• Zaloguj Zarejestruj

Zdobywaj KD

Odbieraj nagrody

Społeczność

Jak to działa

Nowy zarobek

Wasze pomysły na nowe zdobycie KD

27 lutego 2017 14:15 491
    0

Hmm, może jakieś giftcody co jakiś czas? ;v Np. w jakieś święta np. wielkanoc itp. na małe ilości KD np. 200-500KD

27 lutego 2017 14:49 491
    0

500' KD mało?! xd

27 lutego 2017 14:52 491
    0

No mało, 1000-1500 to byłaby przesada ;v

27 lutego 2017 14:54 491
    1

A może za wypełnianie ankiet,których tematem byłoby różne cele rozbudowy GH?

27 lutego 2017 14:57 491
    0

To też byłoby fajne, tak w granicach 50-100KD za ankiete ;v

27 lutego 2017 15:05 491
    0

No ankiety za KD to byłoby coś

28 lutego 2017 14:31 491
    0

Dodawanie "swojego dnia" jak na Messengerze? (raz dziennie)

28 lutego 2017 17:08 491
    0

A może za Turnieje w grach np .bubble.am

1 marca 2017 06:37 491
    0

Turnieje kosztowałyby za dużo ;/ (chyba, że jakaś strona udostępniłaby serwery za darmo)

1 marca 2017 14:24 491
    0

Jezuu

4 marca 2017 00:38 491
    1

Świetne pomysły u góry

13 marca 2018 16:10 491
    0

Nie wiem czy gamehag w ogóle jest zainteresowany daniem nam możliwości zaronienia większej ilości KD.

13 marca 2018 17:29 491
    0

To chyba nie próbowałeś pisać artykułów kolego

13 marca 2018 17:42 491
    0

To było do mnie? Jestem dziewczyną. Czy aż tak trudno to zauważyć? :P
    Może źle się wyraziłam. Chodziło mi o "większą ilość niż dotychczas" czyli o nowe sposoby zbierania KD. Jak już nawet coś nowego dodają to jest to jeszcze mniej opłacalne niż starsze opcje. Nie ma co się oszukiwać, właściciel tej strony nie prowadzi wolantariatu, więc wszystko tu jest nastawione na zysk. W tym wątku proponowane były dotychczas tylko opcje na dostawanie KD praktycznie za nic (bo strona na tym nie zarobi).
    Skoro już wspominasz o pisaniu artykułów. Owszem są wysoko punktowane, ale to też jest dokładnie przeliczone na korzyść jaką przyniesie stronie. Nie, nie próbowałam pisać, bo szkoda mojego czasu, skoro mój tekst miał by zniknąć w morzu beznadziejnych, pełnych błędów i nielogicznie skonstruowanych artykułów pisanych na siłę, tylko po to, żeby dostać KD. Poczytałam i załamałam się poziomem prezentowanych tutaj tekstów.

13 marca 2018 19:12 491
    0

Naruta ? dlaczego by nie ? jeśli oni będą czerpać z tego korzyści to oczywiście ,że dodadzą nowe opcje i co się za tym wiąże - więcej KD. Ostatnio np dodali strefe apek na tel. Niezły sposób na dodatkowe kd. Niby 1 kd za reklamę ,ale robisz co innego np na komputerze ,a tam co parę chwil klikasz następną reklamę tylko :) w godzinę przy graniu w cs'a ostatnio wbiłem 60KD ,warto

13 marca 2018 20:47 491
    0

zadanie na lolu :P

13 marca 2018 21:10 491
    0

,,Załamałam się poziomem prezentowania tutaj tekstów" Tak jak napisałaś, chodzi tylko o KD, ale to szybki zarobek, więc nie widze problemu. I nikt nie karze Ci tego czytać, boiii ;v

14 marca 2018 12:33 491
    1

Witam. W tym artykule chciałbym Wam zaprezentować jeden z błędów ortograficznych CrystalMaga12 ... XDDD

