• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Paysafecard 20 - nagroda odrzucona

    No, teraz to już przegięli pałę!!! Zostałem właśnie okradziony na kwotę 20 zł bez słowa wyjaśnienia! Ja poświęcam czas na granie w gry, minigry, pisanie na forum a oni tak po prostu sobie odrzucają?! Ciekawe, czy teraz dostanę bana za mówienie prawdy?

    28 października 2017 00:32 491
    1

    aż się boje..

    28 października 2017 00:49 491
    0

    Okradziony? W sensie, że w jaki sposób?

    28 października 2017 09:12 491
    0

    w jaki sposób?

    28 października 2017 10:03 491
    0

    W taki sposób, że wydałem 1953 KD (bo była taka promocja) na zamówienie nagrody Paysafecard 20, a teraz wyskoczył mi komunikat "Nagroda odrzucona." Nie zrealizowana, nie w trakcie realizacji, tylko ODRZUCONA!!! Czyli po prostu mnie okradli. Nie dostanę kodu, który zamówiłem. Nawet słowa wyjaśnienia nie otrzymałem, a support milczy.

    28 października 2017 10:29 491
    0

    Że co? Naprawdę miała miejsce taka sytuacja? No boki zrywać.. Nie rozumiem jak mogli ,,odrzucić nagrodę" :| Rozumiem że nie otrzymałeś tych KD spowrotem? No to faktycznie oszusto.. ;v Ps. Mi support przed chwilą odpowiedział na wiadomość którą napisałem pare miesięcy temu xDD Gratuluje

    28 października 2017 10:33 491
    0

    Nawet nie liczę, że kiedykolwiek zobaczę te KD z powrotem. Liczę, że złodzieje zachowali jeszcze chociaż resztki honoru i przynajmniej wyjaśnią mi, dlaczego mnie okradli. Jak nie, to mam wobec nich pewne plany :)

    28 października 2017 10:55 491
    0

    Odpowiedź od Misty: "Używasz VPN, proxy? Posiadasz multikonto?" Czyli stara piłkarska taktyka - najlepszą obroną jest atak. Tylko czy ma to cokolwiek wspólnego z zasadą "klient nasz pan"?! Nie bardzo... Czekajcie na ciąg dalszy, na pewno dam znać

    28 października 2017 15:12 491
    0

    Może coś z tym zrobią

    28 października 2017 16:28 491
    0

    Nie odzyskasz tych KD ponieważ zostały zarobione wbrew regulaminu - Tym będą sie tłumaczyć.

    28 października 2017 17:48 491
    0

    W takim razie ich tłumaczenie będzie kłamstwem, ponieważ te KD zostały zarobione w zgodzie z regulaminem. Natomiast już odrzucenie nagrody było już jak najbardziej wbrew regulaminowi.

    28 października 2017 19:51 491
    0

    Zasiałeś teraz nie pokój, w którym warto sobie zadać pytanie:Czy warto kontynować tutaj co kolwiek?

    28 października 2017 21:26 491
    0

    Na dzień dzisiejszy mówię: nie warto. Potrzebuję jeszcze 1k KD, żeby wymienić na PSC 20, ale po co, skoro już raz mnie okradli? Mogą to zrobić znowu. I jeszcze na dokładkę znowu dać mi bana bez powodu. Nadal nie wiem, jakie przestępstwo popełniłem. Nigdy nie zamierzałem nawet drugiego konta zakładać. Na luksusy pokroju VPN mnie nawet nie stać. Nie rozumiem, co jeszcze mogłem zrobić nie tak? Na screenshotach oszukiwać? Niby jak, skoro odrzucają nawet tysiące prawidłowych screenów. Nadal support nie odpisał mi nic konkretnego, odpowiadają tylko gotowymi ogólnikami przez Misty. Osobiście myślę, że mają jakieś problemy z wypłacalnością i szukają na każdego haka, a jak wiadomo zawsze coś się znajdzie. Ot, jedno logowanie w trybie incognito (aka za granicą), ot spisane skądś zdanie w artykule, jakieś przekleństwo we wpisie na forum (obrażanie innych użytkowników), nieprawidłowy screen (zawsze można zakwalifikować jako "próbę oszustwa"), fragment jakiegoś artykułu z neta (naruszenie praw autorskich) itd. W ten sposób mogą zbanować natychmiast każdego z nas. No nic, zobaczymy. Na dziś się odmeldowuję :D

    28 października 2017 22:08 491
    0

    Trochę się teraz zaniepokoiłem. Miałem ochotę na Paysafecard, a teraz to strach wybierać nagrody.

