• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Ktoś jeszcze tak ma?

    Tak więc, jestem support mainem. W poprzednim sezonie miałem G1, grając jedynie na pozycji wsparcia używając Pyke oraz Thresha, czasami Senna. Z czym się często spotykam jest jak ja to nazywam "syndrom bota" czyli kiedy wygrywam na bocie ze swoim adc, ale wszystkie inne linie są albo 0/5 albo trollują czego rezultatem jest nafeedowany wróg którego nie da się zabić ponieważ gra zamienia się z 5v5 w 2v8. Ma ktoś podobnie? Jak sobie z takim czymś poradzić? Zmiana linii jest dość trudna, ponieważ jedynie to mogę iść top/mid Mordekaiserem - gdy go zbanują to nawet szkoda pisać co odwalam a na jg jestem paskudny. Zdaje sobie sprawę z tego, że wygląda to jakbym najzwyczajniej w świecie był przeciętnym "aroganckim śilverem" no ale co zrobić jeżeli nie da się roamować bo nikt nie wie co ma zrobić nawet gdy pinguję, że idę. Pod wieżą też nie da się siedzieć bo 4 wrogów szturmuje wieżę na bocie podczas gdy mid farmi sobie miniony ledwo utrzymując 4cs/min a jg robi krugi 5 metrów obok a potem zmierza do scuttlera.

    20 stycznia 2020 12:16 77
    0

    mojm skromnym zdaniem w tej chwili najlepiej zmienic sobie linie albo inaczej dodać nową linie do swoich możliwości ponieważ jesli jestes na supporcie to sam gry nie wygrasz tak jak naprzykład top albo mid albo jg i dlatego to jest poważny problem i dlatego powinienes dodać do swojego arsenału inną linie ale pamietaj musisz byc pewny swojch umiejętności na innej pozycji bo moze byc groznie jak niedoswiadczony wbijesz na rankedzie na topa albo mida a graleś cały czas suppa pozdrawiam mordko i życze wbicia nawet diamencika tak zaszaleje a co ;D

    20 stycznia 2020 15:11 77
    0

    Znajdź duo najlepiej jungle Albo mida

    21 stycznia 2020 07:14 77
    0

    Zmiana lini ok ale musisz sie uczyć wszelkiego od początku każda linia ma inne zadanie

    21 stycznia 2020 07:15 77
    0

    Mam podobnie ale ja z kolei gram janną a moja jg to tragedia mid ujdzie a to albo zfedduje albo zpushuje całego topa

    21 stycznia 2020 11:51 77
    0

    Zakładam, ze spora część ludzi tutaj to silver/gold moja rada i to nie żart nie grajcie zeby wygrać tylko zeby grać lepiej nie patrzcie na to ,ze wam mid top.czy co innego feeduje to jest w każdej div

    21 stycznia 2020 17:18 77
    0

    Duzo lezy w mentalności mi najwięcej czasu zajelo wyjscie z golda przez to ,ze myslalem ,ze to tylko wina mojego teamu jak zaczniesz sie doskonalić to dywizja sama wskoczy ^^

    21 stycznia 2020 17:20 77
    0

    ja niemówiem ze ja ja błędy robie ale no jakieś sie zdarza dziś widze olafa który robi smoka my z adc w bazie ja już bliżej smoka i ide mu pomóc z bota idzie lee i reszta a ten swoje robi z mida diana i zabili olafa i mnie gonia gine a kata patrzy ttlko co sie dzieje

    21 stycznia 2020 23:55 77
    0

    takie elo trzeba przez to przejść i sie nie zrażać ja 2dni temu też na smurfie gralem i przejebalem chyba z 4 rankedy z rzędu więc no zdarza sie xd

    22 stycznia 2020 00:43 77
    0

    Ogolnie ja sama sobie z tym nie radze i jestem w tacie przegrywania nawet 5x rankedow z rzedu! nawet grajac najlepiej jak mozesz i wspierajac swojego adc oraz resze teamu nie jestesmy w stanie wykierowac sami.... w ostatnim czasie postanowilam skupic sie na grupowaniu teamu zeby bylo 5vs5, a w rezultacie udaje nam sie cos ugrac i da sie nawet wygrac! najwazniejsza jest jg i nie ma co sie z tym kryc ;-; dlatego jako supp mamy dodatkowe zadanie aby pomoc w pilnowaniu i robieniu smokow.

    22 stycznia 2020 20:24 77
    0

    i tak trzymac

    23 stycznia 2020 00:09 77
    0

    no takie życie wszystko trzeba robić samemu

    23 stycznia 2020 00:40 77
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się