• Sign in Sign up

  Get more

  Collect the rewards

  Community

  How it works

  leopolak24 Flag pl

  12 hours ago

  Stingy Wizard

  leopolak24 badge
  leopolak24 avatar
  City
  Gdynia
  Age
  21

  Chests

  Runes

  Rewards

  Last user activity

  leopolak24 badge
  leopolak24 avatar
  He took part in a giveaway GreedFall | Forza Motorsport 7 XBOX GLOBAL | Minecraft Win 10 |
  1 month ago
  leopolak24 badge
  leopolak24 avatar
  2 months ago

  a w grze klikasz na tą ikonkę

  leopolak24 badge
  leopolak24 avatar
  2 months ago

  https://wiki.wargaming.net/en/Ship:Account_Level tu sprawdzasz który masz poziom

  leopolak24 badge
  leopolak24 avatar
  A user and kacper_biernat are friends now
  3 months ago
  leopolak24 badge
  leopolak24 avatar
  Commented subject Broke Protocol-krótka recenzja.
  3 months ago

  Broke Protocol to gra multiplayer wydana 26 sierpnia 2017 roku przez znane studio Cylinder Studios. Pojawiała się ona wiele razy na YouTube oraz w internecie jako gra polecana.


  Broke Protocol to gra otwarta typu GTA polegająca na odgrywaniu ról w mieście. W grze możesz zostać: Police Officer, Spec-Ops, Pizza Delivery Man, Drug Dealer, i wiele innych zawodów.

       Początkowo wcielamy się w zwyczajną postać, która ma na celu znalezienie sobie pracy, która nam odpowiada. Ja natomiast zdecydowałem się i  wybrałem pracę Spec- Ops, polega ona na zwalczaniu zła w mieście, jednak by rozpocząć prace, musimy udać się do bazy wojskowej, zapłacić oraz zatrudnić się, po tym otrzymamy broń smg oraz 60 ammo, przebranie żołnierza.
  W lewym dolnym rogu znajdziemy mini mapkę, tam wyświetlają nam się czerwone kropki, czyli nas cel, który musimy zabić. Za zabicie celu dostajemy pieniądze. Pieniądze, które otrzymamy zależą od naszego levelu w pracy.
  5UyzbK4YmXSZFooBS5kF9UjhCc11Y6.jpg

  Po zabiciu gracza znajdziemy walizkę na ziemi, po naciśnięciu na nią znajdą się w niej wszelkie przedmioty, które gracz posiadał w ekwipunku.
  Przedmioty, które posiadał gracz możemy je sprzedać w danym sklepie np. Jak to jest amunicja lub broń możemy ją sprzedać w sklepie z bronią.
  Boicie się, że stracicie przedmioty które macie w ekwipunku lub pieniądze? Pieniądze możemy wpłacić do banku poprzez automat. Najlepszym wyborem jest zakup apartamentu, w którym mamy możliwość kupna szafek, w których możemy przechowywać wszelkie przedmioty! W Apartamencie macie możliwość kupna mebli oraz przedmiotów za pieniądze.Dekorujcie swoje domy i zapraszajcie graczy!
  DToz9dVM8OyJhIXfXkDqrhN6355zAd.jpg
  Pewnie się zastanawiacie co możemy zrobić z pieniędzmi które zarobiliśmy.

  1 sposób- Wydać je w sklepie z bronią.
  2 sposób- Zakupić apartament.
  3 sposób-  Zakupić ubrania, przedmioty, jedzenie, elektronikę.
  4 sposób- Zatrzymać nasze oszczędności :)

  Serwery Multiplayer

  W menu mamy opcje wybrania gry, w której znajduje się tryb multiplayer, większość graczy gra w trybie multiplayer, ponieważ tam jest największa zabawa.
  Granie w trybie single player tak naprawdę nie ma sensu, gra by nam się znudziła w kilka godzin, jak już to możemy tylko sobie ulepszyć skilla, aima, poznać nowe sekretne miejsca, oraz zobaczyć różne modyfikacje pobrane ze steam workshops. Natomiast Tryb Multiplayer umożliwia nam komunikowanie się z innymi graczami, rozmowę na czacie, frajdę.


