• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Neeko - Ciekawski Kameleon --> Poradnik.

    Cześć!

    W dzisiejszym poradniku porozmawiamy sobie o Neeko – Ciekawskim Kameleonie. Jest to mag, którego możemy spotkać na środkowej alei i potrafi on zadać niemałe obrażenia magiczne, często przesądzające o losach rozgrywki.

    Zapraszam!


    UMIEJĘTNOŚCI

    latest?cb=20181119182102&path-prefix=pl Umiejętność pasywna: Wrodzony Urok

    Neeko może zamienić się w któregoś ze swoich sojuszników. Zostaję w kamuflażu dopóki nie użyje swojej umiejętności ofensywnej lub nie otrzyma obrażeń od przeciwnika.

    latest?cb=20181119182251&path-prefix=pl Umiejętność Q: Kwitnący Wybuch

    Neeko rzuca nasionkiem w wybrane miejsce. Po wylądowaniu zadaje ono obszarowe obrażenia magiczne, a jeżeli trafi wrogiego bohatera lub zabije przeciwną jednostkę, może wybuchnąć ponownie.

    latest?cb=20181119182517&path-prefix=pl Umiejętność W: Rozdzielnokształtna

    Biernie co trzeci atak podstawowy Neeko zadaje dodatkowe obrażenia magiczne.

    Po użyciu Neeko staje się na chwilę niewidzialną i otrzymuje premię do prędkości ruchu, tworząc tym samym swojego klona, który samodzielnie się porusza.

    latest?cb=20181119182839&path-prefix=pl Umiejętność E: Kolco-Plączki

    Neeko rzuca pnączem, które unieruchamia i zadaje obrażenia wszystkim trafionym przeciwnikom. Po trafieniu pierwszego wroga pnącze zostaje wzmocnione – staje się szybsze i większe, a czas unieruchomienia się wydłuża.

    latest?cb=20181119182859&path-prefix=pl Superumiejętność: Skoczny Rozkwit

    Neeko podskakuje, po chwili zadając obszarowe obrażenia magiczne. Bohaterka otrzymuje również tarczę za każdego przeciwnika, który znajdzie się w obszarze działania jej R. Po zadaniu obrażeń wszyscy wrogowie zostają unieruchomieni.

    KOLEJNOŚĆ ROZWIJANIA UMIEJĘTNOŚCI

    R -- > Q -- > E -- > W

    KILKA WSKAZÓWEK DOTYCZĄCYCH UMIEJĘTNOŚCI

    * Jeżeli Neeko użyje swojej umiejętności W będąc zakamuflowaną, wówczas wypuści klona wyglądającego jak sojusznik. Wykorzystaj to, aby przestraszyć przeciwników.

    *  Umiejętność E idealnie sprawdza się w przypadku ganków zarówno sojuszniczego, jak i wrogiego junglera.

    * Superumiejętność Neeko potrafi zadać ogromne obszarowe obrażenia, więc staraj się w pełni wykorzystywać jej potencjał.

    * Ładowanie superumiejętności można rozpocząć podczas bycia niewidzialnym (po użyciu umiejętności W). Wykorzystaj to, aby zaskoczyć wrogów.

    RUNY

    Poniżej przedstawiam mój ulubiony zestaw run na Neeko, który sprawdza mi się w każdym meczu.

    zL29BOSUwEkV38ipe2jVZdbnBYihYO.PNG

    CZARY PRZYWOŁYWACZA

    Jeżeli chodzi o czary przywoływacza to mój wybór najczęściej pada na Błysk oraz Barierę. Dla osób lubiących ofensywną grę polecam również Podpalenie.

    POCZĄTKOWA FAZA GRY

    Neeko staram się grać w miarę ofensywnie. Jej mechanizm ucieczki pozwala na łatwe unikniecie ganku, więc można śmiało nękać przeciwnika umiejętnościami. Należy również nie zapominać o zabijaniu stworów, w czym pomaga nam umiejętność W. Gdy tylko zdobędziemy 6. poziom, zabicie przeciwnika to już jedynie formalność.

    PRZEDMIOTY

    Grę zawszę rozpoczynam z Pierścieniem Dorana i Miksturami Zdrowia.

    U dołu znajduje się mój stały zestaw przedmiotów na Neeko.

    gr6WzKOX15kNDzpgfvGTZ39FbHP9ow.PNG

    Tak oto kończę mój obszerny poradnik do naszego Kameleona. Mam nadzieję, że przybliżyłem Wam podstawowe aspekty związane z tą bohaterką, a także zachęciłem do zagrania nią.

    KONIEC! :P

    7 sierpnia 2019 15:12 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się