• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    [Aion] Gildia <T A R T A R O S>

    Serwer: Barus Frakcja/Strona: Asmodian Wraz z moim przyjacielem szukamy ludzi do wspólnej gry. Mogą być to zupełnie nowe osoby, ale też starzy wyjadacze. Z miłą chęcią pomożemy nowym zarówno dobrym słowem/radą jak i poświęcimy im czas na pomoc w instancjach i questach. Jesteśmy dwoma doświadczonych graczami Assassin lvl 68 i Templar lvl 72. Bez zobowiązań, bez ciśnień. Brak wymagań. Wymagamy jedynie kultury osobistej i korzystania z Team Speak'a ze względu na to żeby nowi gracze nie pytali nas o wszystko na chat'cie w grze. Łatwiej i przede wszystkim szybciej jest powiedzieć coś niż odpisać na chat'cie. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany dołączeniem do nas / wspólną grą. Piszcie tutaj swoje nicki w grze, prywatne wiadomości, albo w grze pod nick Adartaer albo Aknologiaa.

    18 maja 2017 15:56 20
    0

    Dużo gracie w gierke (w sęsie czy często jesteście onlline ) takie pytanko troszke z **** ale nie gram ogulnie już w aiona bo nie mniałem weny ale jak bym mniał wrucić to tylko własnie z jakimiś aktywnymi fajnymi osobami żeby pochodzić na instancje i pobić trochę elków . Bo porzuciłem właśnie gre ze względu że moi znajomi przestali grać i samotne farmienie mi się znudziło.

    18 maja 2017 23:33 20
    0

    Jasne wychodzimy z takiego samego założenia żeby grać na lajcie pobić trochę Elków, porobić jakieś insty itd. Też nie jesteśmy codziennie...wiadomo praca, dom, rodzina. Lepiej jest mieć kilka osób które są spoko niż 30 raków xD

    19 maja 2017 07:07 20
    0

    :))))))

    16 czerwca 2017 10:02 20
    0

    Statek trójki pozostałych przy życiu bohaterów “Pitch Black” zostaje przechwycony przez łowców nagród dowodzonych przez ekscentryczną kolekcjonerkę – Antonię Chillingsworth. Aby ratować życie swoje i swoich towarzyszy, Riddick musi stawić czoło nie tylko grupie uzbrojonych najemników, ale również wszystkiemu, co przyniąsą mu mroczne zakamarki statku Chillingsworth

    24 lipca 2017 16:08 20
    0

    Amen

    15 września 2017 10:34 20
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się