• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Który support najlepszy i dlaczego?

    Hej jestem main'em supporta i mam pytanie głównie do osób grających na innych pozycjach. Jakich wspierających lubicie najbardziej w walkach drużynowych i dlaczego? Oczywiście jeśli twoja rolą jest support, chętnie też wysłucham i Ciebie. :D

    23 marca 2019 12:11 77
    0

    Mi najbardziej odpowiada braum, pyke, soraka, morgana

    23 marca 2019 20:14 77
    0

    Brand gdyz rasumujac kolinkując wybralem go gdyz zabija dwoch nie potrzebujac adc

    23 marca 2019 20:34 77
    0

    nami, duzo bije, leczy i spoko ulti

    24 marca 2019 22:19 77
    0

    Najlepszego ciężko jest wybrać, ale jest w obecnej mecie kilku bardzo silnych i których warto wyróżnić:
    Braum - Świetnie nadaje się do wchodzenia do dżungli przeciwnika na samym starcie meczu, jeśli trafi Q to przeciwnik dostaje spowolnienie po czym wystarczą 3 autoataki sojuszników i dostaje ogłuszenie = easy kill, na linii łatwo może obronić adc dzięki swojej tarczy. Genialny w teamfightach dzięki swojemu ultimate'owi.
    Alistar - zapewnia dobrą przeżywalność na linii dzięki pasywce, która leczy, równie dobry jest w teamfightach dzęki swojemu combo które moze podrzucić cały enemy team.
    Thresh - świetny w fazie linii, niebezpieczny przez całą grę zwłąszcza jak jesteś adc wtedy jeden trafiony hak i najprawdopodobniej jesteś martwy, dodatkowo może ratować innych z opresji dzięki latarni.
    Morgana - Bardzo duze obrazenia, długie unieruchomienie z Q to już wystarczające powody żeby nią grać, a fakt że posiada tarczę blokującą umiejętności sprawia, że jest dobrą odpowiedzią w chociażby wyzej wymienionego thresha, lub blitzcranka.
    Z innych, równie ciekawych bohaterów można wymienić: Tahm Kencha, Leonę, Karmę, Rakana i Lulu.


    24 marca 2019 23:26 77
    0

    Ja najbardziej lubie grać z : Morganą, Soną, Braumem i Treshem

    24 marca 2019 23:36 77
    0

    Kozackimi pickami na supporta są: Janna, Nami, Morgana, natomiast jeśli chodzi o bardziej tankowatego sup'a to Leona jest idealna.

    25 marca 2019 21:10 77
    0

    Leona

    7 kwietnia 2019 21:09 77
    0

    Każdy jest dobry jeżeli umiesz nim grać i umiesz współgrać z adc

    8 kwietnia 2019 09:22 77
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się