• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Ostatni problem

    Jak zawsze mi zaliczali wszystkie zadania to teraz jak robie wszystko jak napisane rejestruje sie z linku " graj za darmo " wykonuje misje robie PRAWIDŁOWY ZRZUT EKRANU z nickiem to oczywiście ciągle odrzucają " Zadanie w grze Game of Thrones Winter is Coming zostało odrzucone. Wygląda na to, że nie zarejestrowałeś nowego konta w grze" tak samo jest z Star Conflict jak mogłem zarejestrować sie z nowego konta skoro stworzyłem tylko jedno konto a jak pisze do misty to zawsze ten sam tekst " Zadanie mogło zostać odrzucone z powodu jednej lub kilku przyczyn: - Brak rejestracji w grze poprzez link - Wykonanie misji niepoprawnie lub nie w całości - Grałeś już w tą grę wcześniej - Nie potwierdziłeś adresu e-mail w grze - Twój nick w grze nie jest podobny lub taki sam jak na Gamehag Sprawdź proszę, czy wszystkie te wymagania są spełnione. W razie potrzeby napisz do mnie ponownie! :)" powiem szczerze ze sprawdziłem wszystkie te porady i wszystko jest dobrze wykonane, tez macie takie problemy ?

    18 maja 2019 21:01 491
    0

    Mi problem się udało rozwiązać czyszcząc przeglądarkę z której korzystam, chociaż nie do końca, bo tak jak ty nie mogę wykonać zadania w GoT - powód jest ten sam ;(

    18 maja 2019 21:23 491
    0

    Mi wyskakiwało powiadomienie "Wygląda na to, że nie zarejestrowałeś nowego konta w grze" jak robiłam zadanie do gry "League of Angeles III". Zaliczyło mi je, gdy stworzyłam nowe konto i miałam poziom taki jaki miał być, czyli nie wyższy. Chce jeszcze dodać, że wcześniej grałam w "Game of Thrones Winter is Coming". A obie te gry rejestruje się na tej samej stronie.

    A czy rejestrowałeś się poprzez kliknięcie przycisku "Graj za darmo" na Gamehag? Bo jak nie to to chyba może być problem.


    Jeżeli to będzie się powtarzać to pisz do Misty, tylko kliknij "Mam problem ze stroną ---> Problem techniczny---> Inne." I po prostu napisz, że ciągle odrzucają Ci zadanie.

    Mi ciągle odrzucali zadanie do War Thunder mimo, że było dobrze zrobione. Jak napisałam do Misty to mi je zaliczyli.

    18 maja 2019 21:28 491
    0

    Elo

    19 maja 2019 08:29 491
    0

    Też tak miałem plus że może z tego samego ip już ktoś się zarejestrował :-)

    19 maja 2019 11:25 491
    0

    Też tak miałem

    19 maja 2019 16:08 491
    0

    Ten sam problem, cały czas nie zalicza.

    19 maja 2019 17:08 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się