• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Blockade 3D - Poradnik bycia "prosem"

    Elo! Witam Was serdecznie w mini poradniku dotyczącego gry Blockade 3D. Chciałbym wam przedstawić ważne informacje, jesli chcecie być "prosami"
    Tak więc:

    1. Pay2Win.. 
    Niestety Blockade jest grą typu pay2win, oznacza to że gdy kupimy jakis przedmiot, jestesmy lepsi. 
    2. Brak rozrzutu.
    Niektórym sie to spodoba, a innym nie. Chodzi o to że nasze pociski lecą idealnie tam gdzie celujemy. Jesli ktos gra w CS:GO to dobrze wie, że to jest bardzo wielkie ułatwienie.
    3. Pole widzenia.
    Warto mieć pole widzenia mieć na max, szybciej zauważymy wroga. Problem jest wtedy gdy posiadamy słabszy komputer. Musimy niestety sobie jakos poradzić. 
    4. Znajmosć mapy/map
    Dobrze znać mapy oraz taktyki wroga, gdy nasz wróg cały czas nie zmienia taktyki. Możemy go zaskoczyć z ukrycia. 
    5. Gra z znajomymi
    Oczywiscie da sie grac solo (Bez znajomych) ale warto ich miec. Mozecie sobie tzw. info podawać :) 
    6. Pamiętać, że to tylko gra!
    Nie denerwuj sie gdy przegrywasz/przegrasz. Pamiętaj, to tylko piksele :) Gra mają bawić a nie denerwować
    7. Orientacja w terenie
    Gdy gramy wielkie mapy, polecam je dobrze znać oraz nosić słuchawiki. Możemy usłyszeć skąd idzie/strzela nasz przeciwnik. 
    8. Dużo grać
    Jak wszyscy wiemy, czym więcej gramy, tym rosnie nasz "skill". Ja już po 80 godzinach rozrywki prawie zawsze otwieram tabele ;)

    I jeszcze jedna rzecz.. jesli macie mozliwosc, kupujcie od czasu do czasu te bronie. Duzo one daja a nie sa zbytnio drogie (Fajna broń już mamy za 1.50$). 

    To tyle, mam nadzieje że wam sie to przyda :) Pozdrawiam

    Napisał: Kubusiek / Jakub B.
    Zakazuje sie kopowiania! 

    30 grudnia 2016 12:53 324
    0

    O lel no wiedziałem, że to p2w xD, ale dzięki.

    30 grudnia 2016 19:10 324
    0

    przyda się dzięki

    31 grudnia 2016 22:37 324
    0

    dzięki!

    3 stycznia 2017 18:59 324
    0

    Dobre, gralem kiedyś w te gre ale niezbyt ogarnialem sterowanie kamerą xd

    16 stycznia 2017 15:43 324
    0

    fajn o s c

    19 kwietnia 2020 19:22 324
    0

    dobre, dziena

    19 kwietnia 2020 21:11 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się