• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Normalna dyskusja, maybe?

    No niestety :c ja rówinież czasami chcę sobie z kimś popisać,ale wtedy przechodzę na jakiś inny portal :)

    28 listopada 2019 14:08 491
    0

    Chyba rzeczywiście trzeba stworzyć zamkniętą dyskusję, coby ten element trzymać z daleka, bo to jest aż irytujące...

    29 listopada 2019 14:54 491
    0

    Do takiej zamkniętej dyskusji na razie zaprosiła bym drenn3, JaneGG, KappaHype no i RissingMoon, ale to trochę mało. Drenn, Ty mówiłeś, że poznałeś tutaj parę ciekawych osób, może podrzuć ich nicki to dorzucę ich jak będę otwierać tego typu grupę.

    30 listopada 2019 11:22 491
    0

    Dziękuję :D

    30 listopada 2019 11:39 491
    0

    Super! Napotkałam jednak kolejny problem. Naciskam "załóż grupę", wyskakuje mi powiadomienie, że do tego potrzeba konta VIP, jest napis "aby kupić kliknij TUTAJ", klikam i... nic. Strona się tylko odświeża i nawet to okienko nie znika. A nie mogę nigdzie indziej znaleźć możliwości wykupienia tego konta. Co teraz?

    30 listopada 2019 14:29 491
    0

    Właśnie zaczynam sama w ogóle wątpić w sens takiej grupy. Na początku myślałam o takim wątku gdzie będzie można poznać fajne osoby, z którymi się będzie można potem ewentualnie dogadać na wspólne granie a jednego głównego tematu de facto nie będzie, ot takie luźne pogaduchy, small talk można by rzec. Ale jak widzę to to raczej nie wypali, bo jak tutaj się udziela 4-5 osób, nawet jeżeli każde z nich ma kolejnych 4-5 fajnych znajomych poznanych na gamehagu, to ja nie daję temu pomysłowi za wiele szans.

    1 grudnia 2019 10:33 491
    0

    Będę wdzięczna, a do tego czasu jeszcze przemyślę czy będę zakładać taką grupę.

    1 grudnia 2019 11:41 491
    0

    W tym momencie jedyne kryterium oceny to umiejętność prowadzenia logicznej konwersacj, a nie spamowanie bezmyślnymi krótkimi tekstami czy powtarzanie tego samego co 15 osób które zdążyły się wypowiedzieć wcześniej...

    2 grudnia 2019 10:22 491
    0

    Arbuzowa dziękuję za odpowiedź 😺

    2 grudnia 2019 20:41 491
    0

    KappaHype napiszę najdelikatniej jak mogę ;)

    Kilka miesięcy temu napisałem maila do gamehag z prośbą o ogarnięcie ankiet jak i prośbą o podwyższenie punktacji za każdą z nich.
    Do dnia dzisiejszego nie dostałem absolutnie żadnej odpowiedzi, co w moim mniemaniu jest brakiem szacunku, ponieważ to dzięki Nam ta strona a właściwie Właściciel zarabiają.
    Uogólniając, czasem się tu zaloguję, zrobię kilka quizów, zraportuje spamerów a na dłuższą metę mam w***bane bardziej niż Oni na mnie...
    Wolę już zarabiać w realnej gotówce na płatnych ankietach o których Ci swego czasu wspominałem czy na zagranicznych stronach o tematyce nieco zbliżonej do gamehag niż dawać się za przeproszeniem walić w 4 litery.

    2 grudnia 2019 21:39 491
    0

    +1 dla góry XD

    2 grudnia 2019 22:40 491
    0

    Ja tam na support nie narzekam, zawsze przez Misty wszystko się ogarnie. Ewentualnie napiszę na pw do członka wsparcia, a raczej członkini, bo zawsze piszę do Karci.
    Zwracanie się do mnie per TY mi nie przeszkadza, nawet wolę taką formę, bo z psychologii wiem że to zmniejsza pewne napięcie na lini użytkownik-admin.

    Co się tyczy KD to moim głównym źródłem są artykuły i strefa apek, co jest w zasadzie zabawne biorąc pod uwagę, że strona polegs na graniu w gry.
    Niestety ja nie mam czasu grać w niszowe produkcje, których jest tu mnóstwo z kilkoma wyjątkami.

    Nagrody faktycznie to gry z giveaway, ale kosztują one 300 lub 400 KD, więc to prawie jak za darmo. Ale niektóre są super jak np. fallout 3 za 1000 KD, którego mam zamiar kupić w przyszłości. W sklepie musiałbym pewnie dać z 15-20 zł za niego w ofercie "klasyki". A normalna cena często oscyluje w granicach 35-50 zł.