  Gra naprawdę ma wiele możliwości, możemy być kryminalistą i napaść na bank, za co dostajemy pieniądze! Musicie Spróbować zagrać w tą grę, jednak jest mały minus, gra dostępna jest na Steam za 18 zł. Grę osobiście polecam i oceniam ją na 8/10 Bardzo ją wam polecam!


  Hej! Do następnego 


  leopolak24 badge
  leopolak24 avatar
  Commented subject Hole.io - Jedz wszystko! .
  3 months ago

  Hej. W tym artykule przedstawię grę  Hole.io.  Zapraszam do czytania!


  Hole.io-Jedz wszystko!


  Hole.io to gra dostępna na urządzenie mobilne z systemem operacyjnym Androida oraz iOS.  Wydana została przez znane studio VOODOO 28 sierpnia 2018 roku. Od tego czasu gra zdążyła uzyskać aż 1 milion pobrań, oceniło ją aż 820 tysięcy graczy, gra uzyskała 4,4 gwiazdki na 5. 

   Hole.io jest to zręcznościowa gra logiczna z fizyką. Polega ona na tym, że, gracze kontrolują czarną dziurę poruszającą się po obszarze miejskim. Zjadanie różnych przedmiotów powoduje, że dziura będzie się powiększać umożliwiając zjadanie większych obiektów, a także mniejszych graczy.
  0mbdGWORYtIN4mmVPV5GiZc2lXHl6I.png

  W lewym górnym rogu możemy zauważyć czas, pod czasem zabicia, czyli ilość graczy, których zjedliśmy, natomiast w prawym górnym rogu widzimy tabele z rankingiem graczy w grze, pierwsze jest miejsce, drugie natomiast ilość punktów zdobyta przez nas, oraz graczów.

  Na obrazku możemy zauważyć różne rzeczy, na początku gry jesteśmy małą dziurą, żeby się powiększyć trzeba jeść ludzi, lampy, ogrodzenia, kosze na śmieci, słupki. Im więksi jesteśmy to możemy jeść większe przedmioty np. samochody, budynki, oraz graczy. 
  Jednak musimy pamiętać, że jak chcemy zjeść duży przedmiot np. budynek to musimy być więksi od niego, czasami też zależy to od szerokości naszej czarnej dziury.
  .cWGw7jEmYWi5zH7qsiZKZgbwPscaig.png
  Pamiętajcie, że gracze mogą być więksi od was i mogą was zjeść, wtedy zalecam ucieczkę między budynkami (przez budynki przenikamy)
  Natomiast gdy jesteśmy więksi od innych graczy nie mamy o co się martwić, ponieważ przeciwnik nam nic nie może zrobić, tylko my go możemy zjeść.

     W grze mamy różne tryby 

  1- Jedzenie na czas: Naszym celem jest zjedzenie jak najwięcej mapy, mamy na to 2 minuty a trzeba zdobyć 100%
  2-Bitwa: to tryb bitewny, w którym gracze walczą ze sobą, aby stać się ostatnim dołkiem. Podczas gdy gracze nadal mogą konsumować środowisko, celem jest wyeliminowanie wszystkich innych dziur.
  3- Gra z Botami: Czyli zwykły gameplay polegający na zjedzeniu jak największej części mapy, by wygrać grę.

    Hej! Jeszcze mamy możliwość zmiany wyglądu naszej czarnej dziury, 
  Skiny do czarnej dziury możemy zdobyć poprzez wykonywanie zadań, np. zjedz 50% mapy, za to dostaniemy skina.
  Skórek do naszej czarnej dziury jest naprawdę wiele! Tutaj macie przykłady:
  CAx6DXFFLSbm8TyS2hcjSMU5a2AUZi.jpg
  Gra jest godna polecenia, nie wymaga internetu, jak już to tylko, kiedy chcemy grać multiplayer. Grafika jest całkiem okej, efekty dźwiękowe, muzyka, reklamy tylko jak mamy włączony internet, grę uważam za bardzo za dość ciekawą i Wam ją polecam.  Do zobaczenia, Hej!

