• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Kto lubi Jailbreak ???

    Lubicie grać w te gre bo ja tak jest fajna polecam recenzja moja dobra :)

    15 listopada 2020 15:42 2173
    0

    Jailbreak – szósty studyjny album irlandzkiej grupy Thin Lizzy. Został wydany 26 marca 1976 roku przez wytwórnię płytową Mercury Records. Producentem krążka jest John Alcock. Materiał zarejestrowano w Londynie, między grudniem 1975, a styczniem 1976. Całość trwa 35 minut i 52 sekundy. Na płycie znajduje się 9 rockowych utworów. Największy sukces osiągnęły dwa single, "The Boys Are Back in Town" i tytułowy "Jailbreak". Krążek promował również utwór "Cowboy Song". Album został pozytywnie oceniony, dostał m.in. notę 5/5 od AllMusic oraz 4/5 od Rolling Stone.

    15 listopada 2020 16:08 2173
    0

    kto ananasem i kukurydzą i ogłądac czy nie ma mnie w tym roku nie wiem czy to jest stefek nie ma za zadanie ułatwić państwu poszukiwanie pomocy medycznej w Warszawie w roblox nie ma za zadanie ułatwić państwu poszukiwanie pomocy medycznej w Warszawie w co się dzieje w co się dzieje w co się dzieje w co się dzieje w co się dzieje w co się dzieje w co się dzieje w

    15 listopada 2020 16:24 2173
    0

    kto ananasem i kukurydzą i ogłądac czy nie ma mnie w tym roku nie wiem czy to jest stefek nie ma za zadanie ułatwić państwu poszukiwanie pomocy medycznej w Warszawie w roblox nie ma za zadanie ułatwić państwu poszukiwanie pomocy medycznej w Warszawie w co się dzieje w co się dzieje w co się dzieje w co się dzieje w co się dzieje w co się dzieje w co się dzieje w

    15 listopada 2020 16:24 2173
    0

    ja lubie jailbrake

    15 listopada 2020 16:25 2173
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się