• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Pomysły na udogodnienia

    Jeśli macie pomysły na udogodnienia i nowe funkcje dla redaktorów, zapraszam do dyskusji. ;)

    31 maja 2017 13:48 1704
    0

    Przydałby się licznik ile artykułów napisaliśmy. Do tego mogłoby pokazywac ich tytuły. Dodatkowo możliwość edytowania (chociażby w czasie oczekiwania do akceptacji).
    Plus mam pytanie - czy punkty z artykułów nie liczą się do rankingu dziennego? Bywało że miałem 3 tysiące punktów tego dnia, a zaliczylo tylko 5, co wyklucza mnie z dziennego bonusu punktów. Pomijając już to że przydałyby się nagrody za ranking miesięczny (może i ogólny ^^)

    1 czerwca 2017 13:22 1704
    0

    Ile rankingów napisaliśmy i czekają na akceptacje (nie ma takze możliwości edytowania komentarzy!)

    1 czerwca 2017 13:23 1704
    0

    Tytuły pokazywane są w zakładce "Moje artykuły" w profilu przecież. ;)

    Kwestię llicznika już oddałam do programistów, świetny pomysł!

    Punkty z artykułów nie zaliczają się do dziennego rankingu własnie przez Was. Chodzi nam o to, że Redaktor może wrzucić o 7 artykułów więcej niż zwykły uzytkownik, co daje niesprawiedliwą dysproporcję. Mieliśmy do wyboru, albo wykluczyć redaktorów z gry o bonus, albo wykluczyć dla wszystkich KD za artykuły z puli dziennej. Zrobiliśmy to drugie, więc nikt nie ma w rankingu doliczanych KD za artykuły. + Dzienny ranking ma motywować do innych aktywności na stronie, głównie wykonywania zadań, ofert itp. co jest główną ideą portalu w tej chwili.

    Co do nagród miesięcznych - pomyślimy nad tym, ale chwilowo pracujemy nad kilkoma nowościami, które mają większy priorytet. ;)

    Edytowac komentarze mogą tylko moderatorzy działów i tak chcemy to na razie pozostawić. ;)

    1 czerwca 2017 13:44 1704
    0

    To dodam jeszcze tylko, że jak piszemy artykuł na stronie to przydałoby się to defaultowe podkreślanie błędów/literówek. Często żeby unikać błędów trzeba przekopiowywać do np. notatnika aby sprawdzić literówki, co nie jest wygodne, zważając też na to że niektórzy piszą również na telefonach ;)

    Plus w miarę możliwości jakieś bonusy przy np. przekraczaniu danej ilości artykułów, lub czymś innym - nie tylko dla redaktorów, ale dla wszystkich użytkowników. Zachęcałoby to do dalszego pisania.

    1 czerwca 2017 14:42 1704
    0

    A moze zrobic tak aby np kazdy z top 10 lub 20 dnia dostawał jakies drobne pkt miesieczne np 200 a za dzienne np 10 czy 5 zacheciło by to osoby ktore nie zdobywaja jakichs ogromnych ilosci pkt do robienia zadan tak mi sie wydaje.

    2 czerwca 2017 15:40 1704
    0

    Moim zdaniem Redaktor oprócz możliwości pisania 10 artów dziennie powinien mieć jeszcze jakieś mniejsze, fajne funkcje nie związane totalnie z pisaniem artów, np. pisanie na kolorowo na forum. Sam nie wiem, po prostu sądze że ta ranga powinna mieć większe możliwości ;)

    2 czerwca 2017 16:28 1704
    0

    A moim zdaniem nie. Ilość artykułów jest wystarczającym udogodnieniem, chociaż z drugiej strony stała ilość punktów za artykuł nie byłaby złym pomysłem.

    2 czerwca 2017 18:15 1704
    0

    Fajnie że tyle osób się udziela ;). Przede wszystkim co do tych nagród dziennych - dla osób które są na tym portalu od jakiegoś czasu, jest to nie możliwe, aby zdobyć chociażby 3 miejsce. Tak samo jestem nastawiony na ogólny ranking, bo wiem że nie miałoby to większego sensu, jak mam przewagę 60 tysięcy punktów nad drugą osobą, ale ranking miesięczny z nagrodami byłby ciekawym elementem. Nawet jeśli mamy za dużą przewagę, to można to jakoś ograniczyć. Na to jeszcze pomysłu nie mam, ale na przykład mogłoby się liczyć tylko 1/3 nagrody z danego artykułu czy coś ;)

    2 czerwca 2017 19:11 1704
    0

    Te liczenie 1/3 KD z artykułu to dobry pomysł jest. Aczkowiek jakby to przeliczyć, że 1/3 300KD to 100KD, a 10 artów dziennie.. To daje 1000KD, czyli praktycznie pierwsze miejsce w rankingu ;d

    2 czerwca 2017 19:48 1704
    0

    Artykuły sa szybko oceniane mało kto napisze 10 w jeden dzien takich naprawde sensownych artykułów, pozatym sa osoby ktore uzywaja tych ofert bardzo mocno i dominuja tym w dziennych rankingach.

