• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Zoo Craft - czyli samodzielne prowadzenie zoo

    Witajcie drodzy Czytelnicy;) dzisiaj przygotowałam dla Was artykuł, tym razem z nowej serii. Zachęcam do przeczytania.


    Zoo Craft
    ZooCraft: Animal Family – Aplikacje w Google Play

    ZooCraft to bardzo rozbudowana gra. Celem gry jest, żeby mieć jak największe zoo. Prosta rozgrywka - dobra na zabicie czasu. Gra została stworzona do każdej płci.

    Zwierzaki

    ZooCraft: Animal Family – Aplikacje w Google Play

    Jest pełno zwierząt ( ponad 100 ), w tym najpopularniejsze to: kapibara, żółw, żaba, królik itd. Istnieje też eksperymentowanie ze zwierzętami, np z połączenia królik + żaba = jeż, ale jednak czasami taki eksperyment może trwać dobę. Dzieje się to wszystko w laboratorium, czyli inaczej - wytwórni zwierząt. Występują rzadkości wylosowanych zwierząt: najczęstsze, częste, niezbyt częste, rzadkie, egzotyczne, mityczne, niesamowite. Każde zwierzę także posiada swoje terytorium: pustynia (np. fenek), las (np. bóbr), zwykły (np. kangur), bagno (np. żaba), dżungla (np. koala), góra (np. żółw górski), lodowiec (np. niedźwiedź polarny), ocenarium (np. wieloryb). Żeby umieścić dane zwierzę, trzeba najpierw umieścić siedlisko, w którym będzie mieszkać nasz mały przyjaciel. Gdy jednak nie mamy miejsca w zoo, możemy sprzedać lub dać do magazynu daną rzecz lub zwierzę. jak już zdarzy się tak, że mamy 2 zwierzęta w siedlisku, możemy pomóc im urodzić młode.

    Bydynki

    Zoo Craft #10 New Animal - YouTube

    W grze znajduje się dużo budynków (np. lodziarnia, popcorn) do ulepszenia swojego zoo i zwiększenia zysku w utargu. Gdy na początku coś kupujemy, możemy wybrać różne rzeczy z kategorii, nie tylko same stoiska, lecz jeszcze np. latarnia, kierunko-wskaz, ozdoby itd. Są też różne budowle, których nie da się usunąć typu fontanna, dająca monety. Można też ulepszyć stoiska (np. lodziarnia) pieniędzmi, z czego po 5 ulepszeniach powstaje centrum handlowe. Jednakże ulepszenia nie dzieją się od razu, tylko to może trwać nawet do kilku dni (w zależności jak jest wysoki poziom). Wtedy za pieniądze możemy przyśpieszyć ten czas i nie czekając zdobyć swoją nagrodę. Sprzedawanie rzeczy, bądź budynków jest całkowicie dozwolone.

    Waluta

    3 najlepsze rekreacyjne gry mobilne - Dama Gier

    Istnieje też pewna waluta czyli zoo-pieniążki a dokładniej: zoo-żetony i zoo-banknoty. Banknotami można: przyśpieszać czas danej akcji, kupować w sklepie np: siedliska, zwierzęta, rzeczy, ozdoby, drogi. Można też nimi pomagać innym lub je dostać przy różnych akcjach itd.
    Monetami można np: powiększać działkę zoo, przyśpieszać czas danej akcji (najczęściej w laboratorium) itd. Za to da się też zdobywać monety zupełnie za darmo (np. z fontanny) lub je kupić (tak samo jak z banknotami).

    Moja opinia

    ZooCraft: Animal Family – Aplikacje w Google Play

    Grafikę oceniam na 8/10, ponieważ wydaje się być ciekawa, ale zbyt animowa. Podobają mi się też zwierzęta.
    Muzykę oceniam na 8/10, tak samo jak wcześniej, gdyż w muzyce słychać interesujący świergot ptaka i inne zwierzęta, ale muzyka nie wydaje się prawdziwa, czyli jakby było się w prawdziwym zoo.
    Ogólnie całą grę oceniam na 8/10, szybko się znudza, ale w późniejszym czasie znów ma się ochotę w nią zagrać. Po za tym to wszystko dobrze, najbardziej gra będzie wciągać tych, co uwielbiają małe i te duże zwierzęta.

    10 maja 2020 11:22 324
    0

    grałam w tą gre i jak dla mnie to jest takie 5/10 jakoś nie moje gusta i wgl meh :\

    10 maja 2020 11:38 324
    0

    fajny artykuł

    10 maja 2020 11:52 324
    0

    Jedna z gier jakie czasami gram

    10 maja 2020 17:41 324
    0

    MIŁOŚĆ ROŚNIE WOKÓŁ NAS. KRÓL LEW TO BAJKA DZIECIŃSTWA

    10 maja 2020 17:53 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się