15 marca 2018 15:51 491
    1

@Z4J3BISTY Nie mówię, że nie dodadzą nic nowego, bo widać, że strona się ciągle rozwija, co mnie bardzo cieszy :) Chciałam zwrócić uwagę, że jak już coś proponujemy to musimy uwzględnić także zysk dla strony. Nie możemy wymagać rozdawania KD za darmo, bo one w rzeczywistości przekładają się na prawdziwą walutę.
    @CrystalMag12 Owszem, nikt mi nie KAŻE czytać artykułów, ani też nie KARZE mnie za ich nieczytanie. Przestałam to robić, żeby się zbytnio nie denerwować. Czasem trafi się perełka, którą studiuje się z niezwykłym zainteresowaniem, ale znaleźć taki artykuł jest coraz trudniej. Oczywiście nie zabraniam nikomu pisać artykułów, skoro taka opcja na zdobywanie KD została nam dana, ale bardzo bym chciała, żeby niektórzy włożyli w to trochę więcej wysiłku, bo wiem, że są w stanie zrobić to lepiej, ale im się zwyczajnie nie chce. Lubię czytać, nawet jeśli są to tylko artykuły o grach, albo komentarze w takich wątkach jak ten i jest mi przykro, że niektórzy nie przykładają wagi do tego co umieszczają w internecie. Po odznace można stwierdzić, że piszesz dużo artykułów. Mam nadzieję, że przykładasz się do nich bardziej niż do komentarza powyżej, bo niepoprawne cytowanie, niewłaściwe dobieranie spójników, gubienie polskich liter, błędy ortograficzne i używanie zapożyczeń z amerykańskiego slangu nie są najlepszą wizytówką autora artykułów. Nie obraź się, nie mam nic złego na myśli. Chcę jedynie wytłumaczyć o co mi chodziło w poprzednim wpisie, skoro już kontynuujesz temat. Powinniśmy się rozwijać i doskonalić własne umiejętności, zamiast ze zwykłego lenistwa przyzwyczajać się do obecnego stanu rzeczy. Wydaje mi się, że jest tu wiele osób mających coś ciekawego do przekazania, których artykuły zwyczajnie giną w czeluściach tej strony ;)

15 marca 2018 16:32 491
    0

Kurdix, ale literówka ;x @grubas5225 nie wyśmiewaj się, to przykre . @Naruta Skoro już mamy pisać te ,,@" które i tak niczego nie wnoszą, ,,Niepoprawne cytowanie", hah, ale że co, bo nie zacytowałem tego zdania w całości, tylko skróciłem, aby ułatwić sobie choć troszeczkę życie? Nie potrzebuje dobrej składni zdań, ortografii, oraz tym podobnych rzeczy, żeby moje wypowiedzi i artykuły miały sens. Z resztą, chodzi o zarobek, nie? ,, Wydaje mi się, że jest tu wiele osób mających coś ciekawego do przekazania, których artykuły zwyczajnie giną w czeluściach tej strony ;)" (oh spójrz, ale teraz pięknie zacytowałem) Giną, bo zamiast na bierząco są sprawdzane hurtowo, a też nie wszystko jest chętnie czytane, logic. Następna sprawa to to, że range dostalem tylko za to, ze pare razy pod rząd pisałem po 3 artykuły dziennie, więc może i się do tego nie nadaje, ale jednak mam jakieś przywileje z tego tytułu. Ps. Możesz przeanalizować to, co teraz napisałem litera w litere czy nie zrobiłem jakiegoś błędu, chętnie naucze się czegoś nowego ;3

15 marca 2018 17:16 491
    0

I nie, nie obrażam się, po prostu czuje się delikatnie zażenowany tym, co napisałaś ;x

