• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Gry, które są warte poświęcenie uwagi

    Chcę wam przedstawić kilka gier, które (moim zdaniem) są warte pobrania i zagrania w nie. Są tu gry dla fanów koni, farmy jak i nawet gier z bronią. Bardzo bym chciała, aby artykuł się przyjął ;)


    1) MINECRAFT

    Nie oszukujmy się każdy z nas miał styczność z tą grą. Albo w nią grał lub gra teraz, czy słyszał z opowiadań kolegów ile to razy zabili już smoka w endzie. Minetcraft jest grą znaną na całym świecie. Jest grą, która uczy nas wyobraźni, czy nawet projektowania domów (może być to przydatne dla osób, które interesują się właśnie takim projektowaniem). Mamy tryb kreatywny i tryb przetrwanie, tak zwany survival. N trybie kreatywnym mamy dostępne wszystkie rzeczy (tak zwane itemy), natomiast na survivalu musimy wszystko zdobyć sami.
                            Minecraft – Aplikacje w Google Play                            Kup Minecraft for Windows 10 Mobile — sklep Microsoft Store pl-PL






    2) HAY DAY

    Nie ukrywam, że ta gra może nie każdemu się spodobać, ponieważ nie każdy jest zwolennikiem wirtualnych farm, ale zapewne znajdzie się ktoś komu ta gra przypadnie do gustu. W hay day tworzymy własną farmę, która rozwijamy cały czas. Wraz z każdym kolejnym poziomem, który wbijemy odblokowują nam się kolejne rzeczy (maszyny, zwierzęta, dekoracje itp.).
    Mamy swój sklep, w którym sprzedajemy swoje produkty i inni gracze je kupują, również my możemy coś kupić od innych. Na początku (ze zwierząt) dostajemy kury, ale potem możemy kupić sobie krowy, świnie, owce, kozy, konie, psy, koty, króliki, osły, kocięta i szczeniaki. Na pewno raźniej grać ze znajomymi, gdyż każdy gracz posiada swoje ID, a nad nim pole w którym możecie napisać kod swojego znajomego i razem z nim grać.Gra Hay Day sprzedam konto lvl 104 - 7115196416 - oficjalne ...                 Hay Day – Aplikacje w Google Play 






    3) HORSE RIDINIG TALES

    Gra ta jest bardzo podobna do gry na komputer star stable. Ta gra jest idealnym rozwiązaniem dla miłośników koni. Mamy tu własnego konia, postać. Koni nie kupujemy, tylko łapiemy je kulkami. Kule są w różnych kolorach, dane kolory odblokowują się wraz z poziomem. Aby wbijać poziomy musimy wykonywać zadania, takie jak zrobienie wyścigu, czy na przykład zrobić siodło. Aby zrobić na przykład ochraniacze na nogi musimy zbierać drewno, bawełnę i stal. W następnych poziomach odblokowują nam się inne rudy.  
                     Horse Riding Tales - Ride With Friends for Android - APK Download               Horse Riding Tales - Ride With Friends – Aplikacje w Google Play







    4) RISE OF BERK

    Dla fanów filmu "Jak wytresować smoka", czy serialu "Jeźdźcy smoków" też coś przygotowałam ;). Tutaj tworzymy własne Berk. Budujemy legowiska dla smoków (na początku dostajemy szczerbatka więc chyba to na plus) Z czasem odblokowują nam się walki, w których walczymy oczywiście swoimi smokami. Głównymi walutami są ryby i drewno za które kupujemy np. ulepszenia. Aby wbijać kolejne poziomy na smokach musimy je karmić.
                        Dragons: Rise of Berk - Virtual Worlds Land!Dragons: Rise of Berk – Aplikacje w Google Play







    5) PUBG MOBILE

    Idealna gra dla ludzi, którzy lubią grać w gry związane z bronią. Tutaj aby zdobywać osiągnięcia itp. musimy polecieć na misję i zabijać innych. Na mapie znajdują się różne skrzynki, w których są bronie, hełmy itp. Jeśli kogoś zabijemy to z tej osoby wypada nam skrzynka, w której znajdują się rzeczy tej osoby i możemy je po prostu wziąć.
                    PUBG Lite w końcu trafiło do Polski - Antyradio.plPlayerUnknown's Battlegrounds PUBG - Platformy Steam cd-key






    6) ZOO CRAFT

    Lubisz zoo i chcesz kiedyś otworzyć własne? - to jest gra dla ciebie. W zoo craft tworzymy własne zoo według swojego uznania. Możemy je ozdabiać jak chcemy i nikt nam nie mówi co i jak mamy robić. W laboratorium przez połączenie dwóch gatunków tworzymy kolejny! Do naszego zoo przychodzi także coraz więcej klientów, jeśli będziemy im pomagać dojść tam gdzie oni będą chcieli, będziemy otrzymywać pieniądze lub gwiazdki do poziomu.

