• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Case Clicker 2 !ANDROID!

    Case Clicker 2. Co to jest? Jak zarobić? Co trzeba robić? Ja was oprowadzę!


    Co to za gra..?
    Case Clicker 2 to darmowa gra stworzona przez Hawk Games dostępna w Sklepie Google Play. Jest to rozbudowany symulator otwierania skrzynek z gry Counter Strike: Global Offensive. Gra ta jest typu clicker, i polega na zarabianiu poprzez klikanie w monety oraz zbieranie skrzyń też poprzez klikanie.
    Wstęp do gry...
    Można robić ulepszenia, w grze także występują gry takie jak ruletka jackpot krach wieża ulepszacz saper oraz bardzo rozbudowane wymiany z innymi graczami. Na początku polecam pozbierać trochę skrzyń i je pootwierać a następnie zdobyte skiny posprzedawać je. Jeżeli się nie zwróci najlepiej się nie załamywać, następnym razem się uda :D.Opłaca się też oglądać reklamy np. żeby zebrać trochę darmowych pieniędzy albo pominąć misję. Właśnie! Misje! W niektórych wypadkach bardzo opłaca się robić wyzwania. Dostajesz za nie trochę pieniędzy oraz trochę exp'a potrzebnego do levelowania swojej rangi. Polecam też odblokować sobie "własne skrzynie". Na początek polecam też korzystać z zakładki CODZIENNE, ponieważ za obejrzenie reklamy dostajemy jednego skina a wartość kolejnego skina wzrasta z każdym obejrzeniem kolejnej reklamy. Bardzo ciekawa jest też zakładka WYPOSAŻENIE pod EKWIPUNKIEM, pozwala ona bowiem wyposażyć swoje skiny co daje nam bonusy do pieniędzy na sekundę. Równie ciekawą opcją jest założenie skina w ekwipunku. Nie wszystkie skiny można założyć lecz kiedy już jakiś założymy nie możemy go już zdjąć a on da nam bonus do pieniędzy na kliknięcie
    Jak szybko zarobić?
    Jak już odblokujemy 'własne skrzynie" to polecam zarobić około 600$ i otworzyć skrzynię "ez profit #18" Otwierając tą skrzynię zarobiłem już ponad 25000$. Trafić tam można drogie naklejki takie jak: Titan Katowice 2014, IBuyPower Katowice 2014 (również w wersji Holograficznej kosztującej ponad 3000$). Pieniądze zarabia się przy tej skrzyni w tempie błyskawicznym. Po zdobyciu dużej ilości pieniędzy, polecam na własnym doświadczeniu kupić duża ilość upodobanych przez siebie skrzyń oraz klucze do nich, można trafić naprawde dużo skinów droższych lub nie. Tańsze skiny można też poddać kontraktom czyli wymienić 10 skinów na 1 lepszej jakości.
    Sekrety
    W grze istnieją również osiągnięcia m.in. takie jak sekrety. Najlepiej jak podeślę tutaj filmik o tym, niestety wiem, że nie wszystkie działają tak jak z tego filmu ale większość działa jak powinny. Tutaj łapcie link. :D
    https://youtu.be/M3r3j9e7SgI

    Moja opinia...

    Według mnie gra jest bardzo ciekawa i rozbudowana. Spodoba się każdemu kto lubi otwierać skrzynie lecz nie chce tracić realne pieniądze, bo jest to dla niego duży wydatek. Polecam każdemu fanatykowi Couter Strike'a jak i innym ludziom których udało mi się namówić do zagrania w tę grę poprzez ten artykuł.

    3 listopada 2019 17:24 324
    0

    Strasznie nudne to. A w tym o piszesz są spore braki w interpunkji.

    5 listopada 2019 18:15 324
    0

    Artykuł robiłem na szybko. Nie starałem się zbytnio, chciałem sprawdzić jak szybko zostanie zaakceptowany lub też nie.

    5 listopada 2019 18:19 324
    0

    Ogólnie mówiąc gra mi się bardzo podoba i często w nią gram. :)

    5 listopada 2019 19:35 324
    0

    No spoko ta gra gram jak mi sie nudzi polecam

    5 listopada 2019 22:54 324
    0

    ja tam lubię tą gieręę

    6 listopada 2019 18:33 324
    0

    ja zazwyczaj wyłączam czekam aż się coś nabiję i dopiero

    6 listopada 2019 20:48 324
    0

    Nie lubie zbytnio tej gry

    6 listopada 2019 21:46 324
    0

    Prawda też nie lubie

    6 listopada 2019 21:48 324
    0

    nie lubie za bardzo tego

    8 listopada 2019 13:18 324
    0

    gra jest kozacka i ten zaciesz na twarzy gdy wypadnie droga koska...

    8 listopada 2019 21:26 324
    0

    gre oceniam na 3/10 bo weźmie taki typ autoclickier i się jara że jest dobry ale takto spoko artykuł

    8 listopada 2019 21:39 324
    0

    Co do autoclickera to masz rację. Choć da się osiągnąć dobre wyniki nawet bez niego.

    9 listopada 2019 10:06 324
    0

    ja tesz tego nielubi

    9 listopada 2019 10:10 324
    1

    Jak miec 3 poziom?

    9 listopada 2019 10:32 324
    0

    Gra jest fajna ale na więcej niż 2/10 nie zasługuje

    12 listopada 2019 07:59 324
    0

    No spoko ta gra gram jak mi sie nudzi polecam

    13 listopada 2019 10:46 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się