15 marca 2018 17:17 491
    0

CrystalMag12, żeby pięknie odpowiedzieć nie odniosę się do Twojego komentarza ogólnie, ale specjalnie dla Ciebie przeanalizuję go po kawałku ;)
    Chyba można powiedzieć, że technologicznie jestem starej daty, bo używam "@" z przyzwyczajenia z dawnych czasów, gdy w ten sposób oznaczało się swojego rozmówcę. Sposób może nieco już archaiczny, ale czasem wolę dokładnie zaznaczyć do kogo mówię, gdyż w jednostopniowym systemie komentarzy nie ma możliwości udzielenia odpowiedzi na konkretny wpis.
    Zgodnie z zasadami poprawnego cytowania można wykorzystać część z czyjejś wypowiedzi, ale pod żadnym pozorem nie można przekręcać użytych przez autora słów! Błąd w tym przypadku bardzo niewielki (prezentowanych / prezentowania), ale w innej sytuacji mógłby całkowicie zmienić znaczenie zdania. Chciałabym tutaj też zaznaczyć, że bardzo mi się podoba jak cytujesz, a w zasadzie jak zaczynasz, bo używasz pięknego polskiego cudzysłowu apostrofowego. Jednak kończysz zwyczajnie jak większość ludzi w internecie, wliczając w to mnie, czyli używając znaku cali lub minut (przy tej czcionce wyglądają moim zdaniem identycznie). Nie wiem czy piszesz na komputerze czy telefonie, jeśli możesz to zdradź mi jak to robisz, że do jednego cudzysłowu używasz dwóch różnych znaków. Pisząc na klawiaturze komputerowej używa się zazwyczaj "...", które tak naprawdę są uważane za niepoprawne w języku polskim.
    Artykuł ma sens z jednej strony, jeżeli jest dobrze skonsruowany pod względem logicznym (do tego potrzebne jest poprawne konstruowanie zdań i brak błędów ortograficznych zmieniających znaczenie słowa), a z drugiej strony, jeżeli płynie z niego jakiś pożytek dla czytelnika (musi coś wnosić). Ilość błędów każdego rodzaju, czy to ortograficznych, składniowych czy interpunkcyjnych wpływa w sposób proporcjonalny na stopień zrozumienia tekstu. Jeżeli czytelnik go nie zrozumie ze względu na te błędy, a nie na własne niezorientowanie w danym temacie, to artykuł traci sens. Język jest bardzo dokładnie uregulowany nie dlatego, żeby ładnie wyglądał, ale po to, żeby był zrozumiały.
    Chodzi tylko o zarobek? To już nie chodzi o podzielenie się z innymi swoją wiedzą, doświadczeniami, odczuciami? Nawet jeśli pisze się artykuły tylko dla zysku to nadal powinno się do tego trochę przykładać. W pracy też tak to działa. Jeżeli szef płaci Ci za wykonanie zadania to wykonujesz je najlepiej jak potrafisz, bo chcesz, aby Cię docenił, albo robisz to byle jak i tkwisz latami na tym samym stanowisku, bo się nie rozwijasz.
    *bieżąco i brak przecinka kończącego zdanie podrzędne
    "logic" - znów niepotrzebne zapożyczenie z języka angielskiego. Dobrze, że tym razem z mowy oficjalnej, a nie potocznej. Nie mam nic przeciwko zapożyczeniom, ale takie używanie ich na końcach zdań nie wygląda zbyt estetycznie. Chyba się niepotrzebnie czepiam, ale uważam, że nasz język ojczysty pełny jest pięknych słów, z których możemy do woli korzystać.
    Nie wiedziałam za co dostaje się tę rangę. Wydaje mi się, że 3 artykuły na dzień to niezłe tempo i obawiam się, że to właśnie sprawia, że są zazwyczaj o wszystkim i o niczym - pisane na siłę, żeby tylko cokolwiek napisać. Właśnie w ten sposób pojawia się tu tyle niedopracowanych, miałkich tekstów, ale to już wina osoby, która wprowadziła takie, a nie inne zasady. Chciałabym jeszcze zapytać o przywileje związane z tą odznaką, o których wspomniałeś. Co to za przywileje?
    Przeanalizowałam całość i stwierdzam, że uparcie uciekają Ci niektóre "ogonki" przy polskich literach ;)
    Możesz wierzyć lub nie, ale nie wytykam Ci błędów, bo jestem złośliwa. Ja bardzo lubię jak ludzie wskazują mi, że się mylę, albo robię coś źle, bo mam wtedy okazję dokładnie zbadać sprawę, poczytać różne źródła i w efekcie udoskonalić swoje umiejętności poprzez nauczenie się czegoś nowego, albo ugruntowanie tego co już wiem. Zdaję sobie sprawę, że większość ludzi nie lubi być poprawiana, dlatego staram się tego nie robić, dopóki ktoś mnie nie sprowokuje ;D

15 marca 2018 18:24 491
    0

Zróbcie sobie osobny temat: Nauka Języka Polskiego na Gamehag XD

15 marca 2018 18:25 491
    0

Dziękuję, bardzo mi miło, że tak uważasz :) Może faktycznie spróbuję coś ciekawego napisać jak przyjdzie mi do głowy jakiś fajny pomysł.
    Sama siebie też nie rozumiem, nie mam pojęcia jak to się dzieje, że wychodzą mi takie długie wypowiedzi. Zawsze chcę napisać tylko jedno, może dwa zdania, a wychodzi z tego małe wypracowanie ;D To pewnie dlatego, że mimo, że szybko piszę na klawiaturze to jeszcze szybciej myślę. Zanim skończę jedno zdanie to już w głowie zaczynam kilka następnych. Staram się ograniczać, ale już widzę, że znowu mi to nie wyszło :P
    Faktycznie trochę popłynęłam i odbiegłam zupełnie od tematu wątku, za co bardzo przepraszam i ewentualnych chętnych zapraszam do dyskusji poprzez prywatną wiadomość, żeby już innym w tym temacie nie przeszkadzać ;)

15 marca 2018 19:12 491
    0

Aby skomentować musisz być zalogowany!

Zaloguj się