• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Nietypowi wspierający

    Czy uważacie, że nieszablonowi wspierający jak np. Miss fortune czy brand mogli by być dobrym pomysłem?

    24 marca 2017 22:34 77
    0

    Jest to dobry pomysł jeżeli w drużynie są inne postacie, mogące w jakimś stopniu zastąpić role wspierającego. :) Przykładowo Ivern na jungli, Orianna/Morgana/Karma na midzie (shieldy) czy też Shen na topie :) przydadzą się wtedy dodatkowe obrażenia od supporta.

    26 marca 2017 17:50 77
    0

    jezeli np jest duzo ad w teamie to taki brand/zyra jest niezlym pomyslem na supporcie

    27 marca 2017 15:57 77
    0

    Jesli lubisz irytowac wroga to prosze bardzo :)

    27 marca 2017 18:50 77
    0

    Nie lubię tego stwierdzenia, ale "robiłem to, zanim to stało się modne".
    Lubiłem eksperymentować wspierającymi, którzy przy wyborze sprowadzali na mnie gniew drużyny. MF to nic. Caitlyn na supporcie to dopiero śmieszek.

    29 marca 2017 00:49 77
    0

    Tacy supporci są jak najbardziej w porządku. Mainuje supporty i moimi ulubionymi są lulu i właśnie taki nie standardowy zyra. Bardzo często buduje się tylko jeden item do supportowania i leci się ap. Taka zyra bardzo często świetnie dominuje linie wraz z adc swoją agresją. Dodatkowo w większości przypadku w tabeli wyników ma podobny dmg do carry :3. Przydaje się jeżeli wiesz że ktoś może przegrać linie.

    1 kwietnia 2017 23:23 77
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się