• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    fajne gierki w robloxie

    mip city jest ona godna polecenia i fajna . Mining simulator jest to fajna gra mnie bardzo wciągneła. Snowman simulator jest fajna i ciekawa. Skywars też fajna podobna do bedwarsów. I Ice cream tycon fajna ciekawa i wciągająca

    9 kwietnia 2020 15:40 2173
    0

    według mnie fajną grą jest blade throwing simulator. W sumie nie wiem czemu ale najbardziej mnie wciąga

    9 kwietnia 2020 16:29 2173
    0

    ja lubie jailbreak

    9 kwietnia 2020 16:32 2173
    0

    No to ja podam swoje ulubione gry :D
    1.Mad City
    Mad city to gra na Roblox w której wcielamy się w role Policjanta, Złodzieja, Superbohatera albo Villainsa. Gra ta ostatnio podbiła Robloxa. Jest to gra, która polega na tym samym, co Jailbreak, czyli: uciec z więzienia i okradać różne miejsca lub być policjantem,bohaterem i dbać o porządek w więzieniu i mieście.
    2.[levels!] kat
    Jest to gra w której posługujemy się mieczem bądź pistoletem. Zbiera się w niej diamenty, jak zdobyć diamenty? trzeba zabić innego gracza, za zabicie gracza otrzymuje się 1 diament, ale na samej górze ekranu jest osoba do zabicia za którą możecie dostać nawet 20 diamentów.
    Są to tylko 2 gry ale tylko je lubię w robloxie XD

    9 kwietnia 2020 17:34 2173
    0

    Mało gram w robloxa ale z przyjaciółmi mamy najlepszą zabawe i ubaw grając w piggy, hide and seek i nie pamiętam jak sie to nazywa ale ubierasz sie na pokaz

    9 kwietnia 2020 18:26 2173
    0

    Ja uwielbiam jailbreak

    9 kwietnia 2020 18:29 2173
    0

    Jak dla mnie wartym zagrania jest Dragon Adventures. PvP jest tylko na niektórych mapach jeżeli ktoś tego tego nie lubi, a modele i animacje są po prostu cudne. W grze chodzi głównie o to, że po prostu zbierasz smoki różnych gatunków i o różnej kolorystyce, którymi później możesz walczyć. Można się nimi także wymieniać i sprzedawać je na akucjach.

    9 kwietnia 2020 20:27 2173
    0

    Fajną gierką jest jaibrek są policjaci oraz złodziej. Złodzieje okradają banki jubilery stacje benzynowe oraz pączk. :D napewno ci się spodoba

    9 kwietnia 2020 21:01 2173
    0

    Mam jeszcze fajne gierki np: kick of są dwie drużyny i jest rozgrywany mecz , następną grą jest meepcity zbierasz pinądze i rozbudowujesz swój domek możesz mieć róniesz zwierzątko polecam barzo serdecznie joł :P.

    9 kwietnia 2020 21:08 2173
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się