• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    80 dni - moja opinia

    Artykuł dotyczy gry 80 Days. Mam nadzieję, że się Wam spodoba:)


    Hej wszystkim w tym artykule przedstawię Wam moją opinię na temat gry „80 dni”.

    Może na początku troszkę Wam o niej opowiem. Jest to gra studia Frogwares. Wydana została w 2005 roku.

    W pary punktach teraz Wam przedstawię moją opinię.

    1. Grafika:

    No gra została wydana w 2005 roku, więc nie oczekujmy tutaj cudów. Jak dla mnie grafika nie jest najgorsza. Jeżeli chodzi o otoczenie to jego wygląd jest ładniejszy od wyglądu postaci. Może powinnam tutaj sprecyzować, ponieważ jeżeli chodzi o otoczenie to wygląd miast nie jest porywający, ale jeżeli mówimy o wyglądzie pociągu lub statku to tutaj mamy bardzo duży plus. Głównie ze względu na dużą ilość detali, które sprawiają, że całe otoczenie wygląda ładniej.

    1. Rozgrywka:

    W grze nie zauważyłam prawie żadnych bug’ów.  Może oprócz jazdy na słoniu oraz momentu jak chcemy spać i zaśniemy gdzieś na środku ulicy to gra może troszkę nie działać poprawnie. Takim małym minusem jak dla mnie jest używanie pojazdu, czyli latającego dywanu, samochodu i takiego dziwnego koła ( niestety nie wiem jak się ono nazywa ). Tym minusem jest zły widok kamery, ponieważ jadąc nie możemy zmieniać sobie dowolnie kamery tylko jak skręcamy to kamera w nie naturalny sposób skręca razem z nami. Jest to bardzo nieprzyjemne. Rozwiązaniem mogła by być kamera pierwszoosobowa, której niestety nie ma w grze. Nie fajne jest też to, że jak kucniemy to nie możemy wchodzić po schodach.

     

    1. Muzyka:

    No po prostu najlepszy element całej gry. Jest ona po prostu cudowna. Szkoda tylko, że twórcy ograniczyli się tylko do jednej muzyki, ale i tak jest ona świetna. Takim bonusem (o ile mogę to tak nazwać ) jest taki mały teledysk, który możemy spotkać podczas wyjazdu z Kairu oraz innych miast.

     

    1. Sterowanie:

    No tak jak wspominała w punkcie 2 mamy tutaj problem z kamerą podczas używania pojazdu. Drugą nieprzyjemną sprawą jest podczas jazdy np. latającym dywanem możemy napotkać „niewidzialną ścianę” ( ja sobie to tak nazwałam ), ponieważ podczas latania pomiędzy budynkami czasami jak lecimy zbyt blisko ściany to może nas zahamować lub przyblokować. Jeżeli chodzi o sterowanie postacią to nie mam żadnych zastrzeżeń, a nawet mam taki mały plus za to, że jak chodzimy po schodach to mamy inny sposób poruszania się. Więc posłuchajcie to już jest prestiż i było to dla mnie miłe zaskoczenie.

     

    Przejdę teraz do takiego mojego podsumowania tej gry.

    Jak dla mnie gra jest cudowna. Może ktoś ją pamięta. Jak dotrwaliście do tego momentu to napiszcie w komentarzu, czy ktoś z Was w nią grał i ją pamięta.  Jak na grę z 2005 roku to jestem bardzo mile zaskoczona, ponieważ i fabuła ( choć jest trochę krótka ) jak i grafika jest fajna. Gra ma swój klimat. Jak ktoś ma możliwość to polecam zagrać.

     

    Moja końcowa ocena gry: 9/10.


    Kilka screenów:

    bd2CFI3WMjCMK3e617pDSdv1qrnSkM.jpg

    NADGVjSKS4yJA5NJqR4DFm1bBJdmvi.jpg

    zKidINSXf1KVnKUeCE1uaNAhS9MZRr.jpg


    Tutaj mamy przykład filmiku, który jest wyświetlany podczas opuszczania miasta.

    28 kwietnia 2019 15:19 324
    0

    artykuł jak artykuł

    29 kwietnia 2019 21:18 324
    0

    No taki ten artykuł a niewazne

    29 kwietnia 2019 21:21 324
    0

    Fajny artykuł

    29 kwietnia 2019 22:03 324
    0

    No elegancko

    1 czerwca 2019 08:31 324
    0

    Książkę fajnie się czytało :D

    1 czerwca 2019 09:14 324
    0

    Spodziewałam się artykułu o 80 dniach na gamehag :D Na plus!

    16 czerwca 2019 11:12 324
    0

    Też miałem wrażenie ,że to jakiś eksperyment w 80 dni dookoła gamehaga. Czyli ile klejnotów wycyganiłem od ludzi i ze skrzynek ale się niestety zawiodłem na tym xd

    16 czerwca 2019 14:55 324
    0

    Jest poprawny, lecz jak to mawiają na stadionie- **** nje urywa.

    18 czerwca 2019 10:52 324
    0

    moja opiona jest wyraża na w bardzo wykfasylikowany sposó i jest wyjątkowo dł€ga aby zapewnićpełnosprawąpewnośći nie wpuszczać w włąd osoby czytającej go gra jest fajna

    18 czerwca 2019 21:25 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się