• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Normalna dyskusja, maybe?

    @drenn3 @arbuzowa Na przyszłość będę się starał pisać bardziej dosadnie bo czasem mam wrażenie jakbyście nie łapali o co mi chodzi lub mieli dostęp do internetu od kilku dni ;)

    @JULCIA2909 Dziwne że jeszcze nie masz permanentnego bana na gamehag bo tyle co ja Twojego spamu zgłosiłem to aż włos się jeży na głowie.

    18 grudnia 2019 21:21 491
    1

    Ale po co te obelgi?

    18 grudnia 2019 21:57 491
    0

    W internecie przebywam długo i nie wiem co miał oznaczać twn dziwny post, ale jego ton na pewno nie wskazuje na nic miłego.

    19 grudnia 2019 22:19 491
    0

    Zgadzam się z drennem, te słowa o dostępie do internetu były zupełnie zbędnym sarkazmem.
    Niestety umiejętność czytania w myślach nadal pozostaje w sferze fantazji - a uwierzcie mi, przydało by mi się to w życiu, oj przydało. W pracy, w domu, czy na takim gamehagu :D
    Wracając - nie rozumiem skąd ta uszczypliwość, skoro nie trzeba nam było dwa razy tłumaczyć Twojej koncepcji abyśmy się z Tobą zgodzili. Jeszcze jakbyś nam to tłumaczył codziennie od tygodnia bez żadnych sukcesów - zrozumiała bym wyczerpaną cierpliwość. Ale wyglądało to tak: przestawiłeś pomysł > wyraziliśmy wątpliwości > doprecyzowałeś > zgodziliśmy się z Tobą. Jak dla mnie to wygląda jak modelowa dyskusja! Jakby u mnie w pracy w ten sposób prowadzono rozmowy, to nie mieli byśmy 9 msc opóźnienia względem tabeli celów!

    20 grudnia 2019 10:29 491
    0

    @Drenn3 Dzięki Bogu nie mam obowiązku aby Ci się tłumaczyć.

    @Arbutowa
    Odrobina sarkazmu nikomu nie zaszkodzi, no chyba że dana osoba sr* wyżej niż ma *upe.
    Co do Twojej wypowiedzi cytuję: "Niestety umiejętność czytania w myślach nadal pozostaje w sferze fantazji - a uwierzcie mi, przydało by mi się to w życiu, oj przydało." niestety ale się mylisz, istnieje coś takiego jak "bratnia dusza" i choć ciężko ją spotkać to mimo wszystko warto próbować (dlatego też udziela mi się nieprecyzyjnie odpowiadać na pytania bo mam cichą nadzieję że może poznam kolejną), póki co udało mi się poznać takich dwóch Przyjaciół.
    W życiu realnym zaś można świadomie a czasem mimowolnie porozumiewać się niewerbalnie.

    20 grudnia 2019 20:37 491
    0

    Ale to nadal nie jest czytanie w myślach, no ale przyznam, że historia ciekawa.

    20 grudnia 2019 21:29 491
    0

    Och święta, mała choinka, by syn jej nie zrzucił ze stołu oraz 700 zł na prezenty.

    A akurat ja do starszych zwracam się per TY gdy na tytuły nie zasługują. W myśl zasady szacunek za szacunek.

    Z tym elsword bym się nie przejmował, to mogło być nawet przypadkowe kliknięcie.

    23 grudnia 2019 10:43 491
    0

    Widziałem kiedyś rozmowy kilkunastu osób na grupie i bardzo hejtowali tą strone bez podstaw a ta strona jest świetna. Poza tym hejtowali ją a odbierali z niej nagrody także trochę to dziwne.

    23 grudnia 2019 18:03 491
    0

    właśnie o tym mówimy @koks106 by nie spamić. Ten wątek jest do poważnej dyskusjii a nie zarabiania kilku punktów

    23 grudnia 2019 18:21 491
    0

    I tak za chwilę te jego posty będą usunięte i zabiorą mu więcej expa niż za nie zyskał :)
    Ludzie hejtują tę stronę, bo najpierw robią a potem myślą. Ja nigdy nie miałem tu większych problemów.
    Zresztą i tak jest o niebo lepiej niż w bananach gdzie blokują możliwości zbierania pkt. bo mają takie " widzi mi się" czy do gry gdzie ciężko było dostać cokolwiek.

