• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Normalna dyskusja, maybe?

    nawet nie znam tej gry xd

    9 grudnia 2019 22:10 491
    0

    całkiem ciekawy ten kalendarz, tylko co to za piernik? nic sięnie wyświetla, więc sądzę że on nic nie robi, tylko oznacza kolejny zwykły dzień... a mogliby dać po 5KD za każdy dzień bez promocji

    10 grudnia 2019 08:26 491
    0

    wogóle nie jestem w temacie lol

    10 grudnia 2019 22:44 491
    1

    zgadzam sie gdzie jest kasa nie ma czasu na zwykle rozmowy....

    11 grudnia 2019 17:54 491
    0

    Te ostatnie trzy wypowiedzi są tak cudownie absurdalne ❤

    @magmamagra - a gdzie mieszkasz?

    12 grudnia 2019 09:35 491
    0

    @magmamagra - o, znałam tylko "ja o chlebie, Ty o niebie" :D Dobre, dobre, bardzo adekwatne, trzeba zapamiętać xD

    Ooo, to nie fajnie, najgorzej jak się takie pośniegowe "błotko" robi :( Współczuję, ja jestem z Wrocławia to my od paru lat jedyne co zimą obserwujemy, to takie błoto :(

    Wiesz, że ja też miałam ten sam problem, tylko że wczoraj?? Napisz do supportu, problem ze stroną -> techniczny -> inny (dziękuję, @KappaHype :D ), ja już do nich w tej sprawie wczoraj pisałam, mają się temu przyjrzeć, jak zgłosisz to też Ty, to może potraktują tę sprawę poważniej?

    12 grudnia 2019 10:36 491
    0

    Oj Angelos, T Worlds to była ********* gra i to i tak dużo lepsze niż te losowe klucze z grami za 1 zł xd

    13 grudnia 2019 07:57 491
    0

    @magmamagra - Zegar mi jeszcze w środę odliczał czas do odbioru skrzynki, więc tym bardziej byłam przekonana, że tak jak zwykle skrzynkę w czwartek odbiorę...

    @Ang3los - ej, nie ma na co narzekać xD

    13 grudnia 2019 10:21 491
    0

    hahaha !! mi również z tej skrzynki wypadła "Two Worlds Epic Edition" :-/ ale grę będę komentowała po wypróbowaniu. Wkońcu nie ocenia się książki po okładce.

    13 grudnia 2019 23:06 491
    0

    ja nie jestem w temacie

    14 grudnia 2019 11:05 491
    2

    bóg z wami

    15 grudnia 2019 18:20 491
    0

    Uważam tak samo jak drenn3. Jak to mawiają: "darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda"

    15 grudnia 2019 23:01 491
    0

    Jak uaktywnić konto ?

    15 grudnia 2019 23:27 491
    0

    "Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda" fakt tylko że gdy jest podarowane coś w prezencie a nie z wymogiem uzbierania określonej ilości KD, no chyba że odnosząc się do powyższego cytatu dostajecie prezenty na zasadzie coś za coś to wtedy to już nie jest prezent...

    P.S. Drenn3 tę grę można z palecem w ***** kupić za 2zł ;)

    16 grudnia 2019 01:13 491
    0

    Wiem, ale teraz nie muszę jej szukać w twj cenie i kupować za 2 zł

    16 grudnia 2019 07:03 491
    0

    @jakub_grela1 - drenn3 ma rację, do odbierania kluczy do gier nie potrzebujesz 5lvl :)

    @magmamagra - ja najwięcej co dostałam, to 10KD z Daily Steam Chest, nawet nie wiesz w jakim szoku byłam, że z tego naprawdę wypada coś poza 1 i 5 xD

    16 grudnia 2019 15:12 491
    0

    Też popieram

    16 grudnia 2019 19:13 491
    1

    Wydaje mi się że gdzieś na forum widziałam komentarz KappaHype dotyczący właśnie limitu EXP jakie można zdobyć dziennie na forum - wydaje mi się, że doświadczenie się dostaje tylko za 5 komentarzy dziennie, ale ręki za to nie dam sobie uciąć xD

    @Ang3los - pomysł niegłupi, też bym chętnie oddała taką grę na jakiś szczytny cel, ale nie wiem czy twórcy gamehaga by się na to zgodzili, wziąwszy pod uwagę, że często musieli by za nie dopłacać, jak w przypadku TwoWorlds które mieli za darmo...