                    ZooCraft: Animal Family for Android - APK Download      ZooCraft: Animal Family – Aplikacje w Google Play






    7) SUPER MECHS

    No i jest coś dla fanów robotów czy ich walk! W super mechs tworzymy według własnego uznania robota, którym potem wybieramy się na misje i walczymy z naszym przeciwnikiem, czyli innym robotem. Po przez ulepszanie naszej maszyny mamy więcej HP ( czyli punktów życia). Otwierając skrzynki, w których znajdują się karty. losujemy nowe części do naszego robota (nogi, głowę, broń itd.). Gra potrafi nieźle wciągnąć i sprawić, że stracimy poczucie czasu.
        Super Mechs - Gry, darmowe gry online - 123gry-online.plSuper Mechs – Aplikacje w Google Play





    Dziękuję bardzo za przeczytania artykułu, jeśli w ogóle ktoś go przeczytał ;) Mam nadzieję że się przyjmie z tego względu, że zanim go napisałam, to pobrałam te wszystkie gry i sama je przetestowałam (we wszystkie grałam przez ok. miesiąc (na początku maja je pobrałam)). Jeszcze raz dziękuję za przeczytanie.

    PS jeśli grasz, lub zamierzasz pobrać którąś grę z artykułu napisz w komentarzu :)



    XoTwu7EgmTtUKcPqa1qSQa20g1Wa8P.jpg

    6 czerwca 2020 20:03 324
    1

    Roblox pet sim1

    8 czerwca 2020 09:48 324
    0

    bardzo zachęciałeś

    8 czerwca 2020 11:37 324
    1

    Em nie zabardzo się z tym zgadzam bo połpwe to wogule bezużyteczne gry i zapmniałeś o roblox xD

    8 czerwca 2020 12:24 324
    0

    Minecraft jest najlepszą grą xD

    8 czerwca 2020 12:59 324
    0

    minecraft najlepszy polecam

    8 czerwca 2020 13:12 324
    0

    minecraft jest

    8 czerwca 2020 13:58 324
    0

    polecam go bardzo

    8 czerwca 2020 13:58 324
    0

    zgadzam się, gry bardzo fajne :)

    8 czerwca 2020 14:24 324
    0

    minecraft najlepszy z wymienonych, zwłaszcza jak grałeś/aś za dzieciaka to zawsze masz nostalgie i przypominają ci się twoje stare światy

    8 czerwca 2020 19:04 324
    0

    minecraft

    9 czerwca 2020 08:57 324
    0

    Minecraft najlepszy xDD

    17 czerwca 2020 19:51 324
    0

    lubie minecraft ale fortnite najlepszy

    19 czerwca 2020 09:25 324
    0

    zgadzam sie w 100% lol

    19 czerwca 2020 10:08 324
    0

    z tego tylko minecraft

    19 czerwca 2020 10:20 324
    0

    Minecraft najlepszy

    19 czerwca 2020 18:54 324
    0

    sppoko

    21 czerwca 2020 13:18 324
    0

    Minecraft najlepszy

    23 czerwca 2020 11:52 324
    0

    Zdecydowanie z tej listy moim faworytem jest minecraft.😁

    23 czerwca 2020 12:41 324
    0

    Zdecydowanie MINECRAFT 100% ale tez lubie se pograc w Moviestarplanet i Blockstarplanet ❤

    23 czerwca 2020 12:56 324
    0

    Tą ostatnią grę grałam chyba jak miałam 9 lat

    23 czerwca 2020 13:22 324
    0

    Minecraft najlepszy

    23 czerwca 2020 13:25 324
    0

    jeżeli ktoś poszukuje realistycznej strzelanki to mogę spokojnie polecić escape grom tarkov gra ta nie jest zbyt popularna a szkoda gra jest bardzo fajna polecam

    24 czerwca 2020 01:22 324
    0

    Minecraft, gry fabularne lub roblox ewentualnie jakies horrorki

    3 lipca 2020 20:57 324
    0

    W 100% się z wami zgadzam .

    6 lipca 2020 15:24 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się