    Tutaj zarobiłem kilka stówek na czystko wchodząc na 5-10 minut dziennie i raz w na 2 tygodnie siedząc 1-1,5 godziny nad artykułem. A to wszystko 4FUN i realizując własne hobby, więc nawet się nie wysiliłem.

    No ale Polaczki nie potrafią docenić :D

    Ogólnie to dałem propozycję by przy skrzyniach darmowych, wymagających zdobycia KD dawać licznik, żebyśmy wiedzieli ile nam jeszcze brakuje by móc otworzyć.
    Co o takim pomyśle sądzicie?

    23 grudnia 2019 18:40 491
    0

    Myślę że dobry pomysł. Co do artykułów to nawet nie wiem czy moje zaakceptuja ale rzeczywiście to fajna zabawa je pisać szukać informacji o tym o czym piszemy itd. 😀

    23 grudnia 2019 18:49 491
    0

    Póki co nie polecam wstawiać artykułów, ponieważ się nie da. Pzy zatwierdzeniu wszystko dzieje się normalnie, jednak artykuł po prostu "znika". Więc jeśli ktoś nie zrobił sobie kopii to praca przepada. Ja ogólnie mam już gotowe 3 artykuły i tylko czekam aż problem będzie naprawiony, przy 3 na raz dostanę prawie 3000 KD xD

    23 grudnia 2019 19:35 491
    0

    To słaby mężuś.

    24 grudnia 2019 08:37 491
    0

    Nie tylko tobie, pewnie jakieś nowe oferty i tyle.

    26 grudnia 2019 08:17 491
    0

    Możesz też utworzyć tutaj grupę i zaprosić do niej odpowiednie osoby według ciebie. To chyba najrozsadniejsze rozwiązanie.

    26 grudnia 2019 21:32 491
    0

    Brakuje mi możliwości kupienia Runy Ansus bo jest trochę OP. Wie ktoś kiedy będzie dostępna?

    27 grudnia 2019 12:10 491
    0

    Nie będzie nigdy, jedyną opcją jej zdobycia jest skrzynia tygodniowa. Runę usunięto, bo właśnie była zbyt OP. Już kupując ją tylko dla 1 artykułu było się na + z KD.

    27 grudnia 2019 17:00 491
    0

    Masakra, taka OP runa, a jak się ją już z tygodniowej skrzyni zgarnie, to przy sprzedaży warta jest jedynie 1KD :D To chyba najgorszy deal, jaki można tutaj znaleźć :P
    Swoją drogą mam jedną i chyba zużyję ją przy okazji tego combo które planuję :D

    27 grudnia 2019 17:25 491
    0

    Szkoda ze usunęli ale pewnie się nie opłacało

    27 grudnia 2019 18:05 491
    0

    Nawet nie wiesz jak chętnie bym je odkupił gdyby się dało ^^

    28 grudnia 2019 09:39 491
    0

    Ktoś pomoże?

    28 grudnia 2019 11:44 491
    0

    @michal_michalek - strefa apek zaprasza, może jeszcze się załapiesz na tę pierwszą skrzyneczkę.

    29 grudnia 2019 13:39 491
    0

    Nooo, to jest super opcja :) Ja na razie czekam, robię jeszcze dwa inne zadania na komórce i spóbuję z nich wycisnąć ile się tylko da :D

    29 grudnia 2019 20:12 491
    0

    temat podchodzi trochę pod spam

    29 grudnia 2019 22:31 491
    2

    Przeczytaj sobie definicję spamu i wtedy się wypowiadaj :)
    Póki co w moim odczuciu spamerem jesteś ty, odkopując stare tematy. Kilka zgłoszeń na ciebie też już miałem.

    @magmamagra dziękuję, chociaż ja nie jestem zadowolony ze wszystkich. Czasem nie umieszczę się w limicie znaków i jestem zmuszony je skracać, co psuje cały koncept.
    Ale miło przeczytać słowo pochwały.

    29 grudnia 2019 22:34 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się