    3 grudnia 2019 12:50 491
    0

    Nie no, jest napisane wyraźnie: "Oglądaj. Instaluj. Zdobywaj Kamienie Dusz. Oglądaj reklamy, by znaleźć interesujące Cię aplikacje. Za te, które przetestujesz, otrzymasz kamienie dusz."

    Przepisałam to wprost z telefonu, więc nie ma mowy o pomyłce. O co więc z tym w ogóle chodzi?

    3 grudnia 2019 14:12 491
    0

    Nie wnikam w teorię, bo zazwyczaj mija się z praktyką. A praktycznie jest tak, że sobie oglądam reklamę i leci 1KD, i tak 100 razy w ciągu dnia. To tyle.

    3 grudnia 2019 14:28 491
    0

    Zrobiłam jak powiedziałeś, bez instalacji, po prostu zamknęłam reklamę i tyle i rzeczywiście dostałam KD. Ale skoro tak to wygląda, to chyba opis powinien wyglądać inaczej, co nie?

    3 grudnia 2019 15:29 491
    0

    Przebrnąłeś przez Misty-bota? Nie próbowałam jeszcze, ale ja tu jestem użytkownikiem dopiero od 3 tyg i ta wiedza może mi się przydać...

    4 grudnia 2019 14:09 491
    0

    Misty-bota znam na wylot, gdyż kilka razy w tygodniu męczę osoby, które za nim stoją xD

    4 grudnia 2019 16:20 491
    0

    Aaa, dzięki wielkie KappaHype :D

    a męczysz ich dla jakichś konkretnych efektów czy samej radości męczenia, drenn? :D

    5 grudnia 2019 14:24 491
    0

    No mam nadzieję , że dadzą te skrzynki świąteczne bo halloweenowe mi przepadły. nie miałem zbytnio jak zdobyć 1000 i 2000 KD, żeby je pootwierać, ale tym razem bym się postarał. oby tylko nie zawalili ich runami - ble... dobrze chociaż, że skrzynia zrzut w fortnite nie zawiera ani jednej runy a najniższa wygrana to 100 KD - chociarz jak skrzynia jest za 350 to i tak szału nie ma...

    5 grudnia 2019 23:58 491
    0

    @drenn, co do tej grupy do oceny artykułów, to w jaki sposób wybierani byli by jej członkowie? I jeśli to była by ograniczona grupa, to czy jej członkowie nadal byli by nagradzani za rzetelną weryfikację? No i pytanie główne, jakieś z Twoich sugestii rzeczywiście zaimplementowane? :D

    Mi też kompletnie przepadły te halloweenowe skrzynie, ale nie ma co płakać, i tak tu wchodzę max 1-2 razy dziennie xD bardziej jako dodatkowa rozrywka jak siedzę w pracy i nudzi mi się w trakcie wolnej chwili, niż rzeczywiście dla zgarnięcia jakiejś gry, chociaż domyślam się że taka strona to super sprawa dla dzieciaków co by chciały sobie grę kupić a z kieszonkowego np. odkładać na upgrade sprzętu :D Ahh, gdzie był gamehag jak jeszcze siedziałam w gimbazie... xD

    6 grudnia 2019 10:32 491
    0

    licznik czasu so kolejnego otwarcia darmowych skrzyń jest od niedawna, to chyba był jeden z nich.

    6 grudnia 2019 11:01 491
    0

    @Julcia to sobie idź gdzie indziej, to nie jest miejsce na bezmózgi spam.

    @Arbuzowa co do twojego pytania o ekipę do oceny artykułu: Byłaby wybierana przez administrację, ewentualnie robiona rekrutacja. Oczywiście KD za ocenianie, żeby zachęcić.

    Ktoś tu pisał o skrzynię na Święta, no i jest. I akurat dzień po tym jak opublikowano mój artykuł (jak zawsze zresztą). Gdyby go upublicznili dzień później to już bym ją otworzył xd

    7 grudnia 2019 13:38 491
    0

    serio sie za to punkty dostaje? XD

    7 grudnia 2019 14:59 491
    0

    Co masz na myśli?

    7 grudnia 2019 16:29 491
    0

    @drenn3, W sumie taka rekrutacja w regularnych odstępach była by super :D

    A z tymi skrzyniami to nie ma tragedii, na szczęście jest taki długi okres na zebranie tych punktów, że chyba każdy ją przytuli. Szkoda, że nie zrobili odwrotnie - niższe progi na haloween, skoro czas na zebranie KD wynosił coś koło tygodnia, a wyższe progi na święta, skoro czas na zebranie KD to ponad miesiąc...

    7 grudnia 2019 16:39 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się