• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Problemy z supportem - w ogóle do nich nie piszcie, nabawicie się tylko kłopotów!

    Mam problem z realizacją zadań do gry "World of Warships". Szczegółowo sprawę opisałem tutaj: https://gamehag.com/pl/forum/t/66748-mam-dziwny-problem-z-zadaniami I teraz najlepsze: napisałem drugi raz do supportu i parę dni temu przyszła odpowiedź, że mam multikonta (na Gamehag) wraz z poradami odnośnie ich usunięcia!!! Uff, dobrze, że przy okazji losowym banem nie oberwałem. Już pal licho te 400 kamieni. Nie mam i nigdy nie zamierzam zakładać multikont. To przecież złamanie podstawowej zasady funkcjonowania stron takich jak ta i jakby coś takiego z IP wyszło musiałbym dostać bana, czyż nie? Proszę, naprawcie support, bo nie dość że prawie zawsze odpowiedź nijak ma się do problemu, to teraz już strach cokolwiek pisać do was! Nie wiem nawet czy odpowiadają ludzie czy boty, ale całkowicie bezrefleksyjnie wysuwają wobec użytkowników bardzo ciężkie oskarżenia.

    8 lutego 2019 15:46 491
    0

    Pamiętaj, że jeśli ktoś z rodziny u cb również korzysta z Gamehaga, to to może być uważane za multi. Albo z tego samego lącza internetowego.

    9 lutego 2019 09:46 491
    0

    Ja raz koledze dałem zrobić zadanie na moim komputerze i też pisali, że mam multikonto. Na szczęscie sprawe udało się wyjaśnić.

    13 lutego 2019 19:55 491
    0

    Słabe podejście, bo załóżmy, że ktoś mieszka w małej wiosce z 10 domami n krzyż. Tam wszyscy mają jeden adres IP xD

    13 lutego 2019 23:42 491
    0

    Wiem, że przy dynamicznym ip zmienia się on podczas kaźdego logowania i jest szansa tego samego ip co zalogowany urzytkownik wcześniej.

    15 lutego 2019 11:15 491
    0

    Ja również wykonałam zadanie i kilka razy pod rząd mi je odrzucają, zadanie zostałą poprawnie wykonane i widać nazwę użytkownika. Moderatorzy mi nie odpisują a Misty nic ciekawego się odniej nie dowiesz.

    10 czerwca 2019 15:04 491
    0

    Dobrze wiedzieć

    11 czerwca 2019 13:53 491
    0

    To dziwne i musi byc jakas przyczyna, niemniej dobrze wiedziec...

    12 czerwca 2019 08:24 491
    0

    Juz steam support jest szybszy

    20 czerwca 2019 23:21 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się