  leopolak24 badge
  leopolak24 avatar
  A user and TheS1ckness are friends now
  3 months ago
  leopolak24 badge
  leopolak24 avatar
  Commented subject Opłaca się ją ściągnąć?.
  3 months ago

  Jak Najbardziej opłaca się

  leopolak24 badge
  leopolak24 avatar
  Commented subject M4A4 czy Aug czy M4A1-s.
  3 months ago

  Natomiast bardziej polecam M4A1S Wiekszy damage, lepsza celność, tańsze skiny

  leopolak24 badge
  leopolak24 avatar
  Commented subject M4A4 czy Aug czy M4A1-s.
  3 months ago

  m4a1s robi wwiększy damage jeżeli umiesz celować xD

  leopolak24 badge
  leopolak24 avatar
  3 months ago

  Mi cały czas piszą że nie zarejestrowałem nowego konta, już robie to 7 raz, Szkoda. Ale nie polecam

  leopolak24 badge
  leopolak24 avatar
  3 months ago

  mi zakakceptowali 1, 2 odrzucili i dzisiaj jak do nich napisalem dlaczego odrzucili to z powodu innej nazwy konta niz na gamehag. i teraz odebrali mi kamienie dusz i musze robic odnowa

  leopolak24 badge
  leopolak24 avatar
  Commented subject Zadanie nr 2.
  3 months ago

  zdobyj okręt 4 tieru

  leopolak24 badge
  leopolak24 avatar
  A user and ashley_thomas are friends now
  3 months ago
  leopolak24 badge
  leopolak24 avatar
  He took part in a giveaway Random Steam CD-Key
  3 months ago
  leopolak24 badge
  leopolak24 avatar
  3 months ago

  Mi zakceptowali

  leopolak24 badge
  leopolak24 avatar
  completed a task from World of Warships - Bonus.
  3 months ago
  leopolak24 badge
  leopolak24 avatar
  3 months ago

  Hej tu macie poziomy https://wiki.wargaming.net/en/Ship:Account_Level

  leopolak24 badge
  leopolak24 avatar
  3 months ago

  Jak w ustawieniach?

  leopolak24 badge
  leopolak24 avatar
  3 months ago

  Tak, Pomyliłem się, W menu masz zadanie dzeinne i tak na dole powinno pokazać ile zaklęć rzuciłeś

  Recently played

  +2500 +5000
  Soul Gems
  badge

  War Thunder

  When we see the popularity of World of Tanks, we should certainly consider whether games with similar themes and mechanics can stand a chance against the famous publisher. Well, they can. And not only stand a chance, because this Russian game named “War Thunder” beats WoT in many ways.In the beginning, we can select the type of ...

  World of Warships

  Become a Commander and plunge into global naval history!The World of Warships fleet features over 200 ships, dating back to the First and Second World Wars. Find out which warship type suits you best, and amass a navy of your own.Choose the flag you want to sail under. In WoWs, you can pick from the world's leading naval forces....

  +2400 +3360
  Soul Gems
  badge

  Crossout

  Crossout is a MMO action game based in a post-apocalyptic world. It has been developed by the creators of the famous War Thunder and brings to us a completely refreshed gameplay on somewhat different terms.If you think Crossout is an other clone of the Wargaming games or War Thunder, then this will bring you a pleasant surprise ...

  Magic: The Gathering Arena

  Magic: The Gathering Arena is a collector's card game created by Wizards of the Coast, moved to the virtual world.Develop your creativity by creating various, powerful decks that include creature, artifact and spell cards. Good combination of cards and wise use of them will give you and advantage over the opponent and lead you t...

  Conqueror's Blade

  Conqueror's Blade is a free MMO game in which you'll take part in epic medieval battles packed with action. Create your own unique warrior by selecting one of 10 available classes and join the battle! In a huge PvP battle, in which up to 30 players can participate, you will have to be very clever. Choose your own strategy, use s...

  Second Life

  Second Life is a free, virtual world MMORPG, in which you will join a large community and start your second life. Create your own unique avatar and start a new adventure! In Second Life, you can be anyone you want, and the infinite possibilities that developers have prepared for players will get you in for good. Be creative and ...

  Friends (11)

  Forum activity

  Thread list

  Best comments