• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Imperia Online, Czyli moje wrażenia z gry.

    W tym artykule chciałbym napisać jakie były ,,moje pierwsze wrażenia" i jakie mam zdanie na temat tej produkcji! :) Przepraszam za wszelkie błędy ortograficzne itp. itd. A więc Zaczynam.

    Odrazu w oko wpada sama szata graficzna, która poza charakterystyczną kolorystyką jest również przedstawiona w trójwymiarze. Spodobała mi się również mechanika zadań, dokładnie rozpisane polecenie oraz w lewym górnym rogu quest który aktualnie wykonujemy. W porównaniu do niektórych gier robienie zadań zostało ułatwione dzięki strzałką wskazującym co powinniśmy wykonać w danym momencie. To co po części wyróżnia tą gierke jest również szeroka gama możliwości budowlanych, możemy tworzyć tartaki, domy, pomniki, pałace i wiele więcej. Przy tej grze można zająć sobie dużo czasu, co jest dla niektórych dobrym rozwiązaniem, z drugiej strony niektóre osoby mogą się zawieść, ponieważ bez chwili obezniania się z grą nie ma szans na dalszą rozgrywkę. Osobiście lubię gry tego typu więc przymrużam oko na drobne niedociągnięcia które są takie małe, że nie ma sensu ich tutaj wstawiać. Z racji, że nie chcę się rozpisywać aby kto kolwiek przeczytał ten artykuł, kończę go w tym miejscu, drugim powodem jest również to, iż nie posiadam doświadczenia w grze i nie chcę tu czegoś naściemniać :D Jeśli są jacyś ciekawi, to zapraszam do gry. Zachęcam do zapoznania się z tym poradnikiem:                           (UWAGA JEST PO ANGIELSKU)
    Gorąco Polecam!!! :D

    7 kwietnia 2017 16:47 324
    0

    fajna gra polecam

    8 kwietnia 2017 02:52 324
    0

    Uwielbiam te gre, mam 32 poziom, w pierwszym świecie 605tyś punktów, teraz gram na nowym, i mam 20tyś :D Uwielbiam ją

    8 kwietnia 2017 08:01 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się