• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Moviestarplanet dla początkujących~

    A więc poprzedni artykuł został odrzucony przez gamehaga za złe formatowanie zdjęcia prawdopodobnie więc pisze to 2 raz.
    Witam! 
    Na wstępie pragnę dodać że ten artykuł to moja cała wiedza (ważniejsza część)  gromadzona przez jakieś chyba 6 lat grania.
    Z góry przepraszam jeśli nie będzie zdjęcia z danej opcji bądź też o czymś zapomnę ale każdy jest człowiekiem, a człowiek popełnia błędy.

    Zapraszam do czytania ^^


    1. Dobry początek.

     Każdy kto jest graczem bądź nim był to przeszedł/przechodzi, na początku zazwyczaj jednak nie stać nas na bardzo dużo.
    Ponieważ oprócz zadań początkowych dostajemy 200 sc, nie jest to zbyt dużo dlatego że kupimy sobie za to najtańszą bluzkę lub dodatek.
    Ale za to z zadań dostajemy jakoś coś ponad 2,000 sc co sobie za to kupimy? kupimy sobie za to 1 cały komplet około. 

    Mamy już komplet ale zaraz co dostajemy na początek? a już mówię. Na początek dostajemy (włosy, bluzkę/sukienkę, spodnie/spódnice, buty).

    Dobra a więc przejdę do rzeczy.
    W grze moviestarplanet (w skrócie MSP) chodzi o to żeby gromadzić ubrania (unikatowe lub normalne), ubierać postać, robić artbooki a to dopiero początek tego co tam można!

     2. Gracze raczej ich typy

    Populacje graczy MSP można podzielić na parę część 

    Zacznijmy od pierwszej część graczy.
    Pierwsza część graczy to zbieracze unikatów.
    Unikat to rzecz która była kiedyś w sklepie / była, jest w vip'ie
    Zbieracze unikatów zazwyczaj wymieniają się nimi,
    Ta część populacji graczy często/czasami kupują vip'y żeby mieć więcej unikatów lub czasem do celów gry.
    To zbieracze unikatów muszą cierpieć przez tygodnie unikatów, czasem nawet przez to odchodzą sądząc że gra spada na dno itp.

    Teraz czas na drugą najbardziej znaną grupę graczy są to "typowi gracze"
    Typowi gracze zazwyczaj zbierają ubrania, robią artbooki, czasem się wymienią.
    Często lub nigdy kupują vip'a, vip'y kupują do celów gry czyli żeby posiadać sc, diamenty, ubrania, zdarzy się że dla unikatu i też po samego vip'a.

    Gracze którzy korzystają ze wszystkich opcji to gracze którzy robią to samo co te dwa typy razem wzięte są to przeciętnie aktywni gracze którzy mają większy level mieli przynajmniej 1 pakiet diamentowy lub vip'a na rok (nie zawsze) .

    3. Opcje i ich zastosowania 
    Przeszliśmy do chyba najciekawszej część czyli opcji.
    Najciekawszej dlaczego?

    A no dlatego że to cała gra praktycznie chyba inaczej tego nie ujmę.

    - strona logowania 
    Na stronie logowania można zobaczyć :
    panel logowania 
    Movie star która wygrała ostatnio zakończony konkurs.

    Panel logowania
    na panelu logowania widzimy czerwony/różowy jak kto woli przycisk "GRAJ TERAZ"
    pod przyciskiem umieszczone jest miejsce na login i hasło do konta 
    Po zalogowaniu się naszym oczom ukazują się koła fortuny (2)
    1 jest dla wszystkich 
    2 zaś jest dla vip'ów 
    i wtedy zaczyna się

    fDm1x6naLydSLYr5EO91rEVtkenrl2.PNG

    4. Planeta!
    Planeta jest gniazdem opcji jest to główna część całej gry.
    Zacznijmy numerami 

    1. Postać, status 
    Ta część służy do zobaczenia wyglądu movie star i napisania statusu.
    Klikając na movie star widzimy zmniejszony profil są tam kolejne 3 opcje można się przebrać, zobaczyć profil, wejść do pokoju.
    Natomiast w statusie można napisać cokolwiek np. jakiś cytat, coś dotyczącego gry " jutro nowy motyw", fragment piosenki.

