• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Ocenanie artykułów

    mam taką obserwację. spora część artykułów które sprawdzam jest napisana najprawdopodobniej przez bota. Da się to rozpoznać po tym że wszystkie są pisane w taki sam sposób. [Tytuł gry]. Opis, kolejność a nawet treść akapitów się powtarza. Nie wiem czy zależy wam na tym żeby takie artykuły się pojawiały na stronie. Bo co do tego że nie chcecie dawać za nie KD to jestem pewien, możecie przecież sami takie pisać. Więc ogarnijcie ot jak najszybciej, bo mam wrażenie że mało kto to zauważa, a ewidentnie nie powinno to tak wyglądać.

    8 lutego 2023 18:56 8369
    0

    I have this observation. a large part of the articles I check are probably written by a bot. This can be recognized by the fact that they are all written in the same way. [Game title]. The description, order and even the content of the paragraphs are repeated. I don't know if you want such articles to appear on the site. Because as for the fact that you don't want to give SG for them, I'm sure, you can write them yourself. So get over it as soon as possible, because I have the impression that hardly anyone notices it, and it obviously shouldn't look like this.

    8 lutego 2023 23:26 8369
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się