    29 października 2017 01:24 491
    0

    Ciesz się lepiej że odrzucili ci tylko 20zł a nie jakąś nagrode wartą o wiele więcej

    29 października 2017 02:32 491
    0

    Robi się z tej storny do gry pl. Łamiesz regulamin ale nie przedstawimy Ci dowodów żenada.....

    29 października 2017 08:59 491
    0

    To coś w stylu ,,Okradniemy Cie ale nie powiemy za co i dlaczego ponieważ nie''.. Z nimi na argumenty nie wygrasz ;v

    29 października 2017 10:07 491
    0

    No tak średnio ... Teraz faktycznie się zastanawiam czy robić cokolwiek jak pod koniec i tak nie dostanę nagrody :/

    29 października 2017 14:00 491
    0

    Naipsz po prostu do nich, ponieważ nie jest to uczciwe, ktoś będzie 2 tygodnie zarabiał na coś a ty tak naprawde 0 dostaniesz

    1 listopada 2017 16:13 491
    0

    Ich serwis , ich reguły mogą ci zabierać KD kiedy chcą nic z tym nie zrobisz , a pisanie do niech że to nie uczciwe nic nie zrobi.

    1 listopada 2017 17:08 491
    0

    Powiedzmy, że kupiłeś przez internet bilet na koncert Metalliki. Przyjeżdżasz na miejsce i wtedy się okazuje, że nie wejdzisz, bo twój bilet jest nieważny. Co wtedy robisz? Rozumiem, że to po prostu akceptujesz, bo "ich stadion/hala, ich reguły"? Albo idziesz do McDonalda i płacisz za BigMaca, frytki i colę, a zamiast tego dostajesz cheesburgera, to też wszystko jest OK, bo "ich lokal, ich reguły"?

    1 listopada 2017 18:12 491
    0

    17.W przypadku naruszenia przez Użytkownika postanowień Regulaminu Administrator zastrzega sobie prawo do usunięcia zebranych przez Użytkownika Kamieni Dusz.
    Tutaj masz fragment regulaminu który akceptowałeś podczas rejestracji. Regulamin trzeba przestrzegać , a to że administrator coś u ciebie wykrył to nie moja wina.



    1 listopada 2017 19:49 491
    0

    17.W przypadku naruszenia przez Użytkownika postanowień Regulaminu Administrator zastrzega sobie prawo do usunięcia zebranych przez Użytkownika Kamieni Dusz.
    Tutaj masz fragment regulaminu który akceptowałeś podczas rejestracji. Regulamin trzeba przestrzegać , a to że administrator coś u ciebie wykrył to nie moja wina.



    1 listopada 2017 19:49 491
    0

    Ile razy mam ci powtarzać, że przestrzegałem regulaminu? Jeśli administrator coś u mnie wykrył, to było to wykrycie fałszywe i domagam się wyjaśnień, do których z pewnością nie zaliczają się oszczerstwa odnośnie korzystania z multikonta. Jeśli ciebie serwis nigdy nie oszukał, support odpowiada na wszystkie wiadomości, zdobywanie nagród nie nastręcza ci żadnych problemów, to mogę tylko pozazdrościć. Nie znaczy to jednak, że musisz być bardziej papieski od supportu i ciągle bronić serwisu, szukając dziury w całym u innych użytkowników.

    1 listopada 2017 20:47 491
    0

    tak jest na każdych tego typu stronach, zrobisz multikonto/ zalogujesz się z innego ip i ból ****.

    1 listopada 2017 20:56 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się