• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Roblox nazwa tematu

    bardzo fajna gierka polecam każdemu gra ma 14lat i się dalej dobrze trzyma kreatywna w grze znajdziemy różne tryby naprzykład ucieczka z więzienia escape i tym podobne a czemu kreatywna? możemy z własnymi znajomymi budować tryby naprzykład i przy tym jest dóżo zabawy w grze też oczywiście jest waluta robuxy ale to kupisz za pieniądze w sklepie lub zdobywać z zrobionych koszulek w Avatar shop właśnie znajdziemy do kupienia ubranka za robuxy albo gamepasy w trybach a jak dokładniej zarabiać na tych koszulkach ? podzielę się doświadczeniem bo sam zarobiłem około dwa tysiące robuxów 1. nie robimy T-shirt! nikt nie kupi tylko bluzy! ale w bluzach jest minus że trzeba mieć roblox premium ale do rzeczy 2. trzeba dobrze wypromować tą bluzę 3. musisz coś zrobić w stylu adidas dzieci kupią oczywiście bo wiecie flex 4. gdzie promować? najłatwiej na tik toku ale też przed tym trzeba wbić z 5000obserwacji co to jest tam bardzo banalne też można robić tryby i na nich zarabiać za gamepasy ale to trzeba pożądane robić jak ja pisałem że wtedy 2000robux zarobiłem za bluzy to z trybu tylko 683 bo to trzeba naprawdę dobre tryby robić żeby coś z tego mieć już nvm ile to pisze a chce wysłać ale artykuł. za krutki to tak teraz robię spam żeby wysłać artykuł ........................................................dalej zakrutki co jest to nvm...................no dalej serio sli zaraz nie wyśle mego doświadczenie nikomu eh to nvm co już mam pisać ile 500000wyrazów muszę czy co to teraz serio spam poprostu byle czego sgidbdicnduejdjdj go jspspspwkaodjfdldkdkejdlexifofjfjfoddodksidkdhdosbxodjd Poznań ofjf on bo fkfhff hm f po f nam do ok f ml rjfd no dkduf ja od kk df ml od ja dofmdpfjddj hl ja górę ŁKS ok dlla d on będzie ifmfofmldhdlcjfld ok v kk djflv ml slnfpejcosk bo fojs c ml dj cb hfjnovmspvldflvlgnlvv po dlfl śl cb np fllfnsnbldjlf jak po m SC pe mfkdjlfn we mc ml ejelmfkmdibfldnfldjslalif kk fldkgkkfuxcjddidmxowndkdosjfglkcld ml cokfxi ml d

    24 grudnia 2020 13:59 2173
    0

    był za krutki a chciałem wysłać

    24 grudnia 2020 13:59 2173
    0

    Nie spam

    24 grudnia 2020 22:21 2173
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się