• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Mainy w LoLu

    Na początek: kim jest main? main to postać którą umiecie WSZYSTKO.Wiecie ile możecie sobie pozwolić na lini oraz każdego combosa znacie na pamięć.Wiecie nawet kiedy postać śpi lub co je na śniadanie. Jaki takiego maina znaleść? To nie pokemon i nie nawinie wam się pod nogi. Najpierw wybierzcie swoją ulubioną linie.Większość postaci odpada.teraz zobaczcie przy którym bohaterze wam gra się najprzyjemniej.nie chodzi o bohatera trudnego mechanicznie,ale żebyście wiedzieli co,jak i kiedy nim zrobić instynktownie,bez zastanowienia. Ile mainów mieć?podstawowa liczba to trzy. mniej to duża szansa że zostanie zbanowany a więcej to problem z zapamiętaniem buildu oraz umiejętność. one trick pony czy main? Kim jest OTP (one trick pony) to osoba która gra TYLKO jedną postacią Przykładami takich osób jest anniebot (annie) boxbox (riven) czy (polak) NextLevelFizz (fizz). mam nadzieje że pomogłem w wyborze maina napiszcie swoje mainy oraz jaką macie na nich poziom i jak je znaleźliście Pozdrawiam Igokan

    28 maja 2017 20:49 77
    0

    Aktualnie "mainuje" Tachm kencha

    29 maja 2017 13:23 77
    0

    Talon i Warwol xD

    30 maja 2017 16:39 77
    0

    ALE PISZCIE JAKI POZIOM NA TYCH POSTACIACH

    30 maja 2017 18:37 77
    0

    coz, nie mam posatci ktora gram ciagle, ale mam kilka takich "glownych". Sona - 7 lvl. Jak znalazlam? Na rotacji byla Sona i Janna, stwierdzilam ze zagram Sona i tak gralam nia od poczatku swojej gry. Tariczeq - 7 lvl. Jak znalazlam? Jak tylko zobaczylam ze bedzie rework to od razu zbieralam pz i rp na skina. Pozdrawiam

    31 maja 2017 22:07 77
    0

    Ja mainuje Ekko 7 lvl 300 tysięcy punktów gram na mastery - diamenty 2

    1 czerwca 2017 12:28 77
    0

    Ja mainuje jungle i ogólnie polecam lee sina

    4 czerwca 2017 22:36 77
    0

    cait/lucian

    5 czerwca 2017 23:17 77
    0

    Fizz 250k punktów 7 maestra

    25 sierpnia 2017 15:12 77
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się