do danego boga możemy otrzymać świetne wspomagacze (siła, władanie bronią, zręczność, budowa fizyczna, charyzma, inteligencja)
                Myślę, że mniej więcej wypisałem to co ofiaruje gladiatus i mam nadzieję, że zachęci Was to chociaż do sprawdzenia tej gry i zagrania.

           Pozdrawiam    
    Użytkownik gamehag                         

    5 stycznia 2017 11:16 324
    0

    brawo napewno sprawdzę

    5 stycznia 2017 21:34 324
    0

    dzięki :)

    5 stycznia 2017 21:35 324
    0

    Brzmi fajnie

    6 stycznia 2017 20:32 324
    0

    cześć jestem troche noobem i nie wiem JAK wysłać zrzut pełnego ekranu zadania do zdobycia punktów

    6 stycznia 2017 21:05 324
    0

    Dziękuje wszystkim, a ty gajos nie jesteś noobem tylko niedoinformowanym użytkownikiem. Pełny zrzut ekranu wykonujesz przyciskiem Prt Sc z widocznym wykonaniem zadania w grze.

    6 stycznia 2017 22:10 324
    0

    Uprzedzając pytanie dotyczące wysyłania screena, że nie przyjmuje go, a jest poniżej 2 mb, należy screen zapisać w formacie jpg.

    6 stycznia 2017 22:12 324
    0

    gitara

    6 stycznia 2017 23:26 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się