• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Fortnite, CS - Jak to jest z nauką gry!

    Odwieczne pytanie każdego początkujące gamera! "Jak długo trwa nauka gry". Odpowiedając na te pytanie - to zależy - są i tacy co potrafią się nauczyć w 3/4 miesiące, a są tacy co zajmuje to rok, może dwa.. Granie na poziomie ok, jest do opanowania szybko, jednak, aby zostać prawdziwym Prosem trzeba poświęcić godziny gry.. niekiedy lata.. Wiele osób uważa, że można nauczyć się gry z poradników z różnych forum czy też serwisów typu Youtube, jednakże od kiedy teoria jest odrazu widoczna w praktyce? Poradniki jakie widzialem na youtube z np. CS'a polegaja na przedstawieniu jak gra się daną bronią, czy też jak warto strzelać(full-auto, burst[3 strzaly], pestkowanie[tapowanie]). O ile sam pokaz i omowienia tych sposobow jest okay, to jednak to nie jest takie proste jak niektorzy sobie mysla. Skolei poradniki z fortnite sa typu jak budowac oraz jak strzelac i tutaj odwolam sie do kazdej gry, ktora wymaga refleksu - strzelania nie wycwiczysz poradnikami, a graniem po kilka godzin. Co do budowania - są ok. Przechodzac do mojej tezy, nauka gry polega na ciaglym graniu, aima nie nauczysz sie ogladajac jakies slabe poradniki, praktyka czyni mistrza - Od was zalezy czy wejdziecie na wyzszy poziom czy tez zostaniecie na poziomie przecietnego gracza.. Z mojej strony to tyle, elo!

    9 stycznia 2019 20:35 491
    0

    dzięki za calosciowe ujecie tematu

    9 stycznia 2019 20:42 491
    0

    spoko poradnik

    11 stycznia 2019 18:09 491
    0

    Widze, że niektórzy uważają to za poradnik.. Otóż jesteście w błędzie - po prostu podsumowałem te śmieszne poradniki i ujełem to co w tych poradnikach nie znajdziecie - prawdy!

    11 stycznia 2019 20:46 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się