• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Narodowość - Czy warto się z tym ukrywać w grach online ?

    Witam. Dzisiaj poruszę temat dość hmm kontrowersyjny można by rzec. Czy warto ukrywać swoją narodowość ? Pewnie wielu spyta się: "Ale co masz na myśli?" Już mówię. Chodzi tu o to że duża część community np LOL'a bądź innych gier multiplayer np: CS:GO ukrywa się ze swoją narodowością. Przykładu użyje jako Leauge of Legends. Nie raz spotykałem sie z sytuacją iż w meczu kiedy któryś z graczy zauważył np: pl, w nicku sojusznika często padały słowa typu "GG Polish in Team". Można zauważyć że tak jak i Rosjanie w CS:GO tak Polacy w Lol'u nie są zbyt lubiani. Dlatego często ukrywają się ze swoją narodowością. Starają sie nie wychylać, a nawet dochodzi do absurdów typu: Jest dwóch polaków w team'e, Jeden z nich jednak podszywa się pod osobę innej narodowości. Zaczyna obrażać swojego rodaka po każdej spartaczonej akcji itp. Jaki to obraz daje o Polskim community Leauge of Legends ? No powiedzcie jak to wygląda ? Dlatego prosił bym każdego z osobna że jeśli ktoś zacznie was obrażać z powodu tego ze jesteście narodowości Polskiej to nie chowajcie głowy w piasek i wypierajcie sie tego. Pokażcie że Polacy to nie gęsi i swój język mają. W takim wypadku powiedzcie z dumą że jesteście z Polski i pokażcie że to Polacy wymiatają na Rift :D Do napisania tego postu zostałem zainspirowany przez film twórcy kanału YouTube. Mowa tu o InfoModzie. Poniżej podaje link bezpośrednio do tego filmu: https://www.youtube.com/watch?v=Fa-X4Z7GbMg Powodzenia na Rift Przywoływacze :3

    11 lutego 2017 04:09 77
    0

    Według mnie narodowość nie ma tutaj żadnego bytu liczy się styl gry, zachowanie do innych.

    11 lutego 2017 07:54 77
    0

    Dokładnie tak, pomyślmy jak często możemy przeczytać pytanie na czacie: Hey, what's your name?, mnie to osobiście nigdy nie spotkało, ale już: Are u PL?, dość często.

    11 lutego 2017 08:05 77
    0

    Oczywiście rozuiem, że ktoś może chce się popisać po polsku z innym Polakiem, ale czasami zdarza mi się, że gdy odpiszę na coś takiego to zaraz przeczytam: Haha stupid polish kid

    11 lutego 2017 08:07 77
    0

    Najgorsze jest to, że Polacy obrażaja Polaków... Nie wiem co myśleć o takich ludziach

    11 lutego 2017 09:54 77
    0

    Jeśli chcemy to zmienić to piszcie gl hf nie flejmujcie i bąccie pozytywni

    11 lutego 2017 12:28 77
    0

    Polish kid... Polish noobs... Wszędzie tego jest sporo, w różnych grach, nie tylko w League of legends. Najlepiej jest pokazać że ten ktoś się myli, i rozwalić całą grę ( w sensie, że wygrać)

    11 lutego 2017 12:46 77
    0

    liczy się charakter , nikt nie przestanie z tobą grać ( chyba ) że jesteś polaczkiem

    12 lutego 2017 21:12 77
    0

    Nie rozumiem czego się masz wstydzić

    13 lutego 2017 18:07 77
    0

    Jak słysze "Polish kid/noob" to odrazu po polsku odpisuje albo leci "Im f****** proud of it" czy coś w tym stylu.
    Jak Polak coś takiego pisze to mute, a po meczu rep i ignore :)

    14 lutego 2017 16:51 77
    0

    nie :)

    30 października 2017 22:03 77
    0

    Obcokrajowcy nauczyli miec juz dosyc agresywne zachowanie gdy widza w nicku PL. ale tez nie mozna sie obnosic zbyt bardzo z narodowoscia pamietajmy ze tu graja tez inne narodowosci nie tylko Twoja. wiec nie mozna pisac tylko swoim ojczystym jezykiem i ignorujac innych poirytowanych graczy pisacych: ENGLISH PLES. Nie rozumieja tego az tak rumuni, balkani (nie wiem jak sie odmienia), serbowie, troche to jest irytujace jak ktos gra w gre miedzynarodowa i nie potrafi kozystac z ogólnego jezyka.

    28 listopada 2017 22:18 77
    0

    Nie powinno sie ukrywac z tym ze jestes polakiem, ale to nieznaczy ze jak w teamie jest inny polak to od razu music pisac po polsku. Wiesz jakie to uczucie gdy turki se gadają cala gre a ty nic nie rozumiesz. Nie powinno sie rowniez miec PL w nicku. Po prostu wygląda to jak bys mial 12 lat. Ludzie co wyzywaja polakow tez nie sa najlepsi. Mozesz ich zreportowac za rasism. Dostana wtedy upomninie a nastepnie bana

    2 grudnia 2017 16:23 77
    0

    polska dla polakow nie ukrywaj sie

    2 grudnia 2017 16:31 77
    0

    nie warto jestes tym kim jestes

    2 grudnia 2017 20:41 77
    0

    Patrząc na całe Community Lola stwierdzam że warto ale nie przed obcokrajowcami a przed niektórymi osobami z naszego kraju. Niestety

    3 grudnia 2017 01:48 77
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się