• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Top 3 skórek do Evelynn (LoL)

    Evelynn bez dwóch zdań posiada naprawdę bardzo dobrze zrobione i ładnie wyglądające skórki, które po jej reworku stały się naprawde cudowne. Jakie jednak są najlepsze dla tej bohaterki? W tym artykule przyjrzę się top 3 skinom na właśnie Eve. 
    Lista jest tylko moją osobistą opinią, ale pod uwagę brałem też oceny społeczności na wielu stronach internetowych. 
    Dodatkowa informacja: pod uwagę nie brałem prestiżowej edycji jednej ze skórek, które Evelynn posiada :).



    Skórką którą postanowiłem umieścić na ostatnim, trzcim miejscu na tej liście jest pierwszym skinem kiedykolwiek dostępnym od samego początku na tę postać. Mowa tu o
    Shadow Evelynn kosztująca 520 Riot Points co czyni ją jedną z najtańszych skórek w grze, a jednak nadal jedną z najładniejszych.
    JZJP9ApLWwYg0H021YqQ2MS7FMrOkE.jpg

    Osobiście bardzo lubię tego skina, ale za co i co dokładnie sprawiło pojawienie się go ba tej liście?
    Otóż wybrałem go za to co oczywiście zmienia w wyglądzie naszej bohaterki - wszak po to się je kupuje ( skórki ). Wmiast klasycznych fioletowych efektów na naszych umiejętnościach Evelynn używa niebieskich. Jej ubiór ponadto posiada niesamowicie wyglądające, lśniące właśnie na ten niebieski kolor elementy. Sam używam tej skórki często ze względu na to, że bardzo lubie tę barwę. Co mnie jednak nieco smuci odnośnie tej skórki to to, że zamiast zwykłego serduszka podczas używania naszego "W" pojawia się jakiś dziwny znaczek, którego absolutnie nie rozumiem.

    Jaki skin znajduje się na drugim miejscu? Myślałem bardzo długo nad każdą z pozycji i zdecydowałem, że na drugim miejscu będzie znajdowała się 
    K/DA Evelynn. Pomimo tego, że skin dodaje do naszej rozgrywki bardzo dużo wspaniałych efektów dźwiękowych, to poza tym sam w sobie nie powala. 
    BTJ9nLIvf9AfzWjgQlLYjIKXfOjsfV.webp
    Nie powala - może za dużo powiedziane, ale po prostu moim zdaniem na tle innych skórek wypada dość przeciętnie, mimo że i tak jest ładny. 
    Wprowadza on ładne, złote efekty do naszych umiejętności, oraz ciekawą muzykę rozbrzmiewającą po cichu podczas gdy stajemy się niewidzialni. 
    Myślę jednak, że pomimo wszystkiego skin ten nie powinien kosztować 1350 Riot Points, a 975. Nie wiem dlaczego Riot postanowiło wypuścić tę skórkę za cenę jaką posiadają dużo ładniejsze od niej. Każdy jednak posiada swoje gusta, a ja przypominam, że cała lista jest tylko moją osobistą opinią.
    W grze Evelynn ubrana jest w dokładnie taki sam strój jaki posiadała na teledysku promującym owe skórki. W grze została wykonana nie najgorzej i przyjemnie się z tą skórką prowadzi rozgrywkę. 

    Zbliżamy się do końca tego artykułu, ponieważ zza horyzontu wyłania się już trzecia, ostatnia skórka zajmująca pierwsze miejsce na mojej liście, a jest nią 
    Blood Moon Evelynn kosztująca 1350 RP. 
    f5bc9JoGiQw59NeohvXGaJXBHNddqT.jpg
    Postanowiłem umieścić tę skórkę na pierwszym miejscu ze względu na moją niezwykłą sympatię do skórek z tej serii.
    Evelynn na tym skinie przedstawiona jest w eleganckiej czerwonej sukni. Efekty na umiejętnościach zostały przekoloryzowane na czerwono - niebieskie, co naprawdę wygląda ładnie w grze. Skórka prezentuje się po prostu przepięknie i wspaniale komponuje się z mordowaniem naszych przeciwników na Summoner's Rift. Kosztuje całkiem sporo, lecz naprawdę warto w to zainwestować. Gorąco polecam. 

    I oto koniec tego artykułu. Dziękuję bardzo za czytanie i ocenę. Decyzje, którego skina wybierzecie wy, wam zostawiam :3. 
    Dziękuję <3

    29 maja 2020 18:26 324
    0

    powiem krutko i zwięźle . lubisz pierogi?

    8 lipca 2020 00:51 324
    0

    Mnie się najbardziej podobają Masquarade i Tango, ale mam Blood Moon hehe... :) Wypadła ze skrzyni

    25 lipca 2020 00:16 324
    0

    nwm o co chodzi

    28 lipca 2020 20:46 324
    0

    spider man lepszy XDDDD

    28 lipca 2020 20:46 324
    0

    też tak sądzę blood moon to najładniejszy skin

    5 sierpnia 2020 19:31 324
    0

    ciężko mi się nie zgodzić ❤️

    9 sierpnia 2020 15:29 324
    0

    jeszcze jak

    12 sierpnia 2020 20:14 324
    0

    co tam evelin KDA najlepsza

    13 sierpnia 2020 23:16 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się