• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    (SPECYFICZNA) ekipa szuka graczy

    Na początek chciałbym podziękować Syberowi za napisanie tego tekstu, gdyż ja jestem zbyt leniwym człowiekiem na zajmowanie się takimi rzeczami. Wracając do tematu - Poszukujemy entuzjastycznych osób, których humor zatacza o krąg gimbusiarski (Oczywiście osoba taka musi wiedzieć kiedy zachować powagę, bo przecież nie każda sytuacja śmieszy, bądź śmieszyć powinna). Jesteśmy w pełni otwarci na propozycje gier, sami gramy np. w lol'a, BF4, DST, a czasem mamy nawet fetysz popykać w Diablo II, choć najczęściej decyduje o tym większość głosów (no chyba, że ktoś wali Liberum Veto i Siemano kolano :v) lub minimalne wymagania sprzętowe (pozdrawiam Sybera i jego GTA V XDDDD). Jeśli chodzi o wiek, to nie mamy większych zastrzeżeń, jedyne to to, aby pasować do naszego specyficznego grona, posiadać TEAMSPEAKA 3, przynajmniej aby osoba była po mutacji, rozumiała, że nie zawsze gramy serio i ktoś może mieć gorszy dzień i nie stać go po prostu na dobrą rozgrywkę. Miło by było, żeby osoba miała jakąkolwiek dojrzałość mentalną, gdyż chcemy uniknąć bez sensownych dyskusji czy kłótni (w ekipie zachowujemy "rodzinną" atmosferę, i chcielibyśmy, aby po napływie nowych członków ta atmosfera została razem z nami), oczywiście występują u nas sprzeczki, lecz zazwyczaj są one, bądź zamieniają się one w żart; jedyne czego unikamy (a nawet eliminujemy) to jakikolwiek toxic ze strony członków załogi. Jeśli jednak jesteś osobą 18+, to wybacz, ale albo zbłądziłeś w wędrówce po internecie albo nie masz nic do stracenia albo masz tak niepokolei w głowie jak my c: (W woli uściślenia mamy średnio około 17 lat). Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą (a powinieneś ;p), zapraszam do kontaktu: - steam: Akarisuu! - origin: Akarisuu - battlenet: Akarisuu (ach, ta oryginalność ;p) PS. Jeśli dotrwałeś do tego momentu to masz od teamu +5 do szacunu za wytrwałość, bo chyba żadnemu z nas nie chciałoby się tego czytać >.<

    20 stycznia 2017 16:22 490
    0

    A ty to masz wymagania komu się chce to czytać ?

    21 stycznia 2017 20:55 490
    0

    już parę osób się zgłosiło ^^

    22 stycznia 2017 10:07 490
    0

    a jak jeszcze jestem bez mutacji to zrobicie wyjątek? :v

    22 stycznia 2017 19:52 490
    0

    Alexia, dla Ciebie zawsze xD

    23 stycznia 2017 15:59 490
    0

    Wytrwałem do końca ale TS3 nie mam

    2 lutego 2017 17:59 490
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się