• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Plants vs Zombies Garden Warfare 2 w pigułce #1

    Wstęp

    Produkcja Popcap i EA podbiła serce graczy zaraz po hucznej premierze w 2016 roku. Jest to nowość pod względem: grafiki, rozgrywki, fabuły i tajemnic.  Nadal bardzo dużo osób pogrywa w garden warfare 2, który dzisiaj przedstawię wam w pigułce.



    Postacie

    Postaci w tym tytule jest masa (rośliny: groszkostrzelec, róża, pomarańcz, pożeracz, kaktus, Zombie: zołnierz, imp, inżynier, gwiazda sportu, supermózg, naukowiec). Bohaterów możemy otrzymać poprzez otwarcie paczek za monety, które otrzymujemy pod koniec każdej bitwy w zależności od zabójstw, wskrzeszeń itp. Każda postać ma swoją rzadkość : rzadkie, bardzo rzadkie, legendarny. Są również poziomy od 1 do 10 i ich rodzaje (możemy osiągnąć wyższy poziom tylko wtedy kiedy osiągniemy 10 poziom na danej postaci i podejdziemy do statystyk bohatera i ulepszymy poziom). Dobrze to co do rodzajów poziomów to je wam wymienię: specjalista, zaawansowany, elitarny, super elitarny i mistrzowski. Im wyższy mamy poziom postaci to otrzymujemy ulepszenia postaci np.
    Ulepszenie regeneracji zdrowia, ulepszenie przeładowania, większa ilość życia, szybsze poruszanie się, większa ilość zadawanych obrażeń.

    sxPPGrN1Rk9B6dqPwL7jKj9TkPixZa.jpg

    Rozgrywka

    Silnik Frostbite idealnie wpasował się w tą produkcję bo, gameplay nie jest ani za wolny ani za szybki. W lewym dolnym rogu mamy pokazaną ilość życia postaci i jej poziom, a w prawym dolnym rogu można zauważyć umiejętności postaci i ilość amunicji. A na środku ekranu widnieje nasz wybrany bohater oraz miejsce rozgrywki. Na samej górze możemy dostrzec wynik trwającej bitwy lub falę i życie nagrobka/ogrodu, jeśli gramy w operacje ogrodowe bądź w operacje cmentarne.

    UfPfzEFsfAkhRZvjyXnrUB2PzXYnLB.jpg

    Fabuła

    Ten element niestety nie jest tak bardzo rozbudowany. Jak i u roślin jak i u zombie przechodzimy misje 3 bohaterów. Możemy też dostarczyć pizzę i zomburgery w wyznaczone miejsca w danym czasie. Istnieją również próby gnomusa, które polegają na odblokowaniu kluczy poprzez otrzymanie ich ze skrzynki za 50 tęczowych gwiazdek, które możemy zdobyć przez wygrywanie specjalnych bitew w ratuszu (który się otwiera co około tydzień. Na moment pisania tego artykułu jest otwarty). Jak przejdziemy próby gnomusa to otrzymamy szyfr który musimy zaktywować w wyznaczonym miejscu i pokonać bossa koloru tego wyzwania. Jak pokonamy wszystkich bossów to pojawi się główmy władca gnomów i jak go pokonamy to mamy możliwość odblokowania dwóch legendarnych postaci (kozę i pniaka). Mamy również możliwość zbierania gnomów i kul śnieżnych i jak je wszystkie zbierzemy to otrzymamy nagrodę.

    7wVmbWHLqvopVQPiZZGXzzVk4tbWz0.jpg

    Grafika

    Elementy graficzne w tej produkcji są niesamowite bohaterowie, miejsca wyglądają jak prawdziwe. Można poczuć się w jak
    prawdziwym świecie roślinek i zombie. Nawet twórcy gry dodali możliwość edycji wyglądu broni. Jest możliwość otrzymania takiej skórki poprzez otworzenie paczki za 7500 monet.

    HoB6w1k9trDaZChxxATMzTtg6OIlm5.jpg

    Podsumowanie

    Plants vs Zombies Garden Warfare 2 jest to gra warta zainteresowania. Grafika, rozgrywka, postacie są na najwyższym poziomie. No może fabuła nie jest najlepsza, ale w kolejnych odsłonach gry możliwe, że zostanie wzbogacona o kolejne elementy. Polecam wam w ten tytuł zagrać. Dla graczy, którym ta produkcja nie zaimponowała to możecie jeszcze zagrać w Plants vs Zombies Battle for Neighborville.

    29 maja 2020 18:25 324
    0

    super, ale dodaj to do artykułów

    29 maja 2020 18:26 324
    0

    Nie wiem, czy tylko u mnie. ale gdy zazwyczaj gram multiplayera to zawsze jestem sam na serwrze. Szkoda też, że nie mamy dostępu do map z pierwszej części gry w grach dla znajomych , gdy w multplayerze normalnie są. Artykuł ciekawy i na temat.

    29 maja 2020 18:35 324
    0

    :( kolejny artykuł na forum już chyba 5

    29 maja 2020 20:46 324
    0

    świetne, fajnie się czyta

    31 maja 2020 10:45 324
    0

    swietnie sie czyta ten artykul

    31 maja 2020 13:52 324
    0

    fajna gra sam gralem

    31 maja 2020 19:53 324
    0

    wiecie że jest plants vs zombie gw3

    31 maja 2020 19:53 324
    0

    super artykuł bo jest du z y i ma dużo słuw jest najlepszy jaki czy tałem i su perrowski a le nie jest rospisany

    31 maja 2020 20:06 324
    0

    Gituwa tak myślę

    31 maja 2020 23:57 324
    0

    bardzo ładny i dopracowany aretukuł. TYLKO DO ******* CZEMU NA FORUM!

    1 czerwca 2020 08:50 324
    0

    No fajna gra i artykuł też

    2 czerwca 2020 07:51 324
    0

    PVZ BFN jest porażką ;/ ja zawsze wolałem pvz gw2

    6 czerwca 2020 22:14 324
    0

    tak to prawda

    6 czerwca 2020 22:14 324
    0

    lubie takie jestem tam nubem ale grałem

    6 czerwca 2020 22:16 324
    0

    grałam ale nudne jest

    6 czerwca 2020 22:54 324
    0

    bardzo ladny art

    7 czerwca 2020 13:29 324
    0

    bardzo gites

    7 czerwca 2020 13:33 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się