• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Jaki jest najtrudnidjszy champ??

    Wezcie pod uwage hp,dmg push itp

    27 maja 2017 22:47 77
    0

    Nie wiem o co do końca chodzi. Najtrudniejszy pod względem, jakim? piszesz żeby brać pod uwage hp,dmg i push. Tzn posstać która najcięzej pokonąc bo ma dobre wymienione te rzeczy?

    27 maja 2017 23:10 77
    0

    renekton XD

    28 maja 2017 20:50 77
    0

    Soraka oczywiście.
    A tak serio to Yasuo.
    Dobra, koniec żartów. Nawet ta dwójka może nie raz okazać się trudna. To wszystko zależy od okoliczności. Akali jest trudno coś zrobić w teamfightcie, a np. by grać Katariną trzeba opanować mniej więcej comba, co wydaje się trudne dla początkujących. Janną trzeba umieć przewidywać ruchy przeciwnika, by dobrze użyć Q. Soraką trzeba umieć grać safely we wczesnej fazie gry, a grając ADCkami trzeba umieć chować się z tyłu i zadawać jak najwięcej obrażeń, otrzymując jak najmniej. Ja tam osobiście uważam Ashe za dość trudną, mimo tego że nie ma skomplikowanej mechaniki, bo trzeba umieć być prawdziwym ADC.

    29 maja 2017 18:13 77
    0

    Vladimir, Azir, Lucian, Kata.

    30 maja 2017 21:43 77
    0

    Moim zdaniem trudną postacią jest katarina ponieważ po reworku niemożna już skakać do wardów i jest większy couldown na E

    1 czerwca 2017 12:26 77
    0

    nie ma najtrudniejszej postaci w lolu

    2 czerwca 2017 18:29 77
    0

    Zależy co rozumiesz przez nsjtrudniejszą postać, pewnie o to jak długo trzeba sie uczyc combo itd np. Lee sin axir cassiopeia są dość trudni, yasuo tez ma trudne combo i jak riven trzeba umiec resetowac aa i uzywac dobrze skilli, jak postacie są "trudne" to zazwyczaj chodzi o to zeby dobrze wyczuc co robic, zalezy tez od gracza, np. Dla jednego granie amumu, masterem czy garenem moze byc trudne a np. Azir czy cos co ty uwazasz za trudne moze byc dla kogos innego do ogarniecia po kilku grach, a jesli po prostu kolega powiedzial ze grasz noob championem to powiedz mu niech sprobuje sam tym grac ;)

    3 czerwca 2017 08:45 77
    0

    Według mnie urgot

    4 czerwca 2017 22:40 77
    0

    Riven, Yasuo, Aurelion, Kalista, Taliyah, Rumble

    25 sierpnia 2017 15:16 77
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się