• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Jakiego championa ostatnio "odkopaliście"?

    Zawsze miałem skłonności do grania zapomnianymi postaciami, które nie są w mecie i ostatnio zacząłem sobie pogrywać Gangplankiem, co prawda może nie jest on jakoś super zapomniany, ale szczerze mówiąc prawie w ogóle go nie widuję i nie rozumiem trochę czemu, jeśli opanuje się beczki i ich pozycjonowanie to w teamfightach będziemy siali spory pogrom + R dzięki któremu będziemy mogli wspomóc sojuszników będąc na 2 końcu mapy, zmienić losy teamfightu czy też po prostu zabić uciekniera z małym zdrowiem :) No i oczywiście jego specjalność czyli $farmienie$ dzięki któremu nie mając killi możemy dogonić w złocie nafeedowanego adc. A jakie są wasze ostatnie odkrycia? :D

    14 stycznia 2017 02:52 77
    0

    Zauważyłem, że nikt nie gra teraz amumu dr mundo, wiem źe to brąxowe postacie ale tam właśnie jestem, amumu w jg jest świetny, 2 stuny a po mid game można iść na solo z większością przeciwników, posia

    14 stycznia 2017 08:41 77
    0

    Też bardzo dobry early clear w przeciwieństwie do tegoco prze zytałem w internecie, olaf lee sin wcale nie są dużym problemem kiedy umie się na nich grać. Ganki polegają na Q W E smite a jak enemy

    14 stycznia 2017 08:43 77
    0

    Ucoeka za dzleko to dorzucamy Rke i wtedy zazwyczaj mamy killa lub asyste, trzeba pamiętać źe to my jesteśmy tnkiem i źe sami nie zabijemy reszty teamu, muismy inicjować walki. Ps:Polecam zzrot portal

    14 stycznia 2017 08:45 77
    0

    Trochę sie rozpisałem a jeszcze mundo został xD. Mundo niestety nie jest tak mocny brak stuna mało HP i regeneracji HP nie pozwala na ciągłe używanie W więc pierwsze przejście jest trudne, pomijamy

    14 stycznia 2017 08:47 77
    0

    Zbuffowane raptory, chyba że mamy dużo hp, ja wole nie ryzykować, idziemy a wilki i grompa, blue możemy zachować dla xpa i cooldownów lub oddać to midowi z maną. Ganki: trafiamy QQQQQQQ i jak

    14 stycznia 2017 08:49 77
    0

    Podejdziemy to WE autoataki, bywa różnie z gankami szczególnie jeśli gankowany nie ma hard CC. W late i mid game jego regeneracja i R pozwalają na tankowanie turreta i dive'y. :)

    14 stycznia 2017 08:52 77
    0

    Galio - Poświęcić flasha, wbić się w przeciwników i użyć eRki. Wygrany teamfight

    14 stycznia 2017 13:28 77
    0

    C.d. raptorów to jeśli mamy jakąś obszarówkę której możemy często używać (W Mundo, E Amumu, W Zaca) i na początku weźmiemy talizman łowcy to na raptorach wręcz idealnie się healuję

    14 stycznia 2017 14:03 77
    0

    Mordekaiser- Duży dmg ogromny heal i tankowaty. zagrałem nim po 4-5 miesiącach przerwy i walnąłem nim w drugim meczu pente

    14 stycznia 2017 14:44 77
    0

    i co głupsze miałem staty 17/4/4 i dostałem A+. GG Rito games

    14 stycznia 2017 14:45 77
    0

    wukong - na jg/top bardzo op ale nie wiem czemu nikt go nie gra, bardzo dobrze łączy się z yasuo który jest widywany w co 2 grze (przynajmniej u mnie ). Teamfight wygląda tak wskakujesz z E

    14 stycznia 2017 14:54 77
    0

    wukong- jg/top bardzo op dobrze łączy się z yasuo który jest widywany w co 2 grze( przynajmniej u mnie), jego teamfight wygląda tak wskakujesz z E i puszczasz R ez win :) polecam

    14 stycznia 2017 14:58 77
    0

    Rek'Sai hidden OP

    15 stycznia 2017 20:42 77
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się