    17 grudnia 2019 09:06 491
    0

    Nie musieliby nic dopłacać, to że jakaś gra kosztuje np. na Steamie 35zł to nie oznacza to faktycznej ceny, ponieważ stawki na Steamie są mocno zawyżone z uwagi na to że Valve pobiera 30% od Wydawców, minus podatek i ceny w porównaniu do konkurencji są kosmiczne.
    Gamehag mógłby pozbyć się nadwyżki posiadanych gier i nawet jeśli pochodzą one z giveaway to i tak zawsze znajdzie się jakiś "jeleń" który taką grę kupi np. za pośrednictwem g2a i wielu podobnych platform.
    Wiele osób m.in. w taki sposób zarabia, zgarniają gry z darmowego giveaway za pośrednictwem odpowiednio skonfigurowanego bota, odczekują określony okres czas i sprzedają je po obniżonej cenie.

    17 grudnia 2019 20:12 491
    0

    A no widzisz, jeśli mieliby je sprzedawać to zupełnie inna sprawa. Ja sądziłem, że masz na myśli oddanie gry, a jej wartość TUTAJ gh przekazywałoby na te cele.

    18 grudnia 2019 07:03 491
    0

    @Ang3los - jeżeli miało by to w ten sposób wyglądać to tak, to mogło by mieć sens, pytanie czy komukolwiek z gh by się chciało w to bawić? Ja niestety wątpię, to byłoby naprawdę dużo roboty wziąwszy pod uwagę ilość użytkowników gh.

    @magmamagra - na początku też pisałam dla poziomu, teraz już mi się chyba nie chce xD Nie przeczę, że fajnie byłoby "przyszpanować" takim sreberkiem jak Ang3los albo nawet złotem jak drenn3 (chociaż, nie oszukujmy się, za leniwa jestem na to, może w następnym wcieleniu xD), ale to poza wspomnianym "szpanem" nic nie daje, no, może poczucie pewnej elitarności, dumy z przynależenia do wąskiej grupy najaktywniejszych użytkowników. Ale to chyba nie dla mnie... dobiję tylko do poziomu Niezrównoważonej Wiedźmy, bo to najbardziej do mnie pasuje i na tym chyba poprzestanę xD

    @JULCIA2909 - ja czasem mam tak, że napiszę jedną większą, a czasem piszę kilka z rzędu, jak mi się coś przypomni i z pośpiechu dopiszę kolejną wiadomość zamiast zedytować poprzednią :P A w prywatnych konwersacjach to już bardzo często mi się zdarza pisać kilkanaście osobnych wiadomości jeżeli potrzebuję dodać wypowiedzi dramatyzmu - przerwa między wiadomościami świetnie zastępuje "dramatyczną pauzę" xD

    18 grudnia 2019 09:31 491
    0

    JULCIA, jak już chcesz pisać to się wysil zamiast kopiować stare posty, nieszcześmy spamerze.

    18 grudnia 2019 18:36 491
    0

    @drenn3 - no patrz, ja nawet nie zwróciłam uwagi na to, że to było już napisane. Masakra... Ale trzeba docenić wysiłek włożony w wyszukanie tego konretnego tekstu :P

    18 grudnia 2019 19:09 491
    0

    Ten konkretny tekst napisałem ja gdzieś na początku tego tematu, więc dużo szukania nie było.

    18 grudnia 2019 19:25 491
    0

    ja tam idę na żywioł. piszę co mi ślina na język przyniesie - oczywiście na temat, i choć zdarza mi się pisać kilka wypowiedzi pod rząd to nie uważam się za spamera. Wkońcu "spam" to niechciane niezamawiane wiadomości a tu jest dyskusja czyli każda wypowiedź "na temat" jest no przecież chciana.

    18 grudnia 2019 19:53 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się