• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Kilkanaście Rzeczy które najprawdopodobniej pojawią się w grze minecraft na wersję 1.13 [1 część]

    jest to 3 w kolejności artykuł ponieważ z powodu mojej nieuwagi okazało się że ten artykuł trafił na forum czego nie chciałem dlatego tworzę go na nowo.


    1. ruda złota w netcherze - rzecz zapowiedziana przez samych twórców. W sumie to logiczne bo skąd świnie zombie miałyby mieć złote miecze?

    2. kolorowe oświetlenia - rzecz która miała się pojawić dawno ale się nie pojawiła. Mam nadzieję że pojawi się tym razem

    3. łóżka połączone z bannerami - w ostatniej aktualizacji dodano kolorowe łóżka ale można by było też przenieść mechanikę zakładania banneru na tarczę także na łóżka.

    4. netherowa furtka - Mamy już furtki ze wszystkich kolorów drewna, dobrze by było gdyby były furtki także z netherowej cegły.
     
    5. bagienne drzewo - Dąb niezbyt pasuję na bagna, nie sądzicie? Takie drzewo miałoby zielony kolor w środku i deski także by go miały.

    6. wzory na dywanach - Skoro dywan założony na lamę ma swój wzór to dlaczego by nie miał go także po postawieniu?

    7. kolorowa elytra - Jeżeli są kolorowe skórzane zbroje to można by było też mieć kolorowe elytry!

    8. tutaj już bardziej ogólnikowo, z pewnością pojawią się nowe zwierzęta, struktury, bloki, i inne

    9. barwione deski - kiedyś Dinnerbone zapytał się czy gracze chcieliby takie deski, przyjęto ten pomysł pozytywnie, pomysł miał być prawdopodobnie wykorzystany w wersji 1.12 jednak z powodu braku id nie udało się go użyć, z pewnością pozwoliłoby to na ładne dekorowanie domków w minecrafcie



    Tutaj już myślę że skończę bo nie da się przewidzieć wszystkiego co pojawi się w nowej wersji albo przynajmniej założyć że coś być może się pojawi, przy tworzeniu tego artykułu chciałem przybliżyć użytkownikom minecrafta jak mogą się zmienić ich  światy.

    20 lipca 2017 11:36 324
    0

    potwierdzone informacje ?

    20 lipca 2017 14:50 324
    0

    nie do końca ale dosyć prawdopodobne

    20 lipca 2017 14:56 324
    0

    Hm... może być ciekawe :)

    20 lipca 2017 15:04 324
    0

    Ponoć wersja 1.13 ma być wersją, która nie będzie skupiona na nowych itemach, a bardziej na innych rzeczach 9nie umiem tego wyjaśnić),a dopiero 1.14 będzie dodawać tyle itemów itp.

    20 lipca 2017 17:43 324
    0

    ostatnio się o tym dowiedziałem, i o tym co się serio może pojawić radzę poczytać w moich następnych artykułach
    (akurat teraz już są udostępnione)

    20 lipca 2017 17:49 324
    0

    W wersji 1.13 zosatnie rozszerzony zakres ID ponad 256, 1.14 wprowadzi nowe itemy. Na rudę złota w netherze nie liczę, raczej na możliwość znalezienia sztabek. Łóżka połączone z bannerami - za dużo kodowania i roboty. Artykuł trochę bez ładu i składu.

    21 lipca 2017 16:27 324
    0

    jest to mój pierwszy artykuł więc nie oczekuj za wiele

    21 lipca 2017 18:03 324
    0

    I tak fajny jak na pierwszy

    22 lipca 2017 12:35 324
    0

    nie wiedziałem

    24 lipca 2017 13:22 324
    0

    o jeju ale stary artykuł

    15 marca 2021 11:27 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się