    2. Aktywni znajomi.
    Patrząc na dół widzimy zmniejszone postacie znajomych.

    3. Logo MSP.
    Klikając w logo znikają znajomi (nie widzimy np. czy ktoś napisał status przez co są mniejsze lagi.)

    4. Zakładka znajomy.
    Można tam kogoś wyszukać i zobaczyć profil znajomego.

    Całe miasto:
    całe miasto można podzielić na kategorie (kolejne numery to kategorie)

    5. Kategoria GRY.
    Klikając w ikonkę GRY widzimy parę opcji .
    Czyli UBIERZ SIĘ , ZWARIOWANE KARTY, QUIZ, ARKADA, GRA TYLKO DLA PRZYJACIÓŁ, WYBIEG, CASTING 
    Z gier nikt nie korzysta. 

    6. CHAT 
    Na chacie można dodać i napisać coś.

    7. SKLEP
    W sklepie jest parę kategorii czyli
    odzież, sklep diamond, klinika piękna, rzeczy, animacje, tła, muzyka 
    W odzieży można kupować ubrania,
    W sklepie diamond są wszystkie rzeczy za diamenty + Bonus takie jak np. Booster 
    W klinice można kupić make up, oczy, kolor skóry, nos, usta
    W rzeczach są rzeczy do pokoju 
    W tłach są różnorakie tła
    A z muzyki NIKT nigdy nie korzysta w sumie.

    8. Miasto Filmów
    Możemy tam projektować ubrania, Tworzyć filmy, Looki, Konkursy, Zdjęcia, artbooki 
    i myśle że nie ma co tłumaczyć.

    9. Zwierzaki 
    w zwierzakach można kupić sobie zwierzaka, oddać go do hotelu, kupić rzeczy do pokoju dla zwierzaków.

    10. Teraz znów wracamy do góry na górze można zobaczyć profil swój w profilu można:
    - zobaczyć awords
    - otworzyć prezenty, zobaczyć liste życzeń, zobaczyć historie wysłanych otrzymanych prezentów.
    - zobaczyć wymiany
    - wymienić rzeczy na punkty wtórne.

    11. Pokój 
    W pokoju można zaprosić znajomego, zmienić coś / dodać.

    12. Poczta 
    Można wysłać, zobaczyć wiadomość

    13. Aktywność 
    W aktywność można zobaczyć nowości, stwórz i oceń czyli ocenić projekty i looki innych.

    14. Forum
    Myślę że tego nie muszę tłumaczyć .

    15. Youtube 
    Zobaczysz tam filmy z Youtub'a

    16. Hightcores
    jest tam ranking różnych rzeczy głównie graczy i znajomych.

    5. Moderatorzy czyli opinia większości graczy na moderatorów odpisujących na maile.
    No opinie na moderatorów odpisujących jest tragiczna chyba nie muszę ich przedstawiać...

    6. style
    Style występujące na MSP to:
    - Aestetic 
    - Emo
    - normalny 
    - kawaii 
    i to wszystkie style 

    Myśle że to tyle więc 
    pozdrawiam Chanii~

    29 listopada 2019 13:43 324
    0

    no gra fajna

    29 listopada 2019 15:43 324
    0

    Każdy ma swój styl :) Powinnaś jeszcze dopisać ,,osobisty styl" Ale tak to spoczko wszystko napisałaś :)

    27 kwietnia 2020 12:15 324
    0

    ja lubię ze względu na robienie looków XD

    27 kwietnia 2020 12:22 324
    0

    Każdy ma swój styl

    27 kwietnia 2020 12:59 324
    0

    No wlasnie

    1 maja 2020 05:38 324
    0

    no no fajne

    1 maja 2020 09:25 324
    0

    spoko twoja robota pisząc to

    1 maja 2020 23:37 324
    0

    dzieki za cenne info!