    2 czerwca 2017 23:18 1704
    0

    A mam jeszcze jedno pytanie, i to spierkowane raczej do supp. Czy jeżeli zaloguje się o 00.01 (już będzie następny dzień) no i dostane 5KD, to dostane też 1000KD za 1 miejsce? Bo nie dokońca wiem, jak ten system przyznawania nagród działa ;d

    3 czerwca 2017 09:37 1704
    0

    Fajnie by było gdyby wprowadzono licznik znaków podczas pisania artykułu. :)

    3 czerwca 2017 22:43 1704
    0

    Dobrym pomysłem według mnie byłyby jakieś zlecenia na artykuł dla redaktorów - dla przykładu recenzja pewnej gry i najlepszy tekst trafiłby na stronę a jej autor dostałby nagrodę w postaci większej ilości KD niż za zwykły artykul.

    4 czerwca 2017 16:28 1704
    0

    Zlecenia mogłyby być, lub napisanie artykułu o danej długości i za to bonus.

    6 czerwca 2017 08:01 1704
    0

    Tak artykuly z bonusem jak beda dłuzsze bylo by fajne ludzie by sie bardziej starali

    6 czerwca 2017 09:35 1704
    0

    Byłoby też fajnie, gdyby redaktorami nie zostawały osoby niepotrafiące poprawnie stawiać przecinków i popełniające podstawowe błędy ortograficzne, jak i językowe.

    7 czerwca 2017 16:53 1704
    0

    1. Jeśli chodzi o zlecenia, to planujemy je wprowadzić. Będzie można wybierać, tematy, które będą miały z góry dopisaną stawkę. Czekam aż programiści zajmą się odpowiednimi narzędziami do tego. Na razie muszę Was prosić o cierpliwość.
    2. Temat bonusu przekarzę do zarządu. Zobaczymy co da się zrobić.
    3. Rangę redaktora otrzymują na chwilę obecną osoby, które piszą dużo, nie wrzucają plagiatów (!), a ich teksty często trafiają na stronę. Wrzucacie teksty ze swoim nickiem, więc myślę, że każdy będzie się starał robić błędów coraz mniej, żeby nie musieć się wstydzić.

    7 czerwca 2017 17:06 1704
    0

    Mam pytanie dotyczące punktu 1. Czy tematy będą dostępne tylko dla redaktorów, i czy będzie ich określona ilość? (np. 15 na dzień, jako iż redaktorów jest kilku)

    7 czerwca 2017 21:29 1704
    0

    Nie jestem pewien, czy niektórym osobom zależy o zachowaniu "dobrego imienia". Nie oszukujmy się, jest kilka redaktorów, dla których ważna jest ilość, a nie jakość, byleby wbić jak najwięcej punktów ;)

    8 czerwca 2017 18:59 1704
    0

    To ja polecę klasykiem - przydałoby się żeby artykuły były akceptowane płynnie, a nie hurtowo. Na ten przykład napisałem z 6 artykułów o E3, to już dawno minęło, a artykułów dalej nie ma. Zainteresowanie zmaleje, a artykuły akceptowane hurtowo pewnie znikną w natłoku.

    20 czerwca 2017 14:14 1704
    0

    Dokładnie. Napisałem 5 artów, od 2 tygodni nie został sprawdzony ani jeden. Plus fajnie by było jakby pokazywał się licznik ile osób weszło w arta i go przeczytało, albo po prostu, jak duże jest nim zainteresowanie. Też spoko opcja.

    20 czerwca 2017 17:04 1704
    0

    Dostaliscie jakies nagrody od 2 tygodni? bo ja nie a mineło 17 dni.

    24 czerwca 2017 16:14 1704
    0

    Na wysłanie nagrody mają 30 dni. Musisz jeszcze czekać :)

    28 czerwca 2017 12:54 1704
    0

    Ja zamówiłem swoją 4 dni temu, no ciekawe, ile sobie poczekam ;)

    28 czerwca 2017 14:38 1704
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się