• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Paysafecard 20 - nagroda odrzucona

    Po tym jak zalogował sie kolega wykryło u mnie multi-konto ale jedyne co sie stało to poprostu nie moge przekazywać KD między kontem kolegi.
    Administrator nie podaje dokładnego powodu ponieważ to zapobiega doskonaleniu łamania regulaminu (Tak samo robi Valve z VAC)
    Support odpowiada mi na wszystkie pytania ale zawsze są te "typowe" wiadomości.
    Moje ostatnie 2 zamówione nagrody zostaną dostarczone w następne 29 dni. (a nie jak zwykle w 25h)
    Nie bronie tego serwisu , korzystałem z wielu takich samych bądź podobnych serwisów , poprostu mówie ci jak jest. Nie spodziewaj się że te serwisy zawsze będą ciebie traktować jak nie wiadomo kogo.

    1 listopada 2017 21:21 491
    0

    Ja także mówię jak jest. Zakładając tutaj konto po prostu liczyłem, że że będę sobie spokojnie ciułał te KD, bez spiny co kilka tygodni lub miesięcy wymienię sobie na te nagrody warte 2-3 dychy i tyle. Nie oczekiwałem żadnych fajerwerków, po prostu że będę sobie zarabiał w miarę bez kłopotu. Jeśli jednak nagle tracę zamówioną nagrodę, a przy próbie wyjaśnienia sprawy spotykam się ze zdawkowymi komunikatami, milczeniem, oszczerstwami, a na koniec znowu milczeniem, to mam chyba prawo czuć się oszukany? Zakładając tu konto liczyłem się z setkami problemów, których doświadczyłem u konkurencji - takich jak: bezpodstawne odrzucanie screenów, ciągłe zmiany zasad (nagle gra warta 1500 pkt jest warta 500 albo w ogóle znika), utrudnianie szybkiego bogacenia się itd. Odrzucenie zamówienia to jednak przekręt innego kalibru. To już nie jest jakieś kombinowanie i zwodzenie, tylko złodziejstwo w najczystszej postaci. Z tego też powodu czasowo zaprzestaję korzystania z Gamehag, nie licząc forum. Swój honor mam i nie dam sobą pomiatać. W końcu te 20 zł to mogę zarobić nawet przez 2 godziny zamiatając ulice i nie potrzebuję usług żadnego pseudoserwisu, który klienta traktuje jak złodzeja.

    1 listopada 2017 23:40 491
    0

    Pisałeś do Misty jak odrzucili ci screena? Napewno był dość wysokiej jakości? Czy twój nick był taki sam jak na GameHag bądź podobny?
    Zmiana wartości gier bądź jej usunięcie nie zależy od GameHag a od reklamodawcy. (to nie jest zmiana zasad lecz wypłaty)
    Jak już wyżej pisałem w regulaminie jest napisane że mogą odmówić ci wydania nagrody , w tym okresie gdy zamówisz nagrode to oni dodatkowo weryfikują jak zarobiłeś KD.
    Skoro te 20 zł możesz zarobić w 2 godziny zamiatając ulice to co tu wogóle robisz?

    2 listopada 2017 00:44 491
    0

    Na zamiataniu ulicy można więcej zarobić, drogi kolego xD Ale komu by się chciało, skoro można to dostać za ,,darmo''. Jesteśmy jak tania siła robocza, a raczej darmowa, pracujemy dla nich za darmo a oni na tym zarabiają, i jeszcze okradają ludzi. Ps. Gdzie znajduje się regulamin którego nigdy nie widziałem? xD

    2 listopada 2017 11:21 491
    0

    A umiesz czytać? Pisząc o odrzucaniu screenów czy innych zmianach miałem na myśli KONKURENCYJNY serwis. Nie wiem czy zauważyłeś, ale napsiałem "1500 pkt", a nie "1500 KD". Co do tych 20 zł to wiesz co tu robię? Można tu zarabiać na różne sposoby - w domu, na nudnym wykładzie, a nawet w trakcie praktyk, kiedy nie mając nic do roboty po prostu często siedziałem przy kompie i z nudów grałem w Katanę po 2 godziny. A przykładem z zamiataniem ulicy (tak, wiem że 10 zł to nawet nie jest minimalna stawka godzinowa xD) chciałem tylko pokazać, że nie potrzebuję niczyjej łaski - jak oni mają mnie w d... to ja też nie zamierzam się płaszczyć i niczym nieszczęśnik przesłuchiwany przez NKWD przepraszać za straszne zbrodnie, których nigdy nie popełniłem. To by było na tyle, nie zamierzam już odpowiadać w tym temacie.

    2 listopada 2017 12:19 491
    0

    ja dzis po 30 minutach dostałem klucz na 20 zl ^^ miałes pecha

    4 listopada 2017 09:54 491
    0

    No cóż, nie chciało mi się tego wszystkiego czytać więc nie jestem w 100% rozeznany w temacie ;v

    4 listopada 2017 11:00 491
    0

    A ja mam pomysł: kiedy będę niedaleko progu wymaganego do odebrania PSC 20zł, wtedy najpierw wyślę odpowiednio wcześniej wiadomość do pussortu lub Misty z zapytaniem czy jeśli wybiorę nagrodę to czy w ogóle ją otrzymam, ponieważ są przypadki, które pomimo czystego konta dostały odmowę wraz z brakiem wyjaśnień.

    4 listopada 2017 20:20 491
    0

    *pussortu? Supportu, szalone klawisze. xD

    4 listopada 2017 20:21 491
    0

    ja dziś po 9 minutach dostałem PSC z 20zł.
    Jeśli naprawde nic nie zrobiłeś wbrew regulaminowi to admini poprostu ciebie nie lubią.

    5 listopada 2017 22:34 491
    0

    No cóż, zdarza się.

    6 listopada 2017 02:35 491
    0

    boże masakra

    6 kwietnia 2020 02:26 491
    0

    Nigdy nie otwierajcie skrzyń z runami i random steam key bo wm wypadnie słaby run lub random steam key z badziewną grą za 0.99$ .

    6 kwietnia 2020 09:24 491
    0

    myślę już chyba że key-drop jest lepsze bo tam też można dropić skiny do cs:a

    6 kwietnia 2020 09:44 491
    0

    ja. tez od 4 dni czekam na 20 psc i nic ani na maila nwm pierwszy raz cos wygralam i martwie sie ze nie dojdze

    5 czerwca 2020 14:49 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się