• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Kosmiczni Wojownicy - Polska wersja przeglądarkowej gry o Dragon Ballu.

    Witam, chciałbym wam przedstawić grę opierająca się na anime pana Akiry Toriyamy. Mianowicie chodzi o Dragon Balla. Zapraszam do czytania.
    Na sam początek chcę powiedzieć, że wszystko w grze można zdobyć całkowicie za darmo. Nie potrzeba żadnego wkładu finansowego, wszystkie ulepszenia itd. można zdobyć za darmo poprostu grając, ceną jest tylko czas :) . W uniwersum Kosmicznych Wojowników mamy do wyboru 3 postacie mianowicie: Goku, Vegeta i niedawno dodany Gohan. Każda z postaci różni się fabułą oraz umiejętnościami, w grze dostępne są cztery odrodzenia, postać po odrodzeniu nabiera mocy i zmienia się nie do poznania jak w prawdziwym Dragon Ballu.
    Zmieniają się również umiejętności jak i dostępne przedmioty. Ogolnie mówiąc eksplorujemy planety, wykonywujemy misje, nabieramy doświadczenia. Warto poświęcić trochę czasu na treningu ponieważ zadania nie są wcale takie proste, a co mięsiąc jest dostępny turniej pvp w którym oferowane są ciekawe przedmioty za zdobycie pierwszego tudzież trzeciego miejsca.

    Osobiście uważam że Kosmiczni Wojownicy są świetną grą na przeglądarke, gorąco polecam fanom jak graczom.

    Plusy:
    + kompletny świat Dragon Balla
    + świetna fabuła
    + balans postaci
    + system odrodzeń (Reborn)
    + wojny klanów i frakcji
    + ciekawy rozwój postaci (Siła, Wytrzymałość, Energia Ki)
    + Turnieje pvp

    Minusy:
    - bardzo szybko wchłania nasz czas :D
    - drop przedmiotów jest bardzo niski, co może sprawić trudność początkującym graczom
    - bez klanu ciężko cokolwiek osiągnąć

    Według mnie to świetna produkcja na przeglądarki. Doskonały świat i wciągająca fabuła. Gorąco polecam wszystkim :)

    10 listopada 2016 21:46 324
    0

    Sprawdzałem, dość fajna

    12 listopada 2016 16:51 324
    0

    Ciekawy artykuł...

    12 listopada 2016 23:06 324
    0

    podoba mi się ten artykuł.

    13 listopada 2016 07:51 324
    0

    Fajny poradnik

    13 listopada 2016 08:25 324
    0

    : )

    13 listopada 2016 18:14 324
    0

    :D

    14 listopada 2016 20:17 324
    0

    super partia

    15 listopada 2016 15:14 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się