• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Nostale : Klasy postaci,Opis,Ocena i wielki upadek :(

    Nostale jest to niezwykła gra fabularna, (Jakby to powiedział producent) w stylu anime. Lecz nie jestem tego zdania może postacie mają ogromne oczy, ale nie mają nic zwiazanego z anime.
    Nostale gra od EntWella wydana na launcher Gameforge.Nostale jest darmową grą, jest gatunku MMORPG wydaną jak wspomniałem przez firmę Entwell, która została wydana na platformę GameForge. Gra posiada grafikę bajkową, rozgrywka toczy się w świecie fantasy.Ta gra tak samo jak Metin 2 zostały wykupione przez firmę GameForge, te gry zostały spolszczone.

    Klasy Postaci

    • Poszukiwacz Przygód
    • Mag
    • Łucznik
    • Wojownik
    Teraz może opowiem coś o tych klasach:
    •  Mag :
    Plusy:
    -duża ilość MP,
    -czary leczące i buffy,
    -często brany na rajdy aby leczył,
    -największy atak.
    Minusy:
    -mała ilość HP,
    -powoli się porusza,
    -niemożliwość zadawania krytyków.

    • Wojownik

    Plusy:
    -Duża ilość HP
    -Duża obrona (nie na magię)
    Minusy:
    -Mała ilość MP
    -słaba obrona magiczna (tak jak wspomniałem w plusach)

    • Łucznik
    Plusy:
    -Szybkie poruszanie się 
    -Szybki Atak
    -Na kartach SP(specjalisty) ma bardzo duzo efektów stunujacych jak i dawajacych zwiększone obrażenia krytyczne
    Minusy:
    -Najczęściej pudłuje (nie trafia)
    -niska obrona
    -Ciągle musimy kupywać strzały do łuku
    • Poszukiwacz przygód

    W sumie to jest klasa specjalisty ale nie ma co o niej mówić, niektórzy robią 99 lvl poszukiwacza tak "for fun"

    To teraz to podsumujmy :
    Z poszukiwacza przygód możemy zrobić Łucznika,Wojownika albo Maga zależy to od naszego wyboru

                                                                                      Poszukiwacz przygód

                      Mag                                                                     Łucznik                                                       Wojownik



    Aby zmienić klasę należy wbić 20 lvl profesji i 15 poziom. Jeżeli wybierzemy jedną z trzech klas zostajemy albo demonem albo aniołem to już zależy od gry. Anioły i demony odwiecznie ze sobą walczą, dlatego płyniemy statkiem na glacernon, aby toczyć tam bitwy z aniołami lub demonami (inni ludzie). 
                     

           Gra według mnie ma bardzo ale to bardzo rozwiniętą fabułe... Lecz już po 55 poziomie nikt już praktycznie nie robi fabuły bo dochodzi tak zwane LOD (kraina śmierci).Bardzo polecam wam tą grę, ale nikt już w nią praktycznie nie gra.
           Nostale poprostu upadło...Nie wiem dlaczego ale bardzo mi przykro z tego powodu. Ta gra miała naprawdę bardzo duży potencjał.I dokładnie nie wiem o co poszło. Czy to chodziło o to że GameForge ciągle chciał więcej hajsu robił eventy gdzie trzeba było kupować za NosDolce. Niewiem możecie mi napisać w komentarzu.

                                                                              No i to chyba na tyle !!!!!!!!!!


    Bardzo polecam wam tą grę i myśle że znowu będzie grywalna jak kiedyś ;). To już mój 2 artykuł i jak mi poszło ? :)

    21 kwietnia 2017 14:07 324
    0

    Gra jest słaba i szybko się nudzi....

    21 kwietnia 2017 14:20 324
    0

    nie znam

    21 kwietnia 2017 18:02 324
    0

    Zgadzam się gra jest słaba.

    21 kwietnia 2017 21:19 324
    0

    Podobnie mialem zagralem troche ale nie porwało mnie.

    22 kwietnia 2017 09:38 324
    0

    Dokładnie szybko się nudzi ja grałem 2 tygodnie i przestałem bo mnie już nudziła ta gra

    23 kwietnia 2017 08:16 324
    0

    może być

    23 kwietnia 2017 21:16 324
    0

    Świetna gra, tylko twórcy muszą odważnie zryć końcowy etap gry i postawić go na nowo, bo brak fabuły i monotonia wręcz zabija.

    24 kwietnia 2017 08:15 324
    0

    Tak sobie

    24 kwietnia 2017 22:05 324
    0

    Gra jest super i ja też mam nadzieje że bedzie grywalna jak kiedyś

    29 kwietnia 2017 13:50 324
    0

    Tak sobie,

    3 maja 2017 10:33 324
    0

    gry nie polecam ale wszystko fajnie opisane

    3 maja 2017 23:19 324
    0

    gry nie polecam

    4 maja 2017 11:37 324
    0

    4/10 nie zbyt ciekawa gra

    20 grudnia 2018 18:45 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się