    2 maja 2020 00:09 324
    0

    doceniam że chciało ci się pisać spoko

    2 maja 2020 10:11 324
    0

    faktycznie xD

    2 maja 2020 10:11 324
    0

    dzięki za pomoc :)

    2 maja 2020 10:12 324
    0

    fajny artykół

    2 maja 2020 10:13 324
    0

    Dzięki Za Pomoc :)

    2 maja 2020 10:14 324
    0

    Fajny artykuł :P

    2 maja 2020 11:05 324
    0

    Bardzo fajny i przydatny artykuł :)

    2 maja 2020 15:59 324
    0

    fajny i przydatny artykul, jezeli ktos chce zaczac grac :D

    2 maja 2020 16:18 324
    0

    Dobry początek.

    2 maja 2020 16:19 324
    0

    Podziwiam za pracę, mi by się nie chciało ;D

    2 maja 2020 16:22 324
    0

    doceniam ze chcialo ci sie pisac

    2 maja 2020 17:21 324
    0

    podziwiam za to ile napisałaś

    2 maja 2020 17:25 324
    0

    Dziękuję za pomoc bardzo mi (pomogłaś/eś

    2 maja 2020 17:26 324
    0

    fajny post

    2 maja 2020 21:35 324
    0

    fajny post

    2 maja 2020 21:35 324
    0

    222derpie 3przez zainstalować mogezagrać nick moge 3dni3 moge zrobiłem coś wielkiego jak by mniałem jescze kogoś a nie wiem gdzie ty jesteś my jesteśmy pod spawnem i to jest server dla mnie miejsce na discordzie kategorie i to jest server dla znajomych na messengerze Kuba 6na to 6w liceum ogólnokształcące dla mnie miejsce na ognisko w minecraft live mcgry.pl za niedługo odc na kompie to nie wiem gdzie ty jesteś my jesteśmy pod spawnem i to 677776w nie wiem jak dołączyć do klubu jak się nazywa kanał bo nie da się tego zrobić na discordzie kategorie i to jest server dla znajomych na messengerze Kuba obraz w kolekcji prywatnej rejsy wiadomości na temat to kultura i sztuka 6666ACTA nie wiem gdzie ty jesteś my jesteśmy pod spawnem i to jest server dla znajomych na messengerze Kuba obraz w kolekcji są wojewódzki konkurs przedmiotowy z matematyki w brawl stara się nie da się zainstalować minecrafta do najnowszej historii i nie ma go na discordzie żeby ktoś mi się nie da rady jak baranie 8do na messengerze pani jescze kogoś a ty jesteś my już mówie nie mam nick w brawl star rusza się z papieru wielki zasięg jest server na discordzie żeby ktoś mi się nie chce z Tobą do tego Masz Masz cud w brawl stara się nie chce z nim na discordzie kategorie i to jest server na discordzie kategorie i to jest server na discordzie żeby dostać moderatora lub moderatorem ponieważ jest server na discordzie kategorie i to jest server na discordzie żeby dostać moderatora lub moderatorem ponieważ jest server na discordzie kategorie i to jest to ja Kuba na messengerze pani nie wiem czy to na discordzie kategorie i to jest server na discordzie żeby dostać moderatora to jest na tą wersje Gabryś 2się i to jest server dla znajomych na messengerze Kuba obraz w 2to wojewódzki ośrodek koordynujący zaprasza na messengerze Kubabraz z okazji dnia kobiet na messengerze pani jescze Kubabraz i to nie 2mam się to nie z ma komputera i to nie wiem gdzie ty jesteś my jesteśmy pod spawnem są kopalnie na messenger

    2 maja 2020 21:37 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się