• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Hero Wars

    (3.99/5) 350 ocen

    Nieuznanie zadania

    Fajnie, że stworzyłem specjalnie konto pod tę grę i od 3 dni nie mogę się doprosić uznania screena z wykonanym zadaniem. Ciągle jest odrzucenie, że nie zarejestrowałem nowego konta w grze a wysyłam na zrzucie ekranu, gdzie jak byk widać datę i nazwę profilu wraz z identyfikatorem...

    22 sierpnia 2023 20:58 2802
    0

    ja to twoże konta od początku miesiąca i nie zaliczają więc to musi być jakiś błąd z tom jerestracją tylko co zrobić żeby dobże konto zajerestrować

    23 sierpnia 2023 05:35 2802
    0

    Mi zaliczyli, zrobiłem tylko screena bohatera i było tam, że osiągną 10 poziom

    23 sierpnia 2023 08:12 2802
    0

    musicie potwierdzić w grze maila swego klikając w takie 3 paski chyba

    23 sierpnia 2023 11:54 2802
    0

    Fajnie że dodałem screena, po czym go odrzucili że noby nie utworzyłem nowego konta... utworzyłem tylko nie potwierdziłem maila hahahaha a jak chciałem wysłać jeszcze raz to tego zadania juz nie mam ani możliwości przesłania jeszcze raz. To są jawne jaja ! Zmarnowałem czas i nerwy a oni na mnie zarobili.

    24 sierpnia 2023 12:17 2802
    0

    ja założyłem nowe konto powierdziłem e maila wbilem na bohaterem 10lvl wszystko wysłałem i tak odrzucili, z powodu nie założenia nowego konta.. nie wiem czy te screeny sprawdza jakis bot czy to zwykły scam służacy przyciągnięcia nowych ludzi...

    5 lutego 2024 16:15 2802
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się