Łowcy Zombi: Apokalipsa

About Łowcy Zombi: Apokalipsa

Łowcy Zombi: Apokalipsa to darmowa gra fabularna dostępna na komputery i urządzenia mobilne, w której wcielisz się w bohaterskiego Łowcę i będziesz walczył z hordami nieumarłych zalewających świat. 
Jak na każdego porządnego RPGa przystało, zdobędziesz potężne przedmioty, pokonasz niezwykle mocnych bossów i dołączysz (lub stworzysz) własną gildię – w tym wypadku Gang. Mając za sobą siłę swojego Gangu, będziesz walczył ze znacznie mocniejszymi wrogami niż dotychczas. Staniesz do walki z siłami złowrogiej korporacji, akolitami tajemniczego kultu oraz niezwykle silnymi super-mutantami zombi, jakie czekają na Ciebie w mrocznych bunkrach. Zmierz się także z innymi graczami online i walcz o miano najlepszego i najsilniejszego Łowcy.
Łowcy Zombi: Apokalipsa to gra multiplatformowa, która jest dostępna na kilka urządzeń jednocześnie. Zarejestruj swoje konto, by móc bez przeszkód grać na kilku urządzeniach i to za darmo!

News about Łowcy Zombi: Apokalipsa

Users
 image

Łowcy Zombi : Apokalipsa - Recenzja

Majes,
Łowcy Zombi : Apokalipsa  - Gra przeglądarkowa prosta ale przyjemna. Czy warto zagrać w nią dalej? Przekonajcie się!
Users
 image

Łowcy Zombi: Apokalipsa - recenzja gry

RouniX,
Łowcy Zombi: Apokalipsa jest to prosta przeglądarkowa klikanka polskich twórców. Czy nasi dali radę? Przekonajmy się!
Users
 image

Śmierć, ale nie do końca. Jak powinien wyglądać normalny zombie?

Valken,
Zombie, żywe trupy, umarlaki, szwędacze - wszystkie odmiany chodzących potworności będących kiedyś ludźmi, a teraz w sumie nie wiadomo czym od dekad pobudzają wyobraźnię widzów, czytelników i graczy. Czy na potwornego, stawiającego nam włosy dęba zombie jest przepis, jak na ciasto?

Forum Łowcy Zombi: Apokalipsa

Thread list