• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Samsara Room

    Kolejny część fantastycznej serii gier od studia Rusty Lake. Wciąż jest dziwnie, niepokojąco, a nawet całkiem zabawnie. Zapraszam do artykułu.


       Gry takiej jak ta i jej poprzedniczki ciężko szukać. Studio ma za sobą parę części gier z serii Cube Escape i ostatnio mieliśmy okazję doczekać się kolejnego interesującego tytułu. Premierę miała 29 kwietnia tego roku więc dla mnie to nadal dosyć świeży tytuł i dla was zapewne też. Ciekawostką na pewno jest to, że gra o takim samym tytule została już wydana wcześniej. Jeśli ktoś już zagrał wcześniej to ma okazję porównać sobie jak bardzo gra została poprawiona i ocenić postęp.


    O co właściwie chodzi?

       Lądujemy w małym pokoju, a naszym zadaniem jest dokładne przeszukanie go w celu odnalezienia kolejnych części układanki. Właściwie to nie wiemy co tu robimy, jak się w nim znaleźliśmy i o co tu chodzi. Mamy po prostu iść przed siebie i doświadczać. Z prawej strony ekranu mamy wysuwany ekwipunek, w którym przechowywać będziemy m.in. rybę czy serce. Pewnie zawsze na to czekaliście. Odwiedzimy cztery lokacje zmienione nieco wyglądem i łamigłówkami. Niektóre łamigłówki mnie pokonały i niestety trzeba było pomagać sobie internetowymi poradnikami. Na szczęście nie trzeba daleko szukać bo twórcy na stronie youtube udostępniają filmiki z całych gier. Jest to ratunek dla tych z nieco niższym IQ lub tych leniwych. Kolejnym udogodnieniem jest to, że zadbano o wielu użytkowników przez co zagramy na pc, androidzie i IOS. Często natkniemy się tutaj na wizerunek kostki, które twórcy bardzo sobie upodobali i wprowadzają do każdej swojej produkcji. Podczas gry towarzyszą nam cztery czarne postacie i każda coraz bardziej pokręcona. Mój faworyt to człowiek-ryba i nie mam tu na myśli syrenki. Całość polana jest sosem dziwaczności przez co gra ma bardzo niepowtarzalny klimat. Nagi starzec wypadający z szafy czy odcięta ręka pełzająca za zegarem? To tutaj normalność.


    UspA7klUZO7Qcf9o20AkLCpRYUxdSJ.jpg


       Gra jest króciutka przez co to idealny tytuł mobilny, który starczy na parę posiedzeń w toalecie lub jedno naprawdę długie. Mamy tutaj grafikę niespotykaną nigdzie indziej. Jest na tyle specyficzna i mocno komiksowa, że od razu kojarzy się z studiem RL. Zachwycić powinien was soundtrack wprowadzający nieziemski klimat. To wszystko za dokładne zero złotych.


    Podsumowując...

    Plusy
    - darmowa
    - dobry soundtrack
    - niezłe łamigłówki
    - oprawa graficzna
    - KLIMAT
    Minusy
    - brak wskazówek
    - krótka

       Jak widać stosunek plusów do minusów mówi sam za siebie. To prawdziwa perełka wśród tony śmieciowych, powtarzalnych gierek w sklepie google play. W mojej opinii gra jest naprawdę dobra i nie żałuję czasu na nią wykorzystanego mimo że poprzednie części są odrobinę lepsze. Na pewno nie polecam dla ludzi mało cierpliwych i niezbyt mądrych. Od ciągłego zatrzymywania gry żeby spojrzeć na gameplay można dostać bólu głowy. No i może też nie dla fanów dynamicznej, szybkiej rozgrywki - zanudzicie się na śmierć.


    7AjshWZUfsCqWYZchuryuiOZ5WwIzA.jpg


    Mam nadzieję, że artykuł wam się spodobał. Dajcie znać co można poprawić i napiszcie jak podobała wam się gra. Miłego grania.

    30 czerwca 2020 21:47 324
    0

    nieznam tej gry ale zobacze

    3 lipca 2020 10:40 324
    0

    Zobaczę gre z pewnością

    3 lipca 2020 12:08 324
    0

    Grałam w tą gre i jestem w szoku ze ten artykuł nie jest na głównej

    15 września 2020 09:59 324
    0

    rusty lake seria jest bardzo dziwna i fajna polecam

    15 września 2020 10:41 324
    0

    Grałam w to jest mega ale tego nie rozumiem bo znalażłam np pierwszy po znalazłam wskazówke ale nie mogłam znaleźć rzeczy ale ogólnie super gra

    15 września 2020 13:12 324
    0

    polecam! i pozdro

    15 września 2020 13:13 324
    0

    Ja chyba jeszcze raz zainstaluję te gre artykuł jest spoko Po za tym, skoro twierdzice że to plagiat to gdzie widnieje taki artykuł? Ponieważ sam sprawdzałem tekst po kilka naście razy i nic nie znalazłem zbliżonego do tego artykułu! Więc nie wiem czemu ale mam wrażenie że poprostu SPAMICIE! Chyba że macie link do jakiś stron które mi się nie wyświetliły. i ludzie nigdy nie mówcie że to plagiat lub spam.

    15 września 2020 13:15 324
    0

    nice

    15 września 2020 14:33 324
    0

    Niezły artykuł. Grałam w Samsara Room, dziwna ta gra, ale całkiem fajna

    15 września 2020 15:44 324
    0

    Uwielbiam gry wykonane przez studio Rusty Lake! :) Prawie wszystkie z nich są ze sobą połączone, dlatego ważne jest, aby spróbować przejść przez każdy z nich, aby uzyskać pełniejszy obraz. To bardzo alegoryczne opowieści o swoim niepowtarzalnym uroku.
    Bardzo dziękuję za artykuł.

    16 września 2020 21:24 324
    0

    Fajna pojkojiki takie zrobione są

    19 września 2020 21:56 324
    0

    spoko artykuł :p

    29 września 2020 17:16 324
    0

    spoko bardzo xdxdxdxdxd

    29 września 2020 18:19 324
    1

    spczko jak seks

    29 września 2020 21:16 324
    0

    spk jak zycie xd

    29 września 2020 22:47 324
    1

    spk jak zycie xd

    29 września 2020 22:47 324
    1

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się