• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    GAMEHAG !!!

    mam nadzieje że jakiś moderator lub ktos inny z zespolu gamehag to czyta. A więc chcialem powiedziec ze denerwuje mnie ta strona bo mam tu konto pół roku i ta stronka wygladała na legitną. Ale mam wątpliwości. Gamehag ciągle cofa mi punkty xp za rzekomy spam na forum. Do niczego takiego nie doszło. Moge pisać 5 razy na 24h a piszę 2 razy dziennie. Denerwuje mnie to poniewaz nie moge odebrac nagrod. mam robuxa testowego w ekwipunku ale zeby go odebrac musze miec 3 level. Miałem 3 level już 3 razy. Do odebrania robuxa potrzeba 2 dni. I jak juz wbije ten level to rano nastepnego dnia trace lvl za niby spam na forum. to jest niefajne bo ciagle wbijam i trace a teraz to juz byla totalna przesada. Usunieto mi prawie pół lvlu za NIC. Ja rozumiem jak bym spamował, ale ja nie spamuje. Czy moge odzyskac swoj lvl ? zdobylem go nie poprzez forum amiedzy innymi za zadania co mnie najbardziej wkurza wezcie cos z tym zrobcie bo niefajne to jest serio. Ja nie wiem czy wy to robicie specjalnie, ale juz mam złą opinie o portalu i jak jeszcze raz cos mi usuniecie to ja sie wkurwie na maksa i niewytrzymam. Skasuje konto, nigdy tego goena nie polece i dam wam wszedzie zle opinie. tpo nie jest grozba tylko zebyscie wiedzieli jak to wyglada od strony uzytkjownika. Bo ja sie codziennie loguje, wykonuje rozne zadania i czasami pisze na tym walonym forum i to mnie wkurza jak ktos mi daje spam np. na troche punktow , ale ja to jestem w stanie odrobic nastepnego dnia, ale jak mi usuwacie pół levelu to sie mega denerwuje. Zrobcie z tym cos, niestety mi przykro z tego powodu jak to wyglada bo tylko chcecie zarobic na czlowieku. Jak doczytales/as do konca to postaw sie z mojej strony i zobacz jak to wyglada. :| no niefajnie ameliner

    4 grudnia 2021 11:34 8369
    0

    Mam tak samo :/ gamehag nawet nie próbuję wstawić komunikatu z prawdziwą informacją i powodem wycofania xp

    4 grudnia 2021 12:48 8369
    0

    ja też tak mam ):

    4 grudnia 2021 13:03 8369
    0

    no ale masz 3 lvl

    4 grudnia 2021 13:03 8369
    0

    ciekawe czy dzisiaj znowu zabiorą mi te 80% ?? jak sądzicie

    4 grudnia 2021 17:55 8369
    0

    ja teak nie mam

    4 grudnia 2021 20:33 8369
    0

    A ja uważam że portal to dno. Dołączyłem, zagrałem w 3 gierki. W każdej założyłem nowe konto, nie grałem wcześniej. 2/3 zostały odrzucone, bo "wygląda na to że nie założyłeś nowego konta". Wysłałem do supportu ticket, załączyłem nawet screeny z nowym mailem (cały mail jest nowy, więc gra pod niego podpięta tym bardziej), oraz z mailem weryfikacyjnym, datowanym na 2 dni wstecz (48h na "automatyczne odrzucenie" zadania). I co zrobił support? Nic. Mają wywalone, brak odpowiedzi od 9 dni.

    Żałosne.

    1 stycznia 2022 22:51 8369
    0

    Też tak mam. Jakiś czas temu miłam 3 lvl po czym spadło mi do 2 lvl na 78%

    2 stycznia 2022 